سوزش

استاد کامل

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

پسر و دختر را انسان در خود به وجود آورد تا بتواند معنای واقعی یک رابطه را درک کند. آنچه انسان را می تواند به خود واقعیش بیشتر نزدیک کند گذر کردن از زمان بود ولی انسان نمیتوانست از زمان عبور کند تا اینکه امروز یافتیم راه گذر از زمان چگونه است. رسیدیم به مرحله ای که بشر بسیار از آن میترسد و آن سوزش است.

در انسان آتشی شعله ور است که طمع نام دارد و آن را باهوس پربارتر میکند و این خود قدرتی می شود فنا ناپذیر به نام ترس و این ترس عامل اصلی تشکیل یک قانون در انسان شد به نام قانون بقا. این رابطه چند جانبه در انسان تشکیل شده است و قادر است انسان را در نیازهای متفاوت از جنبه های مختلف در شرایط متفاوت ولی در پایه و اساس یکی غرق کند.

خارج شدن از این قانون در درون سلول ها سوزشی ایجاد می کند که انسان از این سوزش واهمه دارد چگونه؟

انسان نیازهایش را نه براساس بقا براساس خودش تعریف کند و آنچه بقا آن را میل به زنده ماندن می داند براساس یک چارچوب کلی در حدی از انسان بودن بشکند. به عنوان مثال فردی که برای زنده ماندن کسی دیگر حاضر است جانش را بدهد او از قانون بقا عبور کرده ابتدا از زمان و ترس می گذرد. که سوزشی شدید در وجودش حس میکند.

نام آن را احساس قوی درونی میگذارند، پس سوزش تمام می شود و به یک حالت یکسان میرسد که نوعی آرامش و سکوت درونی می باشد. این مرحله یعنی گذر زمان و رسیدن به مرحله صفر خود یعنی عمیق ترین نقطه خواب خودم. حال بیداری خودم فرا میرسد با بیدار شدن هر فرد در خودش بقا دیگر وجود ندارد و نیازهای طبیعی شکل دیگری به خود میگیرد. با این بیداری بقا از میان رفته و نیازها از طبیعت خارج شده و به وسیله خود درون تامین می شود. انسان نه نیاز به طبیعت دارد، نه مکمل خوبی برای حیات بشر دانسته می شود.

اینجا دیگر هسته مرکزی درون هر سلول بشر می باشد که از مغز آغاز شده و یکپارچه تمام انسان را در بر میگیرد. رابطه بیداری سلول ها در هر انسان باعث اتصال انسان با هسته ی همه هستی می شود که آن ها نیز مثل هسته ی انسانی خود، خود را می سازند و نیاز ندارند که طبیعت به آن ها خدمتی کند بلکه آن ها به طبیعت خدمت می کنند در حد شعور هر ماده در طبیعت.

Written By Master Kamel

به این مطلب ستاره دهید و ۲ امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 votes, average: 4,53 out of 5)

Loading...

17 دیدگاه برای “سوزش

 1. yazdanraha گفته:

  خیلی قشنگ بود خیلی. کمک کنید ما هم برسیم به این عشق و نیرو در هسته ی خود تا زندگی در شادکامی ابدی را تجربه کنیم.
  درود بر شما

 2. raza گفته:

  عالی بود طمع و هوس آغشته به آن و ایجاد ترس و قانون بقا و… و راه رهایی از این دام را حتما استاد خواهند گفت.

 3. mr.mohammad.gorji@gmail.com گفته:

  خیلی زیبا بود.آرامش واقعی را تنها زمانی در زندگی خود خواهیم دید که از تمام ترسهایمان بگذریم.زمانی که از کنترل زمان خارج شویم.راه گذر از زمان چیست؟

 4. reza movafagh گفته:

  سلام و درود بر استاد کامل عزیز
  امکان دارد درباره این سوزش بیشتر توضیح دهید؟منظورتان دردی است که انسان هنگام عبور از ترس در خود حس میکند؟

  • مدیر سایت گفته:

   چون انسان ها در قانون بقا زندگی می کنند و تمام انتخاب ها و تصمیمات توسط قانون بقا گرفته می شود تا این حد قانون بقا در انسان ها ریشه دارد زمانی که کسی میخواهد از این قانون عبور کند باید این قانون در وجود خود بشکند که سوزشی در سلول ها و عمق وجود ایجاد می کند.

 5. mehrbaran گفته:

  بسیاری از طریقتها از جوهره حیات و عشق و طمع و هوس صحبت کرده اند اما چرا ما در اطرافمان کسی را نمیبینیم که از این مسائل رد شده باشد؟

  • مدیر سایت گفته:

   چون تمام علوم ادرس درست دارند ولی پلاک اشتباه است برای همین کسی به مقصد نمی رسد.
   Written by Master Kamel

 6. raza گفته:

  درد و سوزشی که اگر بتوان ازش رد شد پایان خوشی را بهمراه دارد مثل اینکه در قالب دیگر پوست عوض کنی و از نو متولد شوی که دیگر آن سوزش و درد را نیز بخاطر نخواهی آورد چون از بقا رد شدی عالی بود

 7. اکرم ن گفته:

  با سلام، منظور از این جمله چیست؟ ((پسر و دختر را انسان در خود به وجود آورد تا بتواند معنای واقعی یک رابطه را درک کند)) مگر انسان به صورت دو جنس زن و مرد خلق نشده است؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام دوست گرامی
   قانون جنسیت قانونی است که ترس آن را درست کرده است برای اینکه به شما بگوید برای کامل بودن نیاز به یک رابطه دارید و گرنه کامل نیستید. در صورتی که انسان خودش برای خودش کافی است.
   Written by Master Kamel

 8. Barad گفته:

  آره واقعا انسان به تنهایی خودش کامل است ولی حیف که ترس این کامل بودن رو از انسان گرفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *