Menu
هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

الاغ های بی سوار

تعداد بازدید: 1,249

استاد کامل
Share on telegram
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on tumblr

انسان ها سوار بر جسم شده و به هر کجا بخواهند می روند و هر کاری بخواهند می کنند و هرچه بخواهند می گویند. و روزی را دیدم که از الاغ پیاده شده و الاغ جسم، به انسان اجازه ی سوار شدن نمی دهد. به جای انسان فا سوار می شود. فا یک ویروس است که بر جسم سوار شده و سعی می کند با استفاده از دانش و اطلاعات خود انسان، او را هدایت کند. روزی را دیدم که انسان ها بدون مرکب هستند و در دنیای خلاء میان بعد زمان و اطلاعات گیر افتادند و جسم هایشان بدون سوار دارد در خدمت فا فعالیتش را انجام می دهد.

و چون به انسان ها آموختند که خودشناسی کنید و خودشناسی را چنین تعریف کردند در تو قدرت هایی وجود دارد که وقتی قدرت هایت را پیدا کنی قادر خواهی بود هر ناممکنی را ممکن کنی و افرادی را معرفی می کنند در طول زمان که چنین می توانستند بکنند. چون خودشناسی خود را انجام داده اند و برای خودشناسی باید در انزوا و خلوت روی خودت و افکارت متمرکز شوی. پس آدرس غلط باعث شده است بشر هزاران سال در سردرگمی باشد. ملاک یافتن خود را کسب قدرت درونی می دانند. درحالیکه خودشناسی وقتی صورت می گیرد تو در دنیایی در خودت وارد می شوی که این دنیا واقعی تر است. با شناخت دنیای واقعی، دنیای سایه برایت آشکار می شود و تو هر آنچه در دنیای واقعی می خواهی را می توانی ببینی و آن آرامشی همراه شادکامی ابدی می باشد.

اثر استاد کامل

امتیاز دادن به این مطلب

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

4 دیدگاه

یعنی در این دنیا اختیار انسان در دست فا می باشد؟ فا انسان را هرجا بخواهد می برد و در میان دنیای اطلاعات و دنیای زمان سرگردان است و تازه بعد از مرگ هم در دنیای زمان حسرت میخوریم. راه نجات چیست؟ و سپاسگذارم برای اینکه انسانها را آگاه میکنید.

سپاس از این مقاله خوبتان.من به درستی فهمیدم که زندگی انفرادی مفهوم خود را از دست داده است.انسان به تنهایی قادر نخواهد بود تا به درک درست از جهان خودش برسد مگر در زمانی که به اتحاد با انسانها در قالب یک موجودیت واحد برسد.دنیای واقعی درون انسان به دنبال صلح و آرامش و شادکامی ابدیست.در حالی که دنیایی از کپی های غلط پیش روی انسان قرار گرفت تا خود واقعی انسان را مخفی کند و این کپی های غلط سالیان زیادی است که توسط فا انجام میشود و انسانها را مشغول به دنیای بیرون از خود کرد تا انسان به درک دنیای درون خود نرسد زیرا دنیای درون انسان همه آن چیزیست که یک عمر در جستجوی آن بود و فا یک عمر آن را از دسترس انسان خارج کرد.

پاسخی بگذارید

بیماری هایی که با علم نوین نور و مغز درمان می شود