قدم در آنسوی مرگ

استاد کامل

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

مرگ در سرزمین های متفاوت با توجه به آداب، رسوم و فرهنگ هر جامعه متفاوت است ولی قطع به یقین همه ی انسان ها مرگ را پایان زندگی مادی دانسته و قادر نیستند درک بیشتری از آن داشته باشند. پس سراغ افسانه ها را گرفته و هر سرزمینی به دنیای پس از مرگ نگاهی واژگون انداخته است. حال درباره ی مرگ می پرسی؟ پس بدان مرگ یک ارتعاش از جنس زمان می باشد که میان دنیای اراده یا سایر دنیاها قرار می گیرد و دنیای اراده چون انتخاب در آن وجود دارد لایه های متفاوت و ابعاد مختلف انسانی را به ظهور می رساند. ارتعاش، زمان را در خود بصورت محدود قرار داده است. یعنی وقتی از اراده و انتخاب استفاده می کنید نمی توانیم زمان را در تمام ابعادش تجربه کنیم زیرا در دنیای مادی، مغز زیر مجموعه ی زمان می باشد و زمان محیط بوده و انسان در حالت فا نمی تواند زمان را تجربه کند. تا اینکه به آنسوی مرگ دست می یابد و زمان، خود را برای انسان پدیدار می کند. انسان پس از مرگ در قسمتی از جهان زمان زندگی خود را در صفر آغاز می کند و ۱۰۰۰ سال در جهان زمان، صفر در جهان ما می باشد. که این خود باعث می شود که انسان ها پس از مرگ آرزو کنند به زمین باز می گشتند و گام هایشان را به سوی باز کردن راهی برای برقراری ارتباط با جهان انسان ها استوارتر بر می دارند.

Written By Master Kamel

به این مطلب ستاره دهید و ۲ امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 votes, average: 4,63 out of 5)

Loading...

24 دیدگاه برای “قدم در آنسوی مرگ

 1. yazdanraha گفته:

  یعنی در این دنیای اراده و قبل از مرگ ما می توانیم زمان صفر را تجربه کنیم؟ این عالی ست اما چگونه؟ اگر میشود چرا پس از مرگ حسرت بخوریم باید در این دنیا در زمان صفر قدم بگذاریم. درود بر شما

 2. mr.mohammad.gorji@gmail.com گفته:

  آیا فا نیز زمان خود را دارد؟ و اینکه چرا انسان در حالت فا نمی تواند زمان را تجربه کند؟ مگر فا نبود که زمان را بر مغز انسان محیط کرد؟

  • مدیر سایت گفته:

   به نام خدا
   آلودگی های مغزی ما نشات گرفته از برنامه های فا می باشد و چون ما قانون بقا را انتخاب کردیم زمان بر ما مسلط شد و تو اگر از قانون بقا اطاعت نکنی زمان نمیتواند بر تو مسلط شود.

   • شهریار قائدرحمتی گفته:

    قانون بقاء، یعنی از چرخه ی قضاوت ، بازی رنج و لذت خارج شویم و اجازه ندهیم احساس ما وارد این بازی شود

    • مدیر سایت گفته:

     سلام دوست گرامی
     با استفاده از بسته های پیشرو و بصیرت ها و اجرای تمرینات می توانید برسید.
     Written By Master Kamel

 3. reza movafagh گفته:

  سلام بر استاد کامل عزیز
  انسانها در جهان زمان زندگی شان چگونه است؟برمبنای فاکتورهای ترس است یا برمبنای عشق؟سپاس

 4. mehrbaran گفته:

  درود،چرا وقتی از اراده و انتخاب استفاده میکنیم نمیتوانیم همه ابعاد زمان را تجربه کنیم؟آیا باید اراده و انتخاب در ما تغییری کند برای درک ابعاد زمان؟

 5. فرشته آیینه گفته:

  سلام و درود بر استاد عزیز و خردمند ??? درود بر شما که با بصیرت ها درک زمان صفر را برای ما ممکن می کنید ??

 6. رها.م گفته:

  با درود ، چگونه میتوان مغز را از حالت فا خارج کرد تا بتوان زندگی در زمان صفر را تجربه کرد ؟ با بینهایت سپاس

  • مدیر سایت گفته:

   به نام خدا
   برای قدم گذاشتن به آن سوی فا و رسیدن به نیروی بی نهایت نی لازم است دشمنت را بشناسی، درکش کنی، با اهدافش آشنا شوی، حمله هایش را پیش بینی کنی و خودت را برای ضد حمله آماده کنی برای این کار بسته های پیشرو را تهیه کنید و با تمرینات و کلید هایی که به شما داده ایم به آنچه می خواهید می رسید.
   Written by Master Kamel

  • اکرم ن گفته:

   سلام، همیشه مرگ و پس از آن برایم موضوع پیچیده‌ای بوده است، آیا انسانها پس از مرگ می‌توانند با دنیای اکنون ما، ارتباطی داشته باشند؟ آیا دعا و مسائلی از این دست برای انسانهای مرده از طرف انسانهای فایده و اثری دارد؟

   • مدیر سایت گفته:

    سلام دوست گرامی
    دعا را نمی دانم ولی مردگان نمی توانند ارتباطی با این دنیا داشته باشند.
    Written by Master Kamel

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *