تقویت ریه ها با تکنیک سلامتی نور و مغز

تقویت ریه

تقویت ریه ها یکی از موضوعات بسیار مهمی است که امروزه تمام انسان‌هایی که در کلان شهرها با آلودگی‌های زیاد زندگی می‌کنند باید به آن توجه کنند.

ریه ها درگاه های بدن هستند

ریه عضوی است که مهمترین گاز مورد نیاز بدن (اکسیژن) را به خون می‌رساند و همچنین مهمترین ماده‌ی سمی بدن (دی اکسید کربن) را از خون خارج می‌کند.

از همین رو باید توجه بسیاری به آنها شود چون کوچک‌ترین مشکل در آنها می‌تواند بر روی تمام اعضای بدن تاثیر بگذارد اما متاسفانه تقویت ریه ها آنچنان مورد توجه قرار نمی‌گیرد چون ریه‌ها به مرور زمان مورد آسیب قرار می‌گیرند و ناگهان با مشکل جدی رو برو می‌شوند.

وقتی نفس می‌کشی، حرکت می‌کنی، زندگی می‌کنی تو نمی‌دانی می‌توانی زندگی، حرکت و تنفس بدون درد، بدون ترس و بدون محدودیت را در خود همراه داشته باشی.

Written By Master Kamel

چه کنیم با این حجم آلودگی؟

آلودگی‌هایی که توسط ماشین آلات صنعتی و خودروها در کلان شهرها تولید می‌شوند تاثیر زیادی در ریه ها دارد حالا باید چه کار کنیم برای این حجم از آلودگی که روزانه وارد ریه‌های ما می شود؟

راهکاری که ما به شما دوست عزیز ارائه می دهیم تقویت ریه ها است با تکنیک علم نور و مغز به نام زندگی بدون مرگ ریه.

تقویت ریه

داروی شیمیایی یا گیاهی؟

بسیاری از پزشکان مدرن و سنتی از داروهای شیمیایی یا گیاهی استفاده می‌کنند که می‌تواند تاثیراتی بر روی ریه ها بگذارد اینکه چه میزان تاثیر مثبت یا منفی دارد در اینجا مورد بحث ما نیست.

ولی ما در اینجا هیچ گونه دارویی به شما نمی‌دهیم تقویت ریه ها با یک تکنیک ساده و کاربردی از علم نور و مغز میسر می شود حال با اجرای این تکنیک ریه ها در مقابل آلودگی مقاوم می شوند.

علاوه بر این تکنیک شما دوست عزیز باید از محیط های آلوده دوری کنید، مصرف دخانیات را کم یا کلا ترک کنید و از ماسک در محیط های آلوده استفاده کنید.

جهت ایجاد یک سلامتی پایدار باید از مغز خود آغاز کنید. بیداری از مغز آغاز می‌شود و سلامتی در آنجا شکل می‌گیرد سپس به کل بدن منتقل می‌شود.

Written By Master Kamel

پیاده روی و ورزش باعث تقویت ریه ها می‌شود؟

پیاده روی سبب سلامتی بیشتر می‌شود همچنین می‌تواند اکسیژن سالم را به بدن شما برساند البته اگر فضایی باشد که اتومبیل یا هر وسیله ی دودزا در آن نباشد.

کلیه‌ی فعالیت‌های ورزشی که در کنار معابر پیاده رو یا خیابان‌ها انجام می شود باعث صدمه‌ی جدی به ریه ها و بدن شما می‌شود.

دوچرخه سواری یکی از ورزش‌هایی است که نیاز به اکسیژن زیادی دارد حالا اگر این ورزش در خیابان‌های پر از آلودگی و دود انجام شود چه تاثیری بر ریه ها و بدن شما دارد؟

شاید تاثیر آن در همان لحظه نباشد ولی قطعا بعد از مدتی باعث آسیب جدی می‌شود.

این نکته مهم می تواند به سلامتی شما کمک کند:

ورزش کردن درست است که باعث سلامتی به بدن شما می‌شود ولی اشتباه ورزش کردن یا در محیط نامناسب ورزش کردن نه اینکه باعث سلامتی نمی‌شود بلکه آسیب جدی به بدن شما می‌زند.

تکنیک زندگی بدون مرگ ریه یک تکنیک فوق العاده از علم نور و مغز می‌باشد که بسیار ساده و کاربردی است و تمام افراد می‌توانند از آن استفاده کنند و تقویت ریه های خود را مشاهده کنند.

پس توجه و تقویت ریه ها آنقدر مهم است که روزانه یک زمان برای آنها اختصاص دهید.

همراه گرامی سایت Master Kamel شما می‌توانید با این تکنیک ریه های خود را تقویت کنید تا هیچگاه دچار مشکل نشود.

این تکنیک کاملا رایگان است و شما می‌توانید در زیر آن را دانلود و اجرا کنید.

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

به این مطلب ستاره دهید و ۲ امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 4,83 out of 5)

Loading...

1 دیدگاه برای “تقویت ریه ها با تکنیک سلامتی نور و مغز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *