قدم در آنسوی مرگ

استاد کامل

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

مرگ در سرزمین های متفاوت با توجه به آداب، رسوم و فرهنگ هر جامعه متفاوت است ولی قطع به یقین همه ی انسان ها مرگ را پایان زندگی مادی دانسته و قادر نیستند درک بیشتری از آن داشته باشند. پس سراغ افسانه ها را گرفته و هر سرزمینی به دنیای پس از مرگ نگاهی واژگون انداخته است. حال درباره ی مرگ می پرسی؟ پس بدان مرگ یک ارتعاش از جنس زمان می باشد که میان دنیای اراده یا سایر دنیاها قرار می گیرد و دنیای اراده چون انتخاب در آن وجود دارد لایه های متفاوت و ابعاد مختلف انسانی را به ظهور می رساند. ارتعاش، زمان را در خود بصورت محدود قرار داده است. یعنی وقتی از اراده و انتخاب استفاده می کنید نمی توانیم زمان را در تمام ابعادش تجربه کنیم زیرا در دنیای مادی، مغز زیر مجموعه ی زمان می باشد و زمان محیط بوده و انسان در حالت فا نمی تواند زمان را تجربه کند. تا اینکه به آنسوی مرگ دست می یابد و زمان، خود را برای انسان پدیدار می کند. انسان پس از مرگ در قسمتی از جهان زمان زندگی خود را در صفر آغاز می کند و 1000 سال در جهان زمان، صفر در جهان ما می باشد. که این خود باعث می شود که انسان ها پس از مرگ آرزو کنند به زمین باز می گشتند و گام هایشان را به سوی باز کردن راهی برای برقراری ارتباط با جهان انسان ها استوارتر بر می دارند.

Written By Master Kamel

به این مطلب ستاره دهید و 2 امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (23 votes, average: 4٫61 out of 5)

Loading...

24 thoughts on “قدم در آنسوی مرگ

 1. yazdanraha
  yazdanraha says:

  یعنی در این دنیای اراده و قبل از مرگ ما می توانیم زمان صفر را تجربه کنیم؟ این عالی ست اما چگونه؟ اگر میشود چرا پس از مرگ حسرت بخوریم باید در این دنیا در زمان صفر قدم بگذاریم. درود بر شما

 2. زهرا گوهری
  زهرا گوهری says:

  درود،چرا وقتی از اراده و انتخاب استفاده میکنیم نمیتوانیم همه ابعاد زمان را تجربه کنیم؟آیا باید اراده و انتخاب در ما تغییری کند برای درک ابعاد زمان؟

  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   به نام خدا
   برای قدم گذاشتن به آن سوی فا و رسیدن به نیروی بی نهایت نی لازم است دشمنت را بشناسی، درکش کنی، با اهدافش آشنا شوی، حمله هایش را پیش بینی کنی و خودت را برای ضد حمله آماده کنی برای این کار بسته های پیشرو را تهیه کنید و با تمرینات و کلید هایی که به شما داده ایم به آنچه می خواهید می رسید.
   Written by Master Kamel

  • اکرم ن
   اکرم ن says:

   سلام، همیشه مرگ و پس از آن برایم موضوع پیچیده‌ای بوده است، آیا انسانها پس از مرگ می‌توانند با دنیای اکنون ما، ارتباطی داشته باشند؟ آیا دعا و مسائلی از این دست برای انسانهای مرده از طرف انسانهای فایده و اثری دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *