سگ های شیک پوش

استاد کامل

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

از ابتدا می گفتم. سلام دوست من، از این که ما را برای چشمان خود انتخاب کردی سپاسگزاریم. ما کلماتی هستیم در اختیار رقصاننده ی عشق و اینچنین در جستجوی صفحه ای بودیم که کنار هم چیده شویم تا بتوانیم از اتحاد خود برای شما یک پیام زیبا را هدیه بدهیم.

از این پس توانستیم تو را بیابیم که اینگونه در اتحاد می توانید از ما بخوانید. هر فرد در درون خود منبعی دارد که در آن جمیع اطلاعات زندگیش ذخیره می شود که مانند هارد کامپیوتر می باشد.

قسمتی هم دارد که نیرو و انرژی و توان تامین این نیرو را بر عهده دارد که مانند پاور در کامپیوتر عمل می کند و قسمتی در مغز وجود دارد که به کمک این نیرو و انرژی و توان، اطلاعات مغز را پردازش کرده و برای کاربر که خود فرد صاحب مغز می باشد قابل استفاده می کند و این جریان در کامپیوتر هم چنین است.

CPU  با کمک نیرو انرژی داده شده توسط پاور اطلاعات هارد را پردازش قابل استفاده برای کابر می کند. حال مهمترین عضو، همان پاور است که نیروی لازم را به سیستم می دهد و در مغز انسان در پس سر و در کامپیوتر در پشت کامپیوتر قرار دارد.

چرا اینقدر تشابه وجود دارد؟ قطعا انسان دانسته یا ندانسته درک کرده آدرس درست و صحیح چیست ولی در این میان ناگهان اطلاعات پردازش شده گم، جابجا یا ناپدید می شود.

این به دلیل ویروسی است که در قسمت اطلاعات وارد شده است همین ویروس در مغز انسان وارد می شود. سگ ها مانند نگهبان ولی شیک پوش هستند شما آن ها را خودم، خود درونی، ذهن خلاق، اندیشه، خرد، تفکر، خود الهی می شناسید. این سگ های شیک پوش به لباس موجه همان فا هستند و ویروسی که با ورودش به سازمان اطلاعات مغز تمام اطلاعات ذخیره شده را با آدرس های نا صحیح و کپی و تقلبی آلوده کرده، تلاش پردازشگر مغز را دو چندان کرده در نهایت فرد با اعتماد به این اطلاعات پردازش شده فعالیتی را انجام می دهد. این فعالیت آغازگر یک درد در انسان می شود و چون این فا را از خود می داند هرگز در صدد نابودیش بر نمی آید.

قدرت پاور که در مغز در مخچه است بنام نی می دانید. نیروی نی سعی دارد جلو خطا و اشتباه را بگیرد ولی خود شما نمی گذارید و چون هیچ اطلاعی از این سگ های ولگرد ولی شیک پوش در درون ندارید و فکر می کنید که دارید فکر می کنید و چون اشتباه می کنید دلیلش را نداشتن تجربه می دانید. پس تجربه پشت تجربه و چون دریافت تجربه بها دارد دائما هزینه پول و زمان انجام می شود و عمر سپری می شود و چون تجربه ی هر انسان فقط برای خود آن انسان است پس تجربه دیگران به کارت نیامده و عمرت سپری می شود.

بیا با شناخت فا و نی زندگی را در هر سنی که هستی در دست بگیری و زندگی بدون درد را تجربه کنی.

Written By Master Kamel

به این مطلب ستاره دهید و ۲ امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (27 votes, average: 4,48 out of 5)

Loading...

16 thoughts on “سگ های شیک پوش

 1. yazdanraha says:

  سلام و دورد بر شما
  فا ویروس ویرانگر در درون مغز درد را برای انسان هدیه کرده
  و غافل از اینکه نی نیروی زیبایی در درون، عشق و آرامش و ثروت و شادکامی ابدی را به بشر هدیه میکند.
  تصیمیم گرفته ام یبار برای همیشه از شر فا درون مغزم رها شوم
  سپاسگذارم

 2. akram n says:

  بیایید با شناخت این سگ های شیک پوش (ویروس فا) آنها را از مغز بیرون کنیم و هستی مان را در دست بگیریم.

 3. raza says:

  با سلام ممنون از مقاله خوبتان. پس با این حساب میشود گفت تمام اطلاعات و گفته ها و دانشهای ما به نوعی آلوده به ویروس فا هستند و راه رهایی از این ویروس شناخت نی و رسیدن به آن یا همان نیرو، انرژی و توان است که خود این ویروس هم از او نیرو میگرد. استاد اگر در مورد راههای رهایی از این ویروس توصیح بفرمایید ممنون میشوم.

  • مدیر says:

   سلام دوست عزیز. در بصیرت های استاد کامل شما کاملا با این دشمن که در مغز شما زندگی می کند آشنا می شوید و آن را می شناسید.سپس با استفاده از تمرینات و کلیدهایی که استاد ارائه می دهند از دست این ویروس رها می شوید.

  • amin says:

   فا ویروسی است که با اطلاعات غلطی که به ما میدهد زندگی را تحت ااشعاع ترس ودرد قرار داده است

 4. reza movafagh says:

  سلام و درود به استاد کامل عزیز
  منظورتان این است که ویروسی در مغزمان است که نمیخواد ما به منبع اطلاعات درست دسترسی داشته باشیم؟واسه چی این ویروس میخواد به اطلاعات دسترسی نداشته باشیم؟

  • مدیر سایت says:

   این ویروس نمی خواهد که به اطلاعات درست دسترسی داشته باشید چون با اطلاعات غلط شما را در تصمیم گیری دچار اشتباه می کند که نتیجه آن درد می شود و این ویروس از انرژی حاصل از درد شما تغزیه می کند.

   • reza movafagh says:

    سلام
    سپاس بابت پاسخ تان
    آیا می توانم این ویروس را از بین ببرم تا دیگه به من آسیب نزنه؟ امکان داره من را راهنمایی کنید؟

    • مدیر سایت says:

     با درک بصیرت های Master Kamel و انجام تمرینات و همچنین استفاده از کلیدها می توانید این ویروس را در مغز خود غیر فعال کنید.

   • رها.م says:

    بزرگترین ظلمی که انسان بعد از شناخت فا در خود احساس میکند این است که تمامی چیزهایی را که فکر میکرده صاحب اختیار آنهاست ، از اختیار خود خارج میابد
    درود بر مستر کانل دانا

 5. raza says:

  اگر اینطور باشد میتوان فهمید کنترل زندگی انسان را گرفته و در هر تصمیمی حتی آب خوردن با ما حرف میزند خیلی مشتاقم که این ویروس در مغزم از بین برود

 6. Barad says:

  با سلام واقعا فا بد ویروسی است اما اگر ما بخواهیم میتوانیم فا رو اطاعت نکنیم و نیروی نی رو فعال با کنیم با کمک آموزه های استاد بزرگ درود بر شما

 7. فرشته آیینه says:

  اسمی بسیار جذاب برای این مقاله انتخاب شده براستی که فا مثل یک سگ شیک پوش کنترل مغز مو را به دست گرفته است?

 8. reza movafagh says:

  دوستت دارم هم خودم از دست این ویروس خلاص شوم هم کمک کنم سایر انسانها از دست این ویروس خلاص شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *