اخبار کنکوری

یادگیری پایدار

در این بخش از سامانه هوشمند مغز آرام در یادگیری پایدار، ما سعی داریم کلیه اخبار به‌روز، معتبر و مستندی که محصلین لازم است بدانند را به‌صورت آنلاین در اسرع وقت و در نهایت شفافیت و وضوح به آنها انتقال دهیم.

  • این اخبار به‌طورکلی در چهار بخش دسته‌بندی می‌شوند:

۱) اخبار مربوط به کنکور، مصوبات سازمان سنجش و همچنین تغییرات و الصاقیات نظام آموزشی.

۲) اخبار به‌روز دنیا راجع‌به مغز انسان، علوم مختلف، تکنولوژی و فناوری‌ های جدید کشف شده توسط دانشمندان و تأثیر آنها بر روی یادگیری و بالارفتن توانایی‌ های مغزی بشر.

۳) اخبار مربوط به مؤسسه آوای بصیرت نور و مغز اعم از برگزاری کارگاه‌ های جدید، انتشار تکنیک‌ های علمی نوین، برگزاری وبینارها، اعلان‌ های عمومی مجموعه، محصولات مرتبط جدید و …

۴) مصاحبه با دانش‌آموزان برتر و موفق مجموعه در آزمون‌های تحصیلی و پنج اصل یادگیری پایدار جهت انتقال تجربیات و توصیه‌ هایشان و افزایش انگیزه و نشاط در بین دانش‌آموزان دیگر و اولیاء آنها.

  • نکته: کلیه این اخبار به‌صورت محتوای متنی، صوتی و تصویری ارائه می‌شود که توسط بهترین خبرنگاران رسمی تهیه و به همراه متخصصین ممتاز یادگیری پایدار و حرفه‌ای‌ ترین تیم تولید محتوا زیر نظر صنف تدوینگران و خانه سینمای جوان، تولید و منتشر خواهد شد. این امر باعث عدم ایجاد سردرگمی و همچنین جلوگیری از بسیاری تصمیمات عجولانه و انتخاب‌های اشتباه ناشی از عدم آگاهی دانش‌آموزان می‌شود. سالانه بسیاری از دانش‌آموزان هزینه‌ های زیادی را متقبل می‌ شوند تا اخبار معتبر را به‌ موقع دریافت کنند و بتوانند در مواقع ضروری بهترین تصمیم را بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *