Menu
هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

درباره ما

شرکت حامی رها پویان آزاد با شماره ثبت ۵۱۹۱۷۸ در تاریخ ۰۴*۰۹*۱۳۹۶ با هدف تولید و توزیع نوین کالا برای محصولات مختلف غذایی ، شوینده و بهداشتی، زینتی فعالیت خود را آغاز نمود.

در راستای این همراهی که با برنامه ریزی و استراتژیهای کاربردی مدیران خبره و استفاده از تجربیات سالها فعالیت که در زمینه فروش صورت گرفت توانستیم با تکیه بر اطلاعات کامل بازارهای فروش ، تولیدکنندگان داخلی و خارجی ، برندهای موفق در زمینه تولید و توزیع ، مجموعه ها را در جهت عملکرد موثر و رو به پیشرفت یاری نماییم.

لذا پس از گذشت سالها فعالیت خود در این زمینه بر آن شدیم به عنوان حرکتی پیشتاز در جهت نوین سازی نظام توزیع کالا و با کیفیت به منظور تسریع شبکه ی توزیع اقدام به تاسیس و راه اندازی فروشگاه اینترنتی مستقل درجهت خدمات رسانی آنلاین به مشتریان نماییم. فروشگاه اینترنتی حامی به عنوان یکی از گسترده ترین شبکه های توزیع نوین کالا با هدف تهیه ، تامین ، توزیع و فروش کالاهای اساسی می باشد.

از آنجا که سالم سازی شبکه توزیع از مهترین زمینه های توسعه اقتصادی پایدار کشور است .در این شرایط حمایتی مناسب فروشگاه حامی در نظر دارد با هدف و مدیریت حذف واسطه ها و جلوگیری از افزایش کذب قیمت ها ، کالاهای اساسی را با قیمت مناسب و به صورت عمده و خرده فروشی در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.امید است با یاری و حمایت شما عزیزان بتوانیم قدمی در جهت مدیریت هزینه های اضافی مبادلات خرید و فروش و تسریع در زمینه پروسه ی دریافت کالا مصرف کنندگان برداریم.