اراده و زمان

استاد کامل

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

اراده و زمان، هر دو هدیه خداست. تا لحظه مرگ پس نمی‌گیرد، اراده کنید و زمان را بیاموزید که مال شماست و درک کنید که این هدیه‌ی خداست. از آن استفاده کنید و زمان را به دیگران ندهید، اگر تاکنون در زندگی نتوانستید به آنچه می‌خواستید برسید، بدانید دو چیز را استفاده نکرده‌اید: اراده – زمان

از زمان خود برای پدر، مادر، معلم، مدرسه، خانواده، دوستان و همشهریان و برای همه اراده کرده‌اید و برای همه زمان گذاشته‌اید. امروز، روز اراده برای خود، آرامش، امنیت، پول، ثروت، سلامتی، خدمت، عشق و رسالتی شخصی انتخاب کنید. همه را گفتیم، باز هم داریم تکرار می‌کنیم. همه را یکجا در زمانی کوتاه به دست می‌آورید، زمان را در اختیار بگیرید.

اگر ۱۰۰ سال پیش می‌خواستند پیامی را به کسی برسانند در ایران از چه استفاده می‌شد؟ یا خبررسان یا خیلی کم نامه، که نبود و بیشتر آدم‌ها سواد نداشتند. پس این‌چنین بود، حال چه اگر آن روز این ابزار خبررسانی بود، چقدر از انسان‌ها در آرامش زندگی می‌کردند، در حالی‌که این ابزار بود، در ایران ما نبود.

حال برای کسبِ درآمد و آرامش هم همین است. آیا می‌خواهید خبر آن ۱۰۰ سال دیگر به شما برسد؟ در حالی ‌که اکنون فهمیدید اگر دیگران نتوانستند برسند، بسیاری هستند که رسیده‌اند و از هیچ در حال حاضر درآمدهای خوبی در این زمانِ کوتاه کسب کرده‌اند.

Written By Master Kamel

به این مطلب ستاره دهید و ۲ امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (41 votes, average: 4,63 out of 5)

Loading...

32 دیدگاه برای “اراده و زمان

  • مدیر سایت گفته:

   در زمان صفر شما از نتیجه در همان لحظه لبخند می زنید. مثلا فرزندت به تو می گوید می خواهم به اردو بروم و تو بدون اینکه ترس به سراغت بیاید به او می گویی سفر بر خوش بگذرد و لبخند بر هر دوی شما جاری می شود.

  • مدیر سایت گفته:

   هدیه ی با ارزش خداوند است که اگر به موقع و در جای خودش از آن استفاده نشود باعث نابودی انسان می شود.

 1. Parisa Rahmi گفته:

  اراده و زمان دو اصل مهم که من اصلا تا به حال برای خودم استفاده نکردم. و با آموزش های بسیار عالی استاد فهمیدم که حالا وقت آن شده که از اراده و زمان برای خودم استفاده کنم برای رسیدنم به عشق واقعی آرامش امنیت سلامتی.

  • Barad گفته:

   معجزه اراده رو دیدم واقعا اگه انسان بخواهد و اراده کند چیزی رو بدست خواهد آورد در کوتاه ترین زمان ممکن ممنون از شما

 2. raza گفته:

  با سلام اگر اراده لازم را برای در اختیار گرفتن زمان بکار ببریم و زمان خود را برای خودم و بعد خدمت به دیگران بگذرانم خیلی از مشکلات خودم و دیگران حل خواهد شد.

 3. reza movafagh گفته:

  با سلام و درود به استاد کامل عزیز
  در زندگی ام بارها و بارها اراده نکردم و منتظر زمان نشستم که گذر زمان آن خواسته را برایم محقق نماید ولی اتفاقی که منتظرش بودم محقق نشد اما زمانی که اراده کردم و حرکت کردم برای تحقق خواسته ام آن خواسته زودتر از زمانی که فکر می کردم به دستم رسیدم.
  سپاس از استاد کامل عزیز بابت این آگاهی های ارزشمند.

  • شهریار قائدرحمتی گفته:

   سلام، دوست عزیز،من هم همین گونه بودم و بعد از شناخت فایل امید، فهمیدم که باید حرکت کرد و از اراده و زمان استفاده کرد، دوستانم هم می خوام که در کارگاه امید ، شرکت کنن و نتایج و سوالات خودشون رو بنویسن

  • مدیر سایت گفته:

   سلام شما وقتی طبق آموزش های Master Kamel پیش برید اراده شما تقویت می شود و این امر خود اتفاق خواهد افتاد.

 4. رها.م گفته:

  همیشه همه جا هزار مورد پیچیده بیان میشه برای اینکه به خواسته هامون برسیم ولی واقعیت همینه که باید اراده کنیم و از زمانمون برای رسیدن به خواسته ها استفاده کنیم . چه درس ساده ای و چه اندیشه ی بزرگی . درود بر مستر کامل

  • مدیر سایت گفته:

   دوست عزیز برای تقویت اراده فقط تمرینات مدیتیشن های ممنوعه آن هم به صورت مرتب و مداوم و استفاده از کلید های داده شده برای مدت کوتاهی کافی است تا اراده را درک کنید و از آن استفاده کنید.
   Written by Master Kamel

 5. نیلوفر گفته:

  کلمات شما خیلی زیباست و آموزنده است وما باید اراده کنیم و در وقت کم زمان بخریم ونباید هیچ وقت دیر شود اراده کنیم برای زمان. ترس کنار بگذاریم واراده کنیم و نگذاریم زود دیر شود وزمان حال از دست برود
  اراده کردن همون نترسیدن است که باید باهاش روبرو شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *