انتخاب

استاد کامل

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

انسان ها برای اینکه به هدفی دست یابند باید انتخاب کنند از چه راهی به هدفشان برسند. خیلی از انسان ها بصورت کپی از مسیرهای دیگران استفاده می کنند که ریسک کمتری داشته باشد ولی خود می دانند که کپی از افراد موفق هرگز فرد را موفق نمی کند زیرا نمی شود یک انسان را به هیچ وجه صد درصد کپی کرد زیرا ترس ها، آرامش ها و رفتارهای ژنتیکی قابل کپی کردن نیست پس انسان کپی کار همیشه شکست می خورد و به او می گویند تو باور درستی نداشتی در حالیکه خیر، ربطی به باور ندارد. زیرا خودِ باور وجود خارجی ندارد. ما در مغز جایی به نام باور نداریم و سلولی به نام باور نداریم و حتی هورمونی برای افزایش یا کاهش باور وجود ندارد. پس راز در یک مورد مهم است، ایمان که از پس سر قسمت مخچه آغاز می شود و در غده ی پینه آل به صورت هورمونی برای یک غده ی مرکزی مغز برای تحلیل درست انتخاب ترشح می شود.

اینگونه انسانی که به سوی هدفی مهم پیش می رود، با ایمان به آنچه می خواهد انتخاب های درستش را بدون ریسک و ترس انجام می دهد و برای رسیدن به این انتخاب درست و دوری از ترس و ریسک با تکنیک های پنج استاد به قدرت های ممنوعه ی درونی خود دست یافته و اینگونه انسان بدون کپی موفقیت دیگران در عین سادگی و با سرعت زیاد با نبوغ درونی خود قادر به ایجاد دنیایی زیبا به روش و سلیقه خود خواهد شد.

Written By Master Kamel

به این مطلب ستاره دهید و 2 امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (22 votes, average: 4٫59 out of 5)

Loading...

12 thoughts on “انتخاب

 1. reza koohi
  reza koohi says:

  درود بر استاد. امید که با تکنیک ها و روشهای موثر استاد انتخاب درست را در هر زمینه ای از زندگی انجام دهیم.

 2. اکرم ن
  اکرم ن says:

  و اساتید موفقیت چگونه همیشه این دروغ را می گویند که برای رسیدن به موفقیت باید زندگی افراد موفق را الگو قرار داد. براستی سهم من در انتخابهایم کجا بود؟

  • reza koohi
   reza koohi says:

   یعنی پیروی از افراد موفق و راهی که انها رفته اند به ما بستگی ندارد . هر کسی باید ساختارهای مغز خود هدفش را به سرانجام برساند؟

   • مدیر سایت
    مدیر سایت says:

    زمانی که از افراد موفق الگو برداری می کنید هیچ وقت به موفقیت و هدف خود نمی رسید چون کپی هیچ وقت جواب نمی دهد.
    Written by Master Kamel

 3. رها مامانی
  رها مامانی says:

  مغزمان را اگر از آلودگی ها پاک کنیم و آن‌را به حالت نرمال و طبیعی خودش برگردانیم همه چیز را در اختیار خواهیم داشت ، مهمترینش خودمان را
  با سپاس و درود فراوان

  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   سلام دوست عزیز.
   اگر انتخاب شما بر مبنای ۵ فاکتور باشد درد همیشه وجود دارد ولی اگر بر مبنای عشق انتخاب کنید همیشه نتیجه لبخند است.
   Written By Master Kamel

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *