مبلغ کیف پول الکترونیک شما:

تومان

نویسنده

Master Kamel

تاریخ انتشار

تعداد دیدگاه ها

تعداد بازدیدها

2,482

امتیاز مطالعه

2 امتیاز

استاد کامل

صدایش سکوت شب را میشکست و در تجارت امروز، کسب و کاری میتواند چنین کند که بداند چه چیز رکود و سکوت در تجارت را میشکند و رشد و موفقیت یک کسب و کار رشد یافته چیست؟

او در امنیت شب فریاد میزند و تو در تجارتی تاریک کسب و کار منحصر به فرد و مدل خاصی از فروش و عرضه را آغاز کن. قطعا تجارتت شکل کاملی به خود خواهد گرفت به جیرجیرک نزدیک شدم ساکت شد فهمیدم که او بر خلاف فریاد بلندش بسیار از انسان میترسد پس اگر در کسب و کار خود بترسید نخواهید توانست تجارتتان را رشد و تکامل داده و موفق شوید زیرا ترس مهم ترین عامل ایجاد درد و سکوت می باشد.

همه کسانی که در تجارت موفق شده اند میدانند که هیچ نیرویی نمیتواند مانع رشد و ارتقاء بشر شود مگر ترس های خودش و ترس از قضاوتی می آید که بقا شکل داده است. جیرجیرک ما میترسید، پس به محض تهدید سکوت میکند و در کسب و کار تاجری که بترسد پس حرکت قدرتمند انجام نمیدهد و در امور قوی تر و بهتر عمل میکند و اینگونه تجارت موفقیت را به ارمغان می آورد.

وقتی که انسان فریاد کسب و کارش را در عالم برپا کند بدون آنکه بترسد از خطر بقا کسب و کارش در تاریکی تجارت امروز دنیا.

اثر استاد کامل

به این نوشته ستاره بدهید و 2 امتیاز دریافت کنید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (26 votes, average: 4٫62 out of 5)

Loading…

این نوشته ارزشمند را برای دوستان خود در شبکات اجتماعی ارسال کنید.

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on pinterest
Share on tumblr

مطالب ویژه ای را فقط در خبرنامه ما دریافت کنید.

19 comments

ترس در هر معامله جواب معکوس داده و عشق برکت و خیر را در معامله به همراه دارد وقتی میترسیم یعنی قضاوت میکنیم که نکند سرمان کلاه برود جنس تقلبی به خوردمان ندهند و همین ها را مغز ثبت و قبول کرده و جلوی چشممان‌به نمایش میگذارد

پاسخی بگذارید