Menu

اراده و زمان

تعداد بازدید: 2,628

استاد کامل
Share on telegram
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on tumblr

اراده و زمان، هر دو هدیه خداست. تا لحظه مرگ پس نمی‌گیرد، اراده کنید و زمان را بیاموزید که مال شماست و درک کنید که این هدیه‌ی خداست. از آن استفاده کنید و زمان را به دیگران ندهید، اگر تاکنون در زندگی نتوانستید به آنچه می‌خواستید برسید، بدانید دو چیز را استفاده نکرده‌اید: اراده – زمان

از زمان خود برای پدر، مادر، معلم، مدرسه، خانواده، دوستان و همشهریان و برای همه اراده کرده‌اید و برای همه زمان گذاشته‌اید. امروز، روز اراده برای خود، آرامش، امنیت، پول، ثروت، سلامتی، خدمت، عشق و رسالتی شخصی انتخاب کنید. همه را گفتیم، باز هم داریم تکرار می‌کنیم. همه را یکجا در زمانی کوتاه به دست می‌آورید، زمان را در اختیار بگیرید.

اگر ۱۰۰ سال پیش می‌خواستند پیامی را به کسی برسانند در ایران از چه استفاده می‌شد؟ یا خبررسان یا خیلی کم نامه، که نبود و بیشتر آدم‌ها سواد نداشتند. پس این‌چنین بود، حال چه اگر آن روز این ابزار خبررسانی بود، چقدر از انسان‌ها در آرامش زندگی می‌کردند، در حالی‌که این ابزار بود، در ایران ما نبود.

حال برای کسبِ درآمد و آرامش هم همین است. آیا می‌خواهید خبر آن ۱۰۰ سال دیگر به شما برسد؟ در حالی ‌که اکنون فهمیدید اگر دیگران نتوانستند برسند، بسیاری هستند که رسیده‌اند و از هیچ در حال حاضر درآمدهای خوبی در این زمانِ کوتاه کسب کرده‌اند.

اثر استاد کامل

امتیاز دادن به این مطلب

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (19 votes, average: 4٫89 out of 5)
Loading...

24 دیدگاه

با سلام و درود به استاد کامل عزیز
در زندگی ام بارها و بارها اراده نکردم و منتظر زمان نشستم که گذر زمان آن خواسته را برایم محقق نماید ولی اتفاقی که منتظرش بودم محقق نشد اما زمانی که اراده کردم و حرکت کردم برای تحقق خواسته ام آن خواسته زودتر از زمانی که فکر می کردم به دستم رسیدم.
سپاس از استاد کامل عزیز بابت این آگاهی های ارزشمند.

پاسخی بگذارید

بیماری هایی که با علم نوین نور و مغز درمان می شود