چرا مشاوره ازدواج ضرورت دارد؟

مشاوره ازدواج یا مشاوره قبل از ازدواج از آنجایی مهم است که شما می خواهید آغاز یک مشارکت را با یک شخصی از جنس مخالف خود را رقم بزنید.

سوالات زیر را با دقت بخوانید و به خود صادقانه پاسخ دهید

شما چه میزان شناخت دارید نسبت به جنس مخالف خود؟

این شناخت را از کجا بدست آورده اید؟
از دانش ها و تجربه های قبلی خود یا دانش ها و تجربیات دوستان و آشنایان؟ آیا دوستان و آشنایانی که به شما مشاوره دادن خود در روابط و ازدواجشان موفق هستند؟

آیا دانش و تجربه ی یک مشاور متخصص که بیش از ۱۸ سال تحقیقات تخصصی کرده و مشاوره ازدواج داده است بهتر است یا دانش و تجربه ی خانواده، دوستان یا آشنایان که فقط چند مورد دیده اند خود را مشاور و یا خیرخواه می نامند؟

برای درخواست مشاوره کلیک کنید.

در پاسخ به این ادعا باید بگوییم که تعداد سال دوستی و یا تعداد ساعت باهم بودن اصلا ملاک خوبی برای تشخصی نیست که شما چقدر طرف خود را می شناسید.

لطفا این سوالات را با دقت بررسی کنید.

آیا شما توانایی تشخیص دروغ و نقش بازی کردن را دارید؟

آیا توانایی دارید که بدون وابستگی و دلبستگی شخص مقابل را ارزیابی کنید؟

آیا در تشخیص فرد مقابل از دانش و تجربیات دیگران استفاده می کنید؟چقدر این دانش و تجربه دیگران درست است؟

اگر دانش و تجربه دیگران درست بود چرا اکنون شاهد این همه طلاق هستیم؟ همه از این کلمه استفاده می کنند که من می دانم ولی چرا این همه؟!!!

برای درخواست مشاوره کلیک کنید.

پس می توان گفت امروزه مشاوره ازدواج یک نیاز کاملا ضروری است

مراقبت از خودتان به عهده ی خودتان است نه کسی دیگر پس به آدرس های غلط دیگران توجه نکنید زیرا آنان فردا با شما نیستند که برای دردی بی پایان راه چاره ای ارائه دهند.

حال باید چه کار کنیم

ما طی ۱۸ سال تحقیقات تخصصی بر روی ۲۰ هزار زوج موقت یا اشتراک دونفره موقت به نتایجی رسیدم که می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

و می توان گفت تمام حالت هایی که برای شما اتفاق خواهد افتاد را ما از قبل مشاهده کرده ایم و به آنها مشاوره ازدواج داده ایم.

حتی افرادی که می خواهند به صورتی سنتی هم ازدواج کنند می توانید از نتایج این تحقیقات گسترده بهره ببرند.

این تحقیقات باعث شد که ما بتوانیم هر نوع رابطه ای را مورد ارزیابی دقیق قرار دهیم و راهکاری مناسب برای آن ارائه دهیم.

ما در مشاوره ازدواج به سبک علم نور و مغز از دانش و تجربه هیچ استاد و کتابی استفاده نمی کنیم ما خود مرجع خود هستیم و با راهکارهایی بسیار ساده که در علم نور و مغز وجود دارد شما را سریعا به نتیجه می رسانیم.

برای درخواست مشاوره کلیک کنید.

وقتی می خواهید تشکیل خانواده ی جدید بدهید یادتان باشد شما دارید آغاز یک مشارکت بسیار مهم را رقم می زنید.

در این مشارکت شما هرگز نمی توانید آن را موقت یا دائم فرض کنید بلکه مشارکت یعنی تولید، شکوفایی و یا بهتر گفته شود خلق یک اثر.

شما دیگر هرگز نمی توانید به جایگاه اولیه خود بعد از شروع مشارکت بازگردید پس از ابتدا با دقت کامل آغاز کنید.

از مشاوره ازدواج تخصصی استفاده کنید تا در همین ابتدا بتوانید با آگاهی کامل انتخاب کنید.

نتیجه ای که ما در ۱۸ سال تحقیقات تخصصی خود گرفتیم

بعضی افراد بر این اندیشه هستند که باید ابتدا آنقدر این مشارکت را به صورت سوری و موقت تکرار کنیم تا تجربه هایمان زیاد شود تا در صورت مشارکت واقعی و ازدواج دائمی دیگر دچار اشتباه نشویم.

در حالیکه این یک فریب بزرگ است، مخصوصا خانم ها بدانید که در صورت مشارکت حتی موقت اولین مشارکت هرگز از مغز بیرون نمی رود، هرگز؛ و چون این امر همیشه در مغز باقی می ماند نمی‌گذارد در مشارکت ازدواج آرام بوده و از تجربیاتش بهره ببرید.

به دلیل اهمیت بسیار بالای مشارکت اول حتما از مشاوره ازدواج استفاده کنید و از کلمه من می دانم استفاده نکنید.

نتیجه تحقیقات ۱۸ ساله ی ما روی ۲۰ هزار زوج موقت در قالب دوستی یا اشتراک دو نفره موقت این بود که در تمام موارد بعد از مدت ها هر دو درگیر مشارکت و رابطه بوده اند و گاها بعد از سال ها که ازدواج دائم کرده اند و از ازدواج دائمشان گذشته است هنوز به یاد مشارکت اول و رابطه ی اول هستند و این زنان و مردان که می خواهند همسرانشان مانند رابطه ی اول با آنها برخورد شود در دردی دائمی غرق می شوند.

واقعا می توانید از این درد رهایی پیدا کنید اگر خودتان بخواهید. ما در مشاوره ازدواج حقایق و آگاهی هایی را به شما می گویم که واقعا می تواند راه گشای زندگی شما باشد.

از خود مراقت کنید و از آدرس های غلط دیگران که در قالب دانش و تجربه به شما منتقل می شود اصلا استفاده نکنید زیرا آنان فردا با شما نیستند که برای دردی بی پایان راه چاره ای ارائه دهند.

مرکز مشاوره ازدواج نور و مغز

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا متخصصان ما با شما تماس بگیرند.

همچنین شما می توانید برای رزرو وقت مشاوره با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

021-91013181 021-91013181

به این مطلب ستاره دهید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Loading...