اتحاد

اتحاد

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

از اتحاد سخن می گویید و چون به مرز اتحاد می رسید معنای آن را از دیگری می پرسید. اتحاد سخنی نیست که به حرف انجام شود. اتحاد اندیشه، حرکت و عملی است که باعث پایان دردها و رنج ها و سرآغاز شادکامی ابدی می شود. و اگر قرار است درباره ی اتحاد بدانید باید به خودتان بیشتر توجه کنید به دو نیمکره ی مغزتان و به دو قسمت چپ و راست اندامهایتان. آنگاه اتحاد در قالب تصویر به تو می گوید که چگونه دو قسمت تو در یک هدف مشترک حرکت می کند. اینگونه سرآغاز اتحاد را تجربه کرده و درکی درست از معنای واقعی اتحاد به دست می آورد.

اتحاد خود می گوید معنای حقیقی من ایجاد توازن هدفمند اندیشه های درونت می باشد و اینگونه است اتحاد را می توانید درک کنید و به ریشه ی اصلی این کلمه برسید و سپس با معنای ریشه ی درست این واژه به قلب تپنده و محرک آن برسید که شما را به قدرتهای بیکران شما در خودتان می رساند.

Written By Master Kamel

به این مطلب ستاره دهید و ۲ امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (36 votes, average: 4,50 out of 5)

Loading...

20 دیدگاه برای “اتحاد

 1. اکرم گفته:

  سلام، مگر قسمتهای مختلف بدن انسان حکم یک تن را ندارند، منظور از اتحاد در مورد آنها چیست؟

  • مدیر سایت گفته:

   تمام اعضای بدن انسان در یک اتحاد کامل دارند با یکدیگر کار می کنند هر کدام یک وظیفه خاص دارند ولی همه در کنار هم کار میکنند که انسان بتواند به هدف اصلی واقعی خود در جهان برسد.

  • رها گفته:

   اتحاد ترس را از بین می برد.
   سلول به سلول بدن هم در اتحاد قرار دارند و تا زمانی که در اتحاد قرار دارندمریضی بی معناست.

 2. الهام گفته:

  تا حالا به این موضوع دقت نکرده بودم.و گذرا از کنار این مطالب می گذشتم.اما اتحاد مفهمومی بود و تا امروز در مورد اعضای بدن نشنیده بودم

  • مدیر سایت گفته:

   سلام دوست عزیز
   هنگامی که می خواهید انتخاب کنید بهتر است به جای اندیشه از نیروی بی پایان نی استفاده کنید و هنگامی که انتخاب خود را انجام دادید شما در توازن قدرت درونی قرار دارید.
   Written by Master Kamel

 3. نیلوفر گفته:

  اتحاد را باید از همین اعضای بدن یاد گرفت که چطور با هم متحد هستند با اینکه هر کدوم برای کاری در بدن درست شدند
  ودر دنیا اعضای بدن بهترین اتحاد رو دارن

 4. Barad گفته:

  با سلام ممنون از فایل زیباتون واژه اتحاد زیباست در اتحاد حرکت وجود دارد من شحصا وقتی در اتحاد هستم هیچ ترسی ندارم اتحاد زیباست مثل سلولهای بدن خود ما

 5. nazi ch گفته:

  این اطلاعات بسیار سازنده و مفید هستن . باید سعی کنیم به اتحاد و شادکامی ابدی برسیم . کمی شناخت مسیر سخت هست اما شدنی هست . لطفا راهکارهای بیشتری بهمون بدین .

 6. نیلوفر گفته:

  خیلی عالی هست مطلبی زیبا وباید بیشتر بهش فکر کنیم متحد شدن فقط به زبون نیست به حرف نیست اگر عمل کردیم آن موقع میشود گفت که اتحاد یعنی چی اتحاد یعنی شروع عشقی بی انتها

 7. fariba گفته:

  وحدتی که در آن میثاق ها تحکیم می شود، پیمان ها استوار می گردد، خون ها در هم می جوشد، دست ها و بازوها درکنار هم قرار می گیرد، چهره ها بر یکدیگر لبخند پیروزی و صفا می زند، قشرها همه باهمند، امت، یکپارچه و منسجم است.
  درود بر قدرت اتحاد????

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *