برنامه سازان یادگیری پایدار

برنامه سازان یادگیری پایدار

برنامه سازان یادگیری پایدار:

ما خواهان بالاترین رتبه برای شما هستیم؛ البته نه اینکه بخواهیم تبلیغ کرده باشیم بلکه به جهانیان نشان دهیم نور و مغز کاربردی ترین روش برای یادگیری آسان، بدون فراموشی موقت یا دائم است.

همه می توانند در این مسیر حرکت کنند و کسانی که نور و مغز را دقیق طبق برنامه سازان متخصص این علم به پیش می برند قطعاً شاهد شگفتی های بزرگی در تست زنی خواهند بود. با کمک برنامه سازی نور و مغز یادگیری در سه سطح سطحی، میانی و عمیق تثبیت شده و شما می توانید به روشی ساده و شیرین با کاربردی علمی و زیبا در هر سه سطح مغز، آنچه آموخته اید را به یاد آورید.

حال انتخاب با شما نیست کدام راه را برگزینید زیرا در جهان برای کشف یا اختراع یا ظهور یک نابغه فقط یک راه وجود دارد که می تواند ادیسون ها و گراهام بل ها را از دل مغز های تاریک آشکار کند و امروز در این لحظه راهکاری که به شما ارائه می شود تنها راه قطعی رسیدن به همان آرزوها، رویاها یا اهدافتان است.

برنامه ساز یادگیری پایدار

مشاورینی که مدرس بوده، در اصل تخصص آنها تدریس دروس است نه برنامه ریزی؛ زیرا علم برنامه سازی یک تخصص منحصر به فرد بوده و فرد برنامه ساز نیاز نیست که مدرس و یک فرد موفق در کنکور باشد؛ زیرا متخصصین واقعی در برنامه سازی کنکور باید به شیوه های شخصیت شناسی، تیپ انسانی و علوم مختلف با همراهی شناخت سایر دروس دانشگاهی تسلط کامل داشته باشند.

برنامه سازان یادگیری پایدار

از سه دسته افراد برنامه یا مشاوره تحصیلی نگیرید:

دسته اول اساتید و مدرسین دانشگاهی و کنکوری

دسته دوم افرادی که رتبه بالای کنکور آورده و در دانشگاه‌های معتبر قبول شده‌اند زیرا اینان خود از برنامه‌ریزان متخصص استفاده کرده‌اند و خود تخصص علمی در امر برنامه سازی شخصیتی انسان ها ندارند.

دسته سوم دلالان و تاجران تحصیلی که در هر لباسی فقط برای گرفتن پول، شعارهای زیبا ولی بدون پشتوانه علمی را سر می‌دهند و برای اعتبار سازی و جذب افراد مختلف قیمت های گزافی را برای برنامه ریزی اعلام می کنند تا انسان ها فریب خورده و بگویند قطعاً او برنامه ریزی حرفه ای می باشد که قیمتش این قدر بالاست؛ نام اینان “تاجران قرن جدید تحصیلی” می باشد. متخصص برنامه‌ساز نه مدرس است، نه معلم، نه استاد، نه دبیر، نه رتبه تک رقمی کنکور. متخصص برنامه ساز مدرس، معلم حرفه ای، استاد برتر و دبیران نمونه و دانشجوی تک رقمی در کنکور را می سازد. او کسی است که قدرت بالایی در برنامه سازی با شناخت تخصصی هر انسان در جایگاه خودش را دارد و به تمام اخلاقیات، خصوصیات، منش ها، رفتارها، عملکردها، سلیقه ها، بیماری ها، نقاط قوت و ضعف جسمانی و روحی و روانی دانش آموز مسلط است و می تواند با کمک تمام آنچه گفتیم و نوشتیم یک برنامه صحیح و یک آدرس درست برای تک تک افراد بنویسد که قابل عمل کردن و نتیجه گرفتن صد درصد قطعی می باشد.

یک متخصص برنامه‌ساز نیاز نیست خود برنامه‌اش را اجرا کند تا ثابت کند متخصص برنامه‌ساز است؛ او نابغه پرور است؛ به عنوان مثال قرار نیست مربیان فوتبال، خود فوتبالیست حرفه‌ای باشند و یا مربیان کشتی خود از قهرمانان کشتی باشند؛ برنامه سازان یادگیری پایدار، در برنامه سازی و نابغه سازی تخصص ویژه‌ای دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *