انتخاب رشته تخصصی

یادگیری پایدار

تیم متخصصین یادگیری پایدار در دو بخش انتخاب رشته کنکور سراسری و انتخاب رشته تحصیلی برای دانش‌آموزان نهمی که قصد ورود به دوره دوم دبیرستان را دارند، مشاوره‌ی انتخاب رشته ارائه می‌ دهند.

انتخاب رشته کنکور سراسری همیشه به‌ عنوان یک چالش مهم برای همه داوطلبان کنکور سراسری محسوب می‌ شود. سالانه دانش‌آموزان زیادی با انتخاب رشته‌ی اشتباه، خط سیاهی بر سرنوشت زندگی خود می‌ کشند. این امر آن‌قدر برای داوطلبان، مهم و حیاتی است که از آن به‌ عنوان کنکور دوم نیز یاد می‌ کنند.

متخصصین ما از دقیق‌ترین آمار سطح‌بندی دانشگاه‌ها در رشته‌ های مختلف و همچنین از ظرفیت دقیق هر دانشگاه و حداقل رتبه مورد نیاز قبولی هر رشته در دانشگاه‌ های مختلف آگاه هستند.

تیم متخصصین یادگیری پایدار با برگزاری آزمون‌ های متعدد اعم از آزمون تعیین سطح، آزمون شرح‌حال و آزمون‌ های روان‌شناسی، معیارهای دانش‌آموز را برای ادامه تحصیل و برنامه‌ زندگی، شفاف‌سازی می‌کنند و سپس در طول کل دوران تحصیل با تحلیل نحوه عملکرد و پیشرفت تحصیلی دانش‌آموز یک انتخاب رشته پیش‌فرض را با کمک خود دانش‌آموز تهیه کرده و پس از اعلام نتایج کنکور، تحلیل کارنامه، بررسی رتبه لازم برای قبولی در رشته مدنظر و چینش درست رشته ها، باتوجه ‌به سطح دانشگاه و علاقه داوطلب، بهترین انتخاب رشته ممکن را برای دانش‌آموز رقم می‌ زنند.

انتخاب رشته دبیرستان، شاید یکی از مهم‌ترین انتخاب های تحصیلی هر دانش‌آموزی باشد که می‌ بایست باتوجه‌ به فاکتورهای مختلفی اعم از علایق، استعدادها و نیاز بازار کار، رشته موردنظر خود را انتخاب کند. در مسیر هدایت تحصیلی و انتخاب رشته، نمی‌توان از اهمیت بالای موارد مختلفی مانند شناخت روحیات و علایق فردی و دریافت مشاوره از متخصصین چشم‌پوشی کرد.

متخصصین ما آمار دقیقی از بازار کار و همچنین جدیدترین تغییرات در قوانین انتخاب و تغییر رشته را دارا می باشند.

تیم متخصصین یادگیری پایدار از دانش‌آموزان پایه نهمی که قصد انتخاب رشته دارند، دو آزمون برگزار می‌ کند که شامل آزمون شرح‌حال و آزمون توانایی سنجی می‌ باشد؛ سپس در طی یک جلسه مشاوره و تحلیل و بررسی نتایج این دو آزمون و در نظر گرفتن شرایط دانش‌آموز، بهترین انتخاب رشته ممکن انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *