مبلغ کیف پول الکترونیک شما:

تومان

اراده و زمان

نویسنده

Master Kamel

تاریخ انتشار

تعداد دیدگاه ها

تعداد بازدیدها

2,839

امتیاز مطالعه

2 امتیاز

استاد کامل

اراده و زمان، هر دو هدیه خداست. تا لحظه مرگ پس نمی‌گیرد، اراده کنید و زمان را بیاموزید که مال شماست و درک کنید که این هدیه‌ی خداست. از آن استفاده کنید و زمان را به دیگران ندهید، اگر تاکنون در زندگی نتوانستید به آنچه می‌خواستید برسید، بدانید دو چیز را استفاده نکرده‌اید: اراده – زمان

از زمان خود برای پدر، مادر، معلم، مدرسه، خانواده، دوستان و همشهریان و برای همه اراده کرده‌اید و برای همه زمان گذاشته‌اید. امروز، روز اراده برای خود، آرامش، امنیت، پول، ثروت، سلامتی، خدمت، عشق و رسالتی شخصی انتخاب کنید. همه را گفتیم، باز هم داریم تکرار می‌کنیم. همه را یکجا در زمانی کوتاه به دست می‌آورید، زمان را در اختیار بگیرید.

اگر 100 سال پیش می‌خواستند پیامی را به کسی برسانند در ایران از چه استفاده می‌شد؟ یا خبررسان یا خیلی کم نامه، که نبود و بیشتر آدم‌ها سواد نداشتند. پس این‌چنین بود، حال چه اگر آن روز این ابزار خبررسانی بود، چقدر از انسان‌ها در آرامش زندگی می‌کردند، در حالی‌که این ابزار بود، در ایران ما نبود.

حال برای کسبِ درآمد و آرامش هم همین است. آیا می‌خواهید خبر آن 100 سال دیگر به شما برسد؟ در حالی ‌که اکنون فهمیدید اگر دیگران نتوانستند برسند، بسیاری هستند که رسیده‌اند و از هیچ در حال حاضر درآمدهای خوبی در این زمانِ کوتاه کسب کرده‌اند.

اثر استاد کامل

به این نوشته ستاره بدهید و 2 امتیاز دریافت کنید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (39 votes, average: 4٫62 out of 5)

Loading…

این نوشته ارزشمند را برای دوستان خود در شبکات اجتماعی ارسال کنید.

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on pinterest
Share on tumblr

مطالب ویژه ای را فقط در خبرنامه ما دریافت کنید.

31 comments

سلام دوست گرامی
وقتی شما از قدرت اراده استفاده کنید و همچنین اراده خود را تقویت کنید و آن موقع می توانید از زمان بهترین استفاده بکنید.
Written By Master Kamel

اراده و زمان دو اصل مهم که من اصلا تا به حال برای خودم استفاده نکردم. و با آموزش های بسیار عالی استاد فهمیدم که حالا وقت آن شده که از اراده و زمان برای خودم استفاده کنم برای رسیدنم به عشق واقعی آرامش امنیت سلامتی.

با سلام و درود به استاد کامل عزیز
در زندگی ام بارها و بارها اراده نکردم و منتظر زمان نشستم که گذر زمان آن خواسته را برایم محقق نماید ولی اتفاقی که منتظرش بودم محقق نشد اما زمانی که اراده کردم و حرکت کردم برای تحقق خواسته ام آن خواسته زودتر از زمانی که فکر می کردم به دستم رسیدم.
سپاس از استاد کامل عزیز بابت این آگاهی های ارزشمند.

همیشه همه جا هزار مورد پیچیده بیان میشه برای اینکه به خواسته هامون برسیم ولی واقعیت همینه که باید اراده کنیم و از زمانمون برای رسیدن به خواسته ها استفاده کنیم . چه درس ساده ای و چه اندیشه ی بزرگی . درود بر مستر کامل

کلمات شما خیلی زیباست و آموزنده است وما باید اراده کنیم و در وقت کم زمان بخریم ونباید هیچ وقت دیر شود اراده کنیم برای زمان. ترس کنار بگذاریم واراده کنیم و نگذاریم زود دیر شود وزمان حال از دست برود
اراده کردن همون نترسیدن است که باید باهاش روبرو شد

پاسخی بگذارید