الاغ های بی سوار

استاد کامل

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

انسان ها سوار بر جسم شده و به هر کجا بخواهند می روند و هر کاری بخواهند می کنند و هرچه بخواهند می گویند. و روزی را دیدم که از الاغ پیاده شده و الاغ جسم، به انسان اجازه ی سوار شدن نمی دهد. به جای انسان فا سوار می شود. فا یک ویروس است که بر جسم سوار شده و سعی می کند با استفاده از دانش و اطلاعات خود انسان، او را هدایت کند. روزی را دیدم که انسان ها بدون مرکب هستند و در دنیای خلاء میان بعد زمان و اطلاعات گیر افتادند و جسم هایشان بدون سوار دارد در خدمت فا فعالیتش را انجام می دهد.

و چون به انسان ها آموختند که خودشناسی کنید و خودشناسی را چنین تعریف کردند در تو قدرت هایی وجود دارد که وقتی قدرت هایت را پیدا کنی قادر خواهی بود هر ناممکنی را ممکن کنی و افرادی را معرفی می کنند در طول زمان که چنین می توانستند بکنند. چون خودشناسی خود را انجام داده اند و برای خودشناسی باید در انزوا و خلوت روی خودت و افکارت متمرکز شوی. پس آدرس غلط باعث شده است بشر هزاران سال در سردرگمی باشد. ملاک یافتن خود را کسب قدرت درونی می دانند. درحالیکه خودشناسی وقتی صورت می گیرد تو در دنیایی در خودت وارد می شوی که این دنیا واقعی تر است. با شناخت دنیای واقعی، دنیای سایه برایت آشکار می شود و تو هر آنچه در دنیای واقعی می خواهی را می توانی ببینی و آن آرامشی همراه شادکامی ابدی می باشد.

Written By Master Kamel

به این مطلب ستاره دهید و ۲ امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 votes, average: 4,52 out of 5)

Loading...

10 دیدگاه برای “الاغ های بی سوار

 1. yazdanraha گفته:

  یعنی در این دنیا اختیار انسان در دست فا می باشد؟ فا انسان را هرجا بخواهد می برد و در میان دنیای اطلاعات و دنیای زمان سرگردان است و تازه بعد از مرگ هم در دنیای زمان حسرت میخوریم. راه نجات چیست؟ و سپاسگذارم برای اینکه انسانها را آگاه میکنید.

 2. mr.mohammad.gorji@gmail.com گفته:

  سپاس از این مقاله خوبتان.من به درستی فهمیدم که زندگی انفرادی مفهوم خود را از دست داده است.انسان به تنهایی قادر نخواهد بود تا به درک درست از جهان خودش برسد مگر در زمانی که به اتحاد با انسانها در قالب یک موجودیت واحد برسد.دنیای واقعی درون انسان به دنبال صلح و آرامش و شادکامی ابدیست.در حالی که دنیایی از کپی های غلط پیش روی انسان قرار گرفت تا خود واقعی انسان را مخفی کند و این کپی های غلط سالیان زیادی است که توسط فا انجام میشود و انسانها را مشغول به دنیای بیرون از خود کرد تا انسان به درک دنیای درون خود نرسد زیرا دنیای درون انسان همه آن چیزیست که یک عمر در جستجوی آن بود و فا یک عمر آن را از دسترس انسان خارج کرد.

  • رها.م گفته:

   اولین بار که وجود فا را در درونم بطور کامل لمس کردم ترس و تنهایی زیادی را یکجا تجربه کردم
   ترس از اینکه ب واقع کسی دیگر به جز من در درونم کنترل مرا در دست گرفته و من هیچ راه گریزی از او ندارم او را نمیبینم و او را لمس نمیکنم و به او دسترسی ندارم و تنها نجوای او را میشنوم آنگاه خود را در مقابل او بسیار تنها یافتم
   فکر میکنم بزرگترین و کامل ترین نوع رهایی و آزادی انسان از درد و ترس و تنهایی و تاریکی و کنترل هنگامی به وقوع بپیونند که مغز جهانی از آلودگی ویروس فا پاک شود
   با سپاس از مستر کامل خردمند و دانا

 3. Barad گفته:

  ولی فا خیلی حرفه ای و هوشمندانه انسان رو در کنترل گرفته اینکه انسان چرا اینقدر بهش اعتماد دارد نمیدانم

 4. اکرم ن گفته:

  آیا خودشناسی که در روانشناسی و بعضی موارد گفته می‌شود، نادرست است؟ مثل شناخت ابعادی وجودی روح و جسم

  • مدیر سایت گفته:

   سلام دوست گرامی.
   مسیرها و آدرس ها درست است ولی پلاک اشتباه است.
   Written By Master Kamel

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *