ترس

master kamel

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

مغز انسان از سه قسمت تشکیل شده است که در صورت اتحاد سه قسمت با هم، انسان قادر خواهد بود به قدرت های درونش دست یافته و خواسته های خود را جامعه عمل بپوشاند ولی ابتدا از طریق DNA اطلاعاتی از منبع ترس همراه سایر اطلاعات ژنتیکی از طریق پدر و مادر به فرزند انتقال می یابد و سپس این ترس ها توسط تربیت در خانواده و اجتماع تقویت می شود.

ترس ها در سه قسمت مغز شکاف ایجاد کرده و باعث اختلال در تصمیم گیری و انتخاب ها می شود. فرد دیگر نمی تواند از تمام توانایی های خود استفاده کند زیرا ترس محدودیت ایجاد می کند و باعث دور شدن فرد از اهداف و خواسته هایش می شود.

ترس کنترل انسان را به عهده گرفته در قسمت دانش و تجربه باعث تحلیل های نادرست از یک انتخاب می شود. اینگونه انسان همیشه درد می کشد تا اینکه تکنیک های پنج استاد را کامل انجام می دهد و ترس از تمام سلول های انسان عقب کشیده می شود.

تغییر اساسی در DNA و ژنتیک باعث کنترل ترس شده و به صورت خودکار قدرت های درونی رشد کرده انسان قادر خواهد بود به قدرت های خود در انتخاب درست، صحیح و دقیق در هر لحظه زندگی برای رسیدن به اهدافش دست یابد.

با اجرای تکنیک ها فرد قادر خواهد بود اتحاد بین سه قسمت مغز را کامل کرده و از تمام قابلیت های مغز خود استفاده کند. دیگر ترس نمی تواند بر وجود فرد مسلط شود و ترس در زندگی فرد چه به صورت ظاهری، چه باطنی، چه زن باشد چه مرد معنای خود را برای همیشه از دست خواهد داد.

Written By Master Kamel

به این مطلب ستاره دهید و ۲ امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (25 votes, average: 4,84 out of 5)

Loading...

14 thoughts on “ترس

 1. yazdanraha says:

  سلام
  اتحاد سه قسمت مغز و قدرت و بازپس گرفتن تواناییهای از درست رفت
  با مدیتیشتهای ممنوعه.
  کار خیلی راحتیه
  چقدر دربدر و بیخوابی و تلاش و خستگی و درد ورنج
  سپاسگذارم برای این مسیر زیبا که درست کردین

   • مدیر سایت says:

    زمانی که ترس را بشناسید و از آن عبور کنید شما به اتحاد در سه قسمت مغز خود می رسید. و این توانایی در شما فعال می شود.
    Written by Master Kamel

 2. raza says:

  با سلام و سپاس : استاد بصورت علمی هم میتوان اثبات کرد که در هنگام رها شدن از ترس در dna انسان چه اتفاقی می افتد

  • مدیر سایت says:

   شما می توانید به بیمارستان مراجعه کرده DNA خود را بازخوانی کنیدبعد از ۶ ماه تمرین مداوم مجددا DNA خود را چک کنید.نتیجه خود می بینید.

 3. akram n says:

  چگونه می توان فرزند را تربیت کرد که ترس منتقل شده از ژنتیک گسترش نیابد و از بین برود؟ آیا برای تربیت فرزند هم راهکارهایی در تکنیک های ۵استاد وجود دارد؟ با سپاس

   • raza says:

    چگونه میتوان‌ به فرزندی که در پیرامون‌محیط و مدرسه انواع ترسها را تحربه میکند با کمک آموزشهای شما نوع دیگری را آموزش داد که کمارین ترس را از آنها دریافت کند آیا چنین‌چیزی امکان دارد ؟

    • مدیر سایت says:

     سلام دوست گرامی
     زمانی که شما خود ترس را کامل بشناسید می توانید فرزند خود را هم بدون ترس تربیت کنید و آن موقع فرزند شما در محیط بیرون ترس ها را نمی پذیرد.
     Written By Master Kamel

 4. شهریار قائدرحمتی says:

  سلام
  حال زمان عمل به تعهدی است که به خود دادم و گفتم اگر کسی باشد و فریاد من را بشنود و مرا یاری کند که تصمیم درستی بگیرم او را یاری خواهم کرد تا همه تصمیم درستی بگیریم،تصمیم درست چیست؟زندگی بدون ترس رو می خواستم و نمی دونستم چون آلودگی فا رو نمی شناختم و نمی دونستم چه رابطه ای میتونه با ترسهام داشته، حال به جای زندگی برای قضاوت هایم حرکت می کنم،تا ببینم که چگونه زندگیت با عشق زیباتر می شود.
  اگر درد در تصمیمت وارد شده ، تصمیم بگیر یکبار برای همیشه، درد و ترس را با شناخت فا و نی و ۵ فاکتور ترس در خود پایان،
  اگر مرا نمی شناسی با شناخت فا و نی هم من و خودت و هم دیگران را یکجا خواهی شناخت،تصمیم بگیر که با درد تصمیم نگیری و فا و نی را بشناسی،من تا شناخت کامل فا و نی حرکتم می کنم و سپاسگذار گروه تحقیقاتی مستر کامل هستم.

 5. رها.م says:

  با درود بسیار
  باید خود را از ترس پس گرفت ، آن روز احتمالا انسان برای اولین بار در خودش ، خود را تجربه می کند علی رغم توهمی که امروز آن را انسان و تجربیات و عواطف انسانی مینامد

  • مدیر سایت says:

   سلام دوست گرامی
   زمانی که فا و نی را کامل بشناسید و از فا اطاعت نکنید و از نیروی نی استفاده کنید به اتحاد می رسید.
   Written By Master Kamel

 6. reza movafagh says:

  خیلی از تصمیماتمان را ترس دخالت کرده و مانع اقدام میشودو بعد از مدتی هم حسرت میخوریم که چرا اقدام نکردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *