Menu

مبلغ کیف پول الکترونیک شما:

تومان

فریادهای کهن

تعداد بازدید: 2,404

استاد کامل
Share on telegram
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on tumblr

از دوستی های گذشته دست بکشید، و از اینکه تلاش کنید دوست داشته شوید دست بکشید.

از تجارتهای کهن و شبه مدرن دست بکشید، و از کسب و کارهای پایان یافته دست بکشید.

از زندگی به سبک گذشتگان دست بکشید، و زندگی به سبک مدرن را تجربه کنید. کسب و کاری را تجربه کنید که در آن شما با خرید محصولات و خدمات سود می برید، چه تولید کننده باشید، چه فروشنده و چه مصرف کننده.

روابطی را تجربه کنید که درآن شما مرکز هر ارتباطی هستند. بدون آنکه تلاش کنید که مرکز و محور آن رابطه باشید و موفقیت در هر گفتگویی برای شماست، زیرا شما چیزی را که به دنبالش بودید را یافته اید.

پایان دردها، پایان نگرانی ها، پایان دلخوری ها، پایان بی ثباتی مالی، پایان نا آرامی ها، آغازی را شروع می کنید که شما تلاش و حرکتی نمی کنید ولی هر آنچه می خواهید را دارید.

این همان اولین تکرار تکرار نشدنیهای توست، در سپیده ای که میگویی کامل سلام من هم هستم، و با خانواده ی کامل پیوند خورده و در طرحی جهانی فقط و فقط هستی و تو هستی چون هنوز هستی.

اثر استاد کامل

امتیاز دادن به این مطلب

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (28 votes, average: 4٫36 out of 5)
Loading...

24 دیدگاه

فریاد های کهن یعنی تمام آن آدرسهای غلطی که دمبال کردیم و در زندگی نتیجه ای درست نگرفتیم.فریادهای کهن همان دردی است که در حال حاضر در آن گرفتاریم چون میترسیم.زندگی به سبک مدرن همراه با عشق و آرامش و ثروت با همراهی و آموزه های استاد دست یافتنی است.

بله دقیقا. چون رابطه های دوستی بیشتر بر مبنای رفع نیاز برقرار می شود تا عشق بی قید و شرط. اگر دوستی دارید که برایش کاری می کنید انتظار دارید که او نیز کاری برای شما کاری انجام دهد؟ درست است؟ عشق یک جاده یک طرفه بدون بازگشت است.

پاسخی بگذارید

بیماری هایی که با علم نوین نور و مغز درمان می شود