Menu

فا و نی

تعداد بازدید: 2,277

استاد کامل
Share on telegram
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on tumblr

گفته شده که چون جسم فنا پذیر است طول مدت عمر را باید به درستی مدیریت کرد، قطعا اگر چنین بود باید چنین کرد ولی ما در طول هستی شاهد مردان و زنانی هستیم که زنده اند و نمرده اند اینان هرگز نمی میرند و هرگز نابود نشده و فنایی در آن ها نیست پس این انسان ها را هستی چگونه تعریف کرده است. راستی مرز میان بودن و نبودن کجاست؟ مرز میان بودن و شدن مرز میان هستی و نیستی مرز میان مطلق و نسبی مرز میان حضور و غایب بودن. و تعریف واقعی هر کدام چیست؟ دوست دارم به تک تک سوالات پاسخ دهم ولی اینجا به مرحله ای رسیدم که درک درستی از نوشته هایم به نام نی بدهم.

فا مطلق ما را نسبی و حضور ما را غایب می داند. فا عشق را احساس معرفی می کند و اتحاد را آغاز فنا پذیری، به همین دلیل می گوید بازگشت همه شما به سوی خداست و این جمله ی زیبا را تعبیر می کند که وقتی بمیری به سوی او باز می گردی قطعا درست است. بمیری بسوی او باز میگردی، ولی اکنون هم میهمان او هستیم، وقتی تعریف می کند که تو در مطلق و حضوری، تو در عشق و اتحادی و همه اینها در مجموع نی را در تو جاری می کند. این قدرت توست که فراموشش کردی و در سایه ها زندگی را با فا ادامه می دهی. وقتی نی جاری شود تو مطلق هستی، در پیشگاه عشق و اتحاد تو باعث حضور دائمی تو در هستی می شود و هیچ تو، همه چیز تو می شود وقتی فا از تو میلیاردها کیلومتر دور می شود، این ویروس خانمان سوزاننده. 

اثر استاد کامل

امتیاز دادن به این مطلب

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4٫67 out of 5)
Loading...

6 دیدگاه

فا باعث خرابکاری مغزی وسیعی در مغز انسانها شده است طوری که تمام مسیرهای درست توسط این ویروس مخرب دستکاری شده و در حال حاضر یک کپی جعلی از خود حقیقت برای انسان در مغز ساخته است.به همین دلیل است که انسانها در ترس و درد و رنج و بیماری زندگی میکنند و نتیجه هایی که مورد انتظارشان است را نمیگیرند.سپاس از شما

پاسخی بگذارید

بیماری هایی که با علم نوین نور و مغز درمان می شود