Menu

دعوت از خورشید

تعداد بازدید: 2,366

استاد کامل
Share on telegram
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on tumblr

سلام دوست من، خوش آمدی که مطالبی را بخوانی جهت یک حرکت زیبا درون زندگی خود. مغز انسان ها به دو قسمت تقسیم می شود قسمتی که فعال است آلوده به فا و سرکوب نی است و قسمتی غیر فعال شده خود درون و خود واقعی آغشته به عشق است.

این چنین است که گفته ام هزاران سال است که عشق را ندیدم و عشق را در درون انسان ها آکبند و بلا استفاده یافتم، چه انسان هایی که آمدند و رفتند و عشق را ندیدند و کسانی که فکر کردند عشق را تجربه کردند در حالی آنچه را که تجربه کردند کپی دروغین از عشق بود که نام اصلی آن احساس با کمی غریزه می باشد که در مغز انسان بصورت ترشح هورمونی توسط غده پینه آل صورت می گیرد و امروز مطالب ما را می خوانی بدان در اتحاد با گروه کامل قرار بگیری عشق واقعی را درک کرده و ساختار وجودی تو از خودت به بیرون تشکیل می شود، خود واقعی بیدار شده و تو برای سلامتی و آرامش خودت را کامل داری.

پس از تو دعوت می شود که کنار گروه قرار بگیری، مغزت و ثروتت را یکجا به رشد می رسانی و می فهمی زندگی بدون درد یعنی چه و بدون ترس از ثروت استفاده کردن چه طعمی دارد.

اثر استاد کامل

امتیاز دادن به این مطلب

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes, average: 4٫79 out of 5)
Loading...

13 دیدگاه

از استاد کامل آموختم که عامل اصلی ترسها، ناکامی ها، دردها و نا آرامی ها و تمام مسائلی که من را از آرامش و ثروت و خود واقعی ام دور می کرد ویروس مغزی به نام “فا” هست که دلیل تمام این خرابکاری های مغزی انسان بوده و اگر آن را شناسایی نکنیم باعث نابودی کامل انسان خواهد شد.دوره ها و آموزشهای استاد کامل، راه ورود هر انسانی است از دنیای ترس و درد و ناکامی به دنیای آرامش و سلامتی و ثروت واقعی همراه با عشق.سپاس ویژه از استاد کامل و گروه بین المللی ایشان.

به نام خدا
زندگی معمول انسان ها یک حماقت از طرف فا می باشد انسان ها در کنار هم زندگی نمی کنند فقط یک دیگر را کنترل می کنند تا بتوانند بهانه ای برای مرگ یکدیگر باشند. دنیای بدون درد، دنیای بدون فا، دنیای بدون کنترل، دنیای بدون قضاوت دنیایی است که انسان ها وظیفه دارند برای خودشان هم که شده تجربه کنند.
Written by Master Kamel

پاسخی بگذارید

بیماری هایی که با علم نوین نور و مغز درمان می شود