فریادهای کهن

استاد کامل

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

از دوستی های گذشته دست بکشید، و از اینکه تلاش کنید دوست داشته شوید دست بکشید.

از تجارتهای کهن و شبه مدرن دست بکشید، و از کسب و کارهای پایان یافته دست بکشید.

از زندگی به سبک گذشتگان دست بکشید، و زندگی به سبک مدرن را تجربه کنید. کسب و کاری را تجربه کنید که در آن شما با خرید محصولات و خدمات سود می برید، چه تولید کننده باشید، چه فروشنده و چه مصرف کننده.

روابطی را تجربه کنید که درآن شما مرکز هر ارتباطی هستند. بدون آنکه تلاش کنید که مرکز و محور آن رابطه باشید و موفقیت در هر گفتگویی برای شماست، زیرا شما چیزی را که به دنبالش بودید را یافته اید.

پایان دردها، پایان نگرانی ها، پایان دلخوری ها، پایان بی ثباتی مالی، پایان نا آرامی ها، آغازی را شروع می کنید که شما تلاش و حرکتی نمی کنید ولی هر آنچه می خواهید را دارید.

این همان اولین تکرار تکرار نشدنیهای توست، در سپیده ای که میگویی کامل سلام من هم هستم، و با خانواده ی کامل پیوند خورده و در طرحی جهانی فقط و فقط هستی و تو هستی چون هنوز هستی.

Written By Master Kamel

24 thoughts on “فریادهای کهن

 1. yazdanraha
  yazdanraha says:

  دنیایی کاملا جدید و مدرن با تجارتهای جدید که مصرف کننده هم در آن سود میبرد و روابط انسانها عالی ست. دنیای زیبایی ست. سپاس

 2. reza koohi
  reza koohi says:

  با سلام. این چگونه طرحی است که پایان دردها و پایان نگرانی ها و … است یعنی میشود بشر امروزی بدور از دغدغه مالی زندگی کند؟ با تشکر

 3. محمد گرجی
  محمد گرجی says:

  فریاد های کهن یعنی تمام آن آدرسهای غلطی که دمبال کردیم و در زندگی نتیجه ای درست نگرفتیم.فریادهای کهن همان دردی است که در حال حاضر در آن گرفتاریم چون میترسیم.زندگی به سبک مدرن همراه با عشق و آرامش و ثروت با همراهی و آموزه های استاد دست یافتنی است.

 4. اکرم ن
  اکرم ن says:

  انسان از تغییر می ترسد، اما باید زندگی به سبک مدرن را بیاموزیم، خود واقعی مان محور جهان است، دیگر نیازی به تایید دیگران نداریم تا دوست داشته شویم.

 5. reza movafagh
  reza movafagh says:

  سلام و درود بر استاد کامل عزیز
  از دوستی های گذشته دست بکشیم و بدنبال دوستی های جدید نباشیم منظورتان این است که مبنای دوستیهایمان در گذشته و اکنون اشتباه است؟
  در صورت تایید پس مبنای درست دوستی ها چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *