سرباز کوچولو

استاد کامل

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

از مغز شما می گویم و از مغزم برای مغزت یک خبر خوب دارم.

سلام دوست عزیزم. مدتها وقت برد تا آنچه را که درباره ی آن دارم برایت می نویسم را بفهمم. مغز انسان از یک سری قطعه و یک پردازنده ی قوی ساخته شده است. مغز بعضی انسانها پردازنده ی قوی تر و برای بعضی مغزها پردازنده ی ضعیف تر قرار داده شده است. البته من دارم درباره یک قطعه برایت می نویسم به نام احساس. در مغز نام آن را غده ی پینه آل می گویند.

احساس قادر است با ترشح هورمونهای خاص در خون و اعصاب بدن تأثیر گذاشته و چون با غریزه و اندیشه در ارتباط است می تواند صاحب خود را کنترل کند.

نیرویی به نام فا در مغز میانی وجود دارد که قادر است به تمام اطلاعات مغز یک انسان که دسترسی دارد کد گذاری کرده در اختیار احساس می گذارد. احساس به سادگی گول می خورد و با اطلاعات آلوده احساسی را سوار کرده و در تمام وجود انسان جاری می کند.

احساس سربازی است که به او گفته اند تو عشقی و هرجا می رسد خود را عشق معرفی می کند. درحالیکه عشق نیست. یک احساس است نسبت به اطرافیان فرد.

Written By Master Kamel

به این مطلب ستاره دهید و ۲ امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (29 votes, average: 4,69 out of 5)

Loading...

19 thoughts on “سرباز کوچولو

 1. yazdanraha says:

  با سلام و درود
  چقدر زیبا بود
  احساس همان چیزی ست که حیوانات هم دارند؟
  حتما باید فرقی بین انسان و حیوان باشد
  به یقین عشق همان نیروی آرامش دهنده وجود آدمی ست
  اما ما فریب خوردیم با همان نیروی فا
  احساس چقدر خنده دار است. خخخخخ
  فکر میکردم احساس آخر عشق است و فاصله ای نیست
  اما فهمیدم فاصله احساس و عشق بینهایت است
  سپاسگذارم

 2. raza says:

  سپاسگزارم. دروغی که آشکار شد و هنوز که هنوز هست در بین تمام جوامع احساس آلوده به هزار نوع ترس و تفکر را با عشق واقعی اشتباه میگرند. سپاسگزارم از آگاهی تان

 3. akram n says:

  همیشه فکر می کردم احساس قوی همان عشق است. اما فهمیدم که چگونه عشق میان احساس های آلوده گم شده است. سپاس

 4. akram n says:

  استاد عزیز ۱- آیا احساس می تواند در خدمت عشق باشد؟ یا سرآغاز عشق؟
  ۲- اگر ویروس فا نباشد دیگر به احساس نیازی نیست؟

    • مدیر سایت says:

     سلام دوست گرامی
     اکنون احساس یکی از ابزارهای قدرتمند فا برای کنترل انسان است زمانی که فا خاموش باشد احساس از آلودگی پاک می شود و خود را نشان می دهد. مثالی میزنیم تا بیشتر متوجه شوید. شما یک منبع نور در داخل یک اتاق دارید و این اتاق یک درب دارد به میزانی که درب باز یا بسته باشد نور از داخل اتاق به بیرون می تابد. کار غده پینه آل در مغز هم اینگونه است.
     Written By Master Kamel

  • رها.م says:

   هیچ کجا در جهان تعریف درستی از عشق ندیدم زیرا که هر استاد و کتاب و مکتبی که دیدم صاحب خود نبودند و در کنترل به سر میبردند پس از خودم پرسیدم چگونه آنکه صاحب خودش نیست میتواند چیزی در جهان از تود ارائه بدهد ؟ دریافتم که آنکه مینگارد و آنکه سخن میگوید و آنکه درلباس راهنما مکتبی را آغاز میکنند همه کنترل است و کنترل تعریف میکند و نیبیند و زندگی میکند و ….
   تا آنکه با مطالب مستر کامل آشنا شدم و دریافتم عشق آنی است که گفته اند عشق آنی است که خط به خط این جملات را مینگارد تا من از خواب عمیقی که در آن خود را فراموش کرده ام بیدار شوم
   با درود و سپاس بیکران بر مستر کامل

 5. raza says:

  تعریف ناصحیح عشق و احساس و کاربرد احساس در زندگی امروزی بجای عشق چه بلاهایی بر سر انسانها آورده است و جالب اینکه برچسب عشق را به آن زده اند.

 6. Barad says:

  و چه ساده باز هم انسان گول خورد وما همیشه بر اساس احساس تصمیم گیری کردیم احساسی که زود گذر است در حالی که عشق پایدار و ماندنی بوده

 7. amin says:

  بعضی از داستانها که جزیی از فرهنگ ماهم شده است وبیانگر عشق بودند آیا آنها هم بر مبنای احساس به وجود آمده اند چون اینها توسط شخصی به وجود آمده آیا میتوان گفت او از عشق واقعی سخن میگوید یا تا امروزکسی از عشق واقعی سخن نگفته است؟؟

  • مدیر سایت says:

   سلام دوست گرامی
   اگر عشق واقعی را کسی درک کند و از آن استفاده کند دیگر دردی در زندگی نخواهد کشید. آیا کسی را دیده اید که بدون هیچ گونه دردی باشد؟
   ادرس ها درست است ولی پلاک اشتباه است.
   Written By Master Kamel

 8. fariba says:

  خوشا روزی که عشق واقعی در وجود ما باشه
  ودیگه هیچ دردی را احساس نکنیم ودر وجود ما نباشه
  سپاس از مطالب مفیدتون??

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *