انواع تجارت های مدرن و کهن

استاد کامل

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

انسان ها درباره تجارت ها بسیار کتاب نوشته اند و بسیار جلسات گذاشته اند و بسیار کارگاه تشکیل دادند و در همه ی این مراحل سعی و تلاش می کردند که بتوانند سطح زندگی خود و دیگران را بالا ببرند ولی آنچه امروز شاهد آن هستیم دوران اینگونه تجارتها به سر آمده است دیگر نمی توان به روش سه هزار سال پیش تجارت کرد و اینکه چقدر مهم است اینگونه کار کنیم. از اینکه تجارت را می خواهید بفهمید تجارت های کهن به سه دسته تقسیم می شوند تولید، توزیع، خدمات. هزاران سال است که انسان ها تجارت های متفاوتی را در این سه شاخه تجربه می کنند از تجمع ثروت در یک نقطه به نقطه ی دیگر می توان فهمید که این تجارت آسیب های سختی در پیکره و ریشه ی خود دارا می باشد.

تجار بزرگ جهانی همیشه بر این باور هستند که می توانند با مدیریت تولید در بخش های مختلف از سود سرشاری بهرمند شوند آنها تجارت های متفاوت با پتانسیل های فوق العاده را ایجاد کردند و هر روز به درآمد بیشتری دست می یابند انسان ها خیالشان راحت است که می توانند از اندیشه های واهی خلاص شده و به سوی یک زندگی ایده آل دست یابند آنها نه فکر دوستی با این تجارت هستند نه به فکر برقراری ارتباط با این تجارت. آنها به فکر کسب درامدی بیشتر و بیشتر و بیشتر از این راه هستند خبرهای متفاوت از عملکردهای متفاوت ایجاد می شود و انسان ها هرگز نمی توانند در جستجوی چیزهای باشند که احتمالات آن بیشتر و خطر ریسک آن بالا باشد.

پس ابتدا از کپی برداری شروع کردند و آنچه باقی ماند تولید به تولید اضافه میشد پس بحث مشتری پیش آمد و فروش روش های متفاوت را در سطح وسیع جهانی آغاز کردند از فروش مستقیم و غیر مستقیم تک سطحی، چند سطحی و … ولی همچنان شاهد تورم در تولید و عرضه شده ایم و در بخش تقاضا با فشار و رکود مواجه است. افزایش تنوع کالاها در نقاط مختلف جهان باعث می شود که انسان ها در کشور های مختلف با سلیقه های متفاوت، متقاضی کالاها و خدماتی باشند که از دسترس آنها دور است این قسمت سخت کار می باشد زیرا کالا به ارزش افزوده آنها اضافه شد و این امر در مسیر تورم در کشورها بسیار تاثیر گذار می شود و به مرور زمان کشور دارای یک بی ثباتی در امر تولید خواهد شد پس فرصت طلبان با تولید همان کالا ولی به صورت نامرغوب به تخریب افکار و شعور جامعه می پردازند و این امر در تولید داخلی تاثیر گذاشته و مردم را نسبت به سایر موارد تولیدی باکیفیت بدبین می کند پس مشتریان در کشورهای مختلف بر اساس فرهنگ مصرف کشور خودشان می توانند به تولید کمک کنند این نوع فروش و اینگونه تولید در کشورها به بن بست کامل خود رسیده است. کارشناسان سالهاست در جستجوی رهایی برای نجات از این مرداب تولید و توزیع هستند و چه کسی می داند که در انواع تجارت ها کدام تجارت مدرن و به روزی وجود دارد که می تواند راهگشای همه کمبودها و دردهای بشر باشد.

Written By Master Kamel

به این مطلب ستاره دهید و ۲ امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (29 votes, average: 4,72 out of 5)

Loading...

15 دیدگاه برای “انواع تجارت های مدرن و کهن

 1. yazdanraha گفته:

  سلام و درود بر شما
  تجارتهای کهن پر از ترس و طمع و حسادت است و به بن بست رسیده اند.
  سپاس که راه را نشان میدهید تا در تجارتهای جدید عشق ریشه بدواند.

 2. reza movafagh گفته:

  با سلام و درود به استاد کامل عزیز
  تولید کننده به دنبال پول بیشتر است ؟یعنی تولید بر مبنای طمع است؟از کجا متوجه شویم یک کسب وکار برمبنای عشق است؟

  • مدیر سایت گفته:

   اگر کالا و یا خدماتی در کسب و کارتان به مردم می دهید که کیفیت زندگی آنها را بهتر می کند.

 3. فرشته آیینه گفته:

  سلام و درود بر استاد عشق
  در تجارت های مدرن مردم بر اساس عشق تولید و توزیع رو انجام می دهند بدون ترس همان کاری که حامی میخواهد انجام بدهد.

 4. رها.م گفته:

  میتوان گفت تجارت انسان در زمین در تاریکی و برمبنای تاریکی پیش میرود پس بشر هرچیه در آن بیشتر پیشروی میکند درد بیشتر و نجات کمتر را تجربه میکند
  با سپاس و درود فراوان بر مستر کامل

  • مدیر سایت گفته:

   سلام دوست عزیز
   عشق بی قید و شرط را درک کنید و از آن را در کسب و کار خود جاری کنید و نتایج آن را خود مشاهده کنید.
   Written By Master Kamel

  • reza movafagh گفته:

   چقدر خوب میشه که تولیدها برمبنای عشق تولید کنند و مشتری ها بدون ترس خرید کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *