رسیدگی به پول

استاد کامل

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

پول در طول زمان مسیرهای بسیاری را پشت سرگذاشته است و آنچه مسلم است پول یک ابزار بسیار مهم و کار آمد برای نیل به اهداف یک انسان تعریف شده است و این تعریف از ناحیه ی نزدیکان انسان می تواند شروع شود. در حالیکه پول همه یک حرکت است پول یک کاغذ رنگی با پشتوانه های بزرگ نیست اندیشه ی پول جهانی است.

پول یعنی پیدایش و زایش و این پیدایش از عشق آغاز می شود زیرا اگر خرد به تنهایی برای زایش پول کافی بود چرا هنوز بشر در جستجوی پول است و هر چه تلاش می کند کمتر به دست می آورد.

هزاران سال است بشر در یک چرخه باطل خود می چرخد در حالیکه باید بداند عشق پولی را می سازد که این پول قادر است در اتحاد با انسان قرار گرفته، پایان درد را برای افراد رقم بزند و این بهترین و شیواترین نوع بیان بود که گفته شد و هر آنچه بتواند شما را از رسیدگی به پول بهره مند کند نتوانست.

Written By Master Kamel

به این مطلب ستاره دهید و 2 امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (23 votes, average: 4٫35 out of 5)

Loading...

15 دیدگاه برای “رسیدگی به پول

 1. yazdanraha
  yazdanraha میگوید:

  عشق پول را می سازد و انسان در اتحاد با پول به درد و رنج پایان می دهد و از تمام جنبه های زندگی ثروتمند می شود. چقدر زندگی با عشق زیباست. درود بر شما

  • reza koohi
   reza koohi میگوید:

   پول بدون عشق ارزش و اعتباری ندارد و این هست که در این زمانه انسانها در پی روزهای تکراری با طمع و حرص دنبال خوشبختی میگردند اما چون از درون عشقی بین انسانها حاکم نیست دائما در رنج و عذاب هستند

 2. محمد گرجی
  محمد گرجی میگوید:

  خرد به همراه عشق در انسان معجزه میکند و در واقع عشق و خرد باید در انسان به اتحاد برسد.چگونه میتوان به خرد و عشق رسید و این دو را در خودمان به اتحاد رساند؟
  راه شناخت عشق و خرد چیست؟

  • مدیر سایت
   مدیر سایت میگوید:

   عشق و خرد در مغز شما وجود دارد ولی یک مهمان ناخوانده میان آنها به وجود آمده است به نام فا که نمی‌گذارد این دو به اتحاد برسند و اگر این دشمن را بشناسید و از آن عبور کنید عشق و خرد باهم به اتحاد می رسند.
   Written By Master Kamel

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *