Menu

ریشه

تعداد بازدید: 2,587

استاد کامل
Share on telegram
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on tumblr

از پول گفتگو های بسیار می شنوید و از کسب آن راه ها می گویند، ولی راستی کدامین درست و کدامین نادرست است؟ آیا تو ریشه را می فهمی وقتی که پول با ریشه اش در گلدان زندگی ات کاشته می شود؟

تو صاحب اولین درخت آن می شوی و هر بار که آن را قلمه می زنی، ریشه ای دیگر پدید می آوری و باغی از درختان را می سازی. حال ریشه ها در گلدان جای نمی گیرند، پس زمینی را مهیا کرده و درختان را در آن می نشانی و ریشه ها را در خاک پنهان می کنی زیرا همه چیز از ریشه اش آغاز می شود. درختی که ریشه اش پوسیده است، خاموش شده و از بین می رود و درختی که ریشه اش ساخته و پرداخته و آماده ی تکامل است تا به خاک می رسد یعنی مادر حیات و زندگی او، پس حرکت کرده و به هر سو می رود تا برای درخت غذا، آب، زندگی و تکامل و رشد را مهیا کند تا درخت در زمان مناسب محصول با کیفیت بدهد.

ریشه ی پول را نیافته ای که سردرگم هستی. ریشه من عشق به خالق هستی بخش می باشد و اگر ریشه را بفهمی پس می دانی خالق پنهان ولی در تلاش برای رشد و تکامل و بقاء توست، تا تو را یاری کند تا در زمان مناسب محصولی با کیفیت بدهی و تو در راه یکی شدن با خود واقعی هستی. پس ذهن فرار و خلاق را رها کن و در آرامش در کنار ریشه های دیگر باش تا محصول را بفهمی و نتیجه را دریابی که همه ی این ها حاصل حضور ریشه است.

اثر استاد کامل

امتیاز دادن به این مطلب

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (19 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

17 دیدگاه

سلام و درود براستادکامل : سالهاست که به اسم موفقیت و کارگاهای پولسازی ملت را درگیر کرده اند ونتیجه ای که حاصل نشد هیچ مردم این دیار از همه چیز دل بریدند حتی الان درستش را نیز بگویی باور نمی کنند . امید است با راهنمایی استاد ریشه پول را دریابیم .

براستی که ریشه ی همه چیز عشق است
ما ریشه داریم اما راه استفاده را نمیدانیم و هر لحظه با تیشه ترس و درد بر ریشه خود میزنیم و عشق یعنی ریشه را آزار میدهیم.
سپاس که راه را نشان میدهید تا از ریشه در همه زمینه ها استفاده کنیم.

همیشه انسانها با درک درستی از اتحاد، باعث افزایش قدرت و بهره وری خود میشوند و با عشق دادن به یکدیگر است که پول را بین خود جابجا میکنند.پول نیز مانند تمام پدیده های جهان هستی، دارای شعوری است که عشق آن را هدایت میکند.سپاس بیکران از Master Kamel که این آگاهی را به من آموخت و من را برای همیشه نجات داد.

اگر بخواهیم برای شما قابل درک کنیم با مثالی کوتاه عشق را معرفی می کنیم.
عشق آجری است که بر روی آجری می گذاری تا دیگران از حضورش لبخند بزنند و ندادند که آجر اول از کجا آمد و آجر دوم را چه کسی روی آجر اول گذاشت اما از موهبت این سازندگی لذت ببرند.

چه جمله ی زیبایی فرمودید : ریشه ی من عشق به خالق هستی بخش میباشد
چه تعبیر زیبایی از خالق انجام شده : همانگونه زمین مادر حیات به دنبال فراهم آوردن همه چیز برای رشد و تکامل درخت است خالق مهربان و دانا نیز همواره در پی تو برای رشد و تکامل است اگر ریشه را بفهمی
درود بر کلمات بی نقص تان

سلام و درود بر استاد کامل عزیز
من مدتها با جدیت و با صرف هزینه ها و زمان بسیار زیاد به دنبال رازهای ثروتمندی بودم عده ای گفتند ما راز را فهمیدیم و من راز را می خریدم و به آنچه گفتند عمل کردم آنقدر در این بازی قرار گرفتم و راز خریدم که دیگه از شنیدن و دیدن کلمه راز بدم می آمد فقط تنها رازی که فهمیدم این بود که راز فروشان با پولهای امثال ما پولدار شدند و ما از پیدا کردن راز ثروتمندی نا امیدتر شدیم حاصل تمام آن رازها فقط درد و رنج بیشتر برای من و امثال من بود آنها با پولهای امثال ما صاحب ویلا و ماشین شدند با فروش رازهای دروغین اما در اوج این دردها و رنجها دیدم که عشقم به خالق درونم بیشتر شده و حس میکردم در اوج این دردها و رنجها خالقم بهم آرامش می داد و بلاخره هدایتم کرد به مسیر درست که همان آگاهی های استاد کامل عزیز که سراسر حقیقت است.

پاسخی بگذارید

بیماری هایی که با علم نوین نور و مغز درمان می شود