ریشه

استاد کامل

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

از پول گفتگو های بسیار می شنوید و از کسب آن راه ها می گویند، ولی راستی کدامین درست و کدامین نادرست است؟ آیا تو ریشه را می فهمی وقتی که پول با ریشه اش در گلدان زندگی ات کاشته می شود؟

تو صاحب اولین درخت آن می شوی و هر بار که آن را قلمه می زنی، ریشه ای دیگر پدید می آوری و باغی از درختان را می سازی. حال ریشه ها در گلدان جای نمی گیرند، پس زمینی را مهیا کرده و درختان را در آن می نشانی و ریشه ها را در خاک پنهان می کنی زیرا همه چیز از ریشه اش آغاز می شود. درختی که ریشه اش پوسیده است، خاموش شده و از بین می رود و درختی که ریشه اش ساخته و پرداخته و آماده ی تکامل است تا به خاک می رسد یعنی مادر حیات و زندگی او، پس حرکت کرده و به هر سو می رود تا برای درخت غذا، آب، زندگی و تکامل و رشد را مهیا کند تا درخت در زمان مناسب محصول با کیفیت بدهد.

ریشه ی پول را نیافته ای که سردرگم هستی. ریشه من عشق به خالق هستی بخش می باشد و اگر ریشه را بفهمی پس می دانی خالق پنهان ولی در تلاش برای رشد و تکامل و بقاء توست، تا تو را یاری کند تا در زمان مناسب محصولی با کیفیت بدهی و تو در راه یکی شدن با خود واقعی هستی. پس ذهن فرار و خلاق را رها کن و در آرامش در کنار ریشه های دیگر باش تا محصول را بفهمی و نتیجه را دریابی که همه ی این ها حاصل حضور ریشه است.

Written By Master Kamel

به این مطلب ستاره دهید و 2 امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (39 votes, average: 4٫74 out of 5)

Loading...

26 دیدگاه برای “ریشه

 1. reza koohi
  reza koohi میگوید:

  سلام و درود براستادکامل : سالهاست که به اسم موفقیت و کارگاهای پولسازی ملت را درگیر کرده اند ونتیجه ای که حاصل نشد هیچ مردم این دیار از همه چیز دل بریدند حتی الان درستش را نیز بگویی باور نمی کنند . امید است با راهنمایی استاد ریشه پول را دریابیم .

 2. yazdanraha
  yazdanraha میگوید:

  براستی که ریشه ی همه چیز عشق است
  ما ریشه داریم اما راه استفاده را نمیدانیم و هر لحظه با تیشه ترس و درد بر ریشه خود میزنیم و عشق یعنی ریشه را آزار میدهیم.
  سپاس که راه را نشان میدهید تا از ریشه در همه زمینه ها استفاده کنیم.

 3. محمد گرجی
  محمد گرجی میگوید:

  همیشه انسانها با درک درستی از اتحاد، باعث افزایش قدرت و بهره وری خود میشوند و با عشق دادن به یکدیگر است که پول را بین خود جابجا میکنند.پول نیز مانند تمام پدیده های جهان هستی، دارای شعوری است که عشق آن را هدایت میکند.سپاس بیکران از Master Kamel که این آگاهی را به من آموخت و من را برای همیشه نجات داد.

  • مدیر سایت
   مدیر سایت میگوید:

   اگر بخواهیم برای شما قابل درک کنیم با مثالی کوتاه عشق را معرفی می کنیم.
   عشق آجری است که بر روی آجری می گذاری تا دیگران از حضورش لبخند بزنند و ندادند که آجر اول از کجا آمد و آجر دوم را چه کسی روی آجر اول گذاشت اما از موهبت این سازندگی لذت ببرند.

   • رها مامانی
    رها مامانی میگوید:

    چه جمله ی زیبایی فرمودید : ریشه ی من عشق به خالق هستی بخش میباشد
    چه تعبیر زیبایی از خالق انجام شده : همانگونه زمین مادر حیات به دنبال فراهم آوردن همه چیز برای رشد و تکامل درخت است خالق مهربان و دانا نیز همواره در پی تو برای رشد و تکامل است اگر ریشه را بفهمی
    درود بر کلمات بی نقص تان

 4. reza movafagh
  reza movafagh میگوید:

  سلام و درود بر استاد کامل عزیز
  من مدتها با جدیت و با صرف هزینه ها و زمان بسیار زیاد به دنبال رازهای ثروتمندی بودم عده ای گفتند ما راز را فهمیدیم و من راز را می خریدم و به آنچه گفتند عمل کردم آنقدر در این بازی قرار گرفتم و راز خریدم که دیگه از شنیدن و دیدن کلمه راز بدم می آمد فقط تنها رازی که فهمیدم این بود که راز فروشان با پولهای امثال ما پولدار شدند و ما از پیدا کردن راز ثروتمندی نا امیدتر شدیم حاصل تمام آن رازها فقط درد و رنج بیشتر برای من و امثال من بود آنها با پولهای امثال ما صاحب ویلا و ماشین شدند با فروش رازهای دروغین اما در اوج این دردها و رنجها دیدم که عشقم به خالق درونم بیشتر شده و حس میکردم در اوج این دردها و رنجها خالقم بهم آرامش می داد و بلاخره هدایتم کرد به مسیر درست که همان آگاهی های استاد کامل عزیز که سراسر حقیقت است.

 5. زهرا گوهری
  زهرا گوهری میگوید:

  ( ذهن فرار و خلاق را رها کن و در آرامش در کنار ریشه های دیگر باش تا محصول را بفهمی و نتیجه را دریابی که همه ی این ها حاصل حضور ریشه است) لطفا این جمله را توضیح دهید؟؟؟!!!

 6. nazi ch
  nazi ch میگوید:

  همیشه در آموزشها از عشق بدون قیدو شرط گفتیم اما آموزشهای شما تفکیک شده هستن و بسیار راحت میشه درکشون کرد . سپاس از شما

 7. نیلوفر
  نیلوفر میگوید:

  با سپاس از استاد عزیز که همه راه کار های زندگی را به ما می آموزد
  و باید عشق، خوشبختی و ثروت را فهمید ریشه کجاست؟
  وباید بفهمیم اول از ثروت به عشق وخوشبختی میرسیم یا نه واقعا باید اول از عشق به ثروت برسیم
  ولی اول باید ریشه اصلی را پیدا کرد تا بتوانیم به همه اینها برسیم وفکر میکنم ریشه اول ترسه ،، ترس باعث میشه ما از همه اینها دور شویم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *