مشاوره اقتصادی، مالی و کسب و کار

کسب و کار

کلیپ مشاوره اقتصادی، مالی و کسب و کار

[jwp-video n=”1″]

کسب و کار و اقتصاد با آغاز زندگی بشر وجود داشته است. انسان ابتدایی برای حیات و زندگی خود کار می کرد تا این که با واژه خانواده آشنا شد و با تشکیل خانواده توانست به کار معنای دیگری ببخشد. حال برای دو نفر یا چند نفر تلاش می‌کرد تا نیاز کسانی دیگر غیر از خودش را تامین کند از این نقطه درد آغاز شد که باید به کسب مهارت های دیگر می پرداخت تا بتواند به این نیاز اساسی پاسخ مناسب بدهد.

تماس با مرکز مشاوره اقتصادی

02191013181

تکمیل فرم مشاوره اقتصادی

هزاران سال از دوران انسان ابتدایی می گذرد ولی سبک کسب و کار هرگز تغییری نکرده است و این امر باعث شده است که کسب و کار ها با درد و ترس همراه باشد.

کسبه، تجار و تمام انسان هایی که برای تامین نیاز خود به صورت مشخص یا برای تامین نیاز دیگران تلاش می‌کنند در یک دسته مشخص قرار دارند و باید برای آن یک تعریف جامع و کامل را روشن و واضح مطرح کرد.

کسب و کار

ولی راستی چرا انسان ها با توجه به پیشرفت علمی و صنعتی هرگز نتوانستند در کسب و کار های خود به یک تعریف جدید دست یابند تا این همه درد نکشند؟

چرا کسب و کار ها به صورت مطلق ثبات ندارند؟

چرا هر روز انسان با توجه به رشد زمانی و مکانی در گونه بشری هنوز در تجارت و وضعیت اقتصادی و مالی و معیشتی نتوانسته است از نظر زمانی و مکانی رشد کند؟

چه کسانی واژه اقتصاد، رفاه، معیشت، پول و کسب و کار را تعریف کردند؟

چه کسانی راه های ثروتمندی و موفقیت مالی را تعریف می کنند؟

انگیزه ی این انسانها از این تعاریف و ایجاد درد در زندگی بشر چیست؟

چرا اینان یک جهان رویا به تو می فروشند و در مقابل از تو همه ی زحمت و تلاشت را کسب می کنند و تو در کارت گرفتار هستی؟

تو در واژه ها اسیر و آنان که برایت تعریف و راهکار می‌فروشند در کارشان تجارتی را آغاز کردند که تا استخوانت را می‌خورند و از تو جز درد و بیماری چیزی باقی نمی گذارند.

پایان تعاریف غلط کجاست و پایان واژگان بی‌محتوا و توخالی کجاست؟

مشاوره اقتصادی

چرا باید انسان ها برای کسب و کارشان این همه دچار درد شوند و روش های بی‌فایده ولی پر سر صدا، انسان را از اصل واقعی تجارت دور کند.

چرا باید خلاقیت و نوآوری را به مضحکه گرفت و فکر کنید که می‌تواند نوآوری و خلاقیت را بفروشید یا بخرید؟

آیا واقعا امکان دارد که خلاقیتی خرید و فروش شود؟

راستی چه کسانی به چه دلایلی دنبال شما هستند تا به شما بفهمانند شما در کسب و کارتان دارید اشتباه می کنید و بیایید راه درست کسب درآمد و موفقیت مالی را نشان دهیم و سپس با ارائه علومی که خود بیماری مسری خطرناک درد و ترس را همراه دارد را به شما انتقال می دهند و این گونه زندگی پر از درد و مشقت را در قالب الفاظ و عبارات دهن پرکن و چشم خیره کن ارائه داده سرآغاز طلوع تاریکی در مغز شما می شوند.

کسب و کار

علم نور و مغز با سبکی نوین و جهانی، علمی متعلق به هزاره چهارم سرآغاز جدید جهانی بدون درد و زندگی بدون ترس را به شما هدیه می دهیم. Master Kamel با ۱۵ سال تحقیقات علمی و غیر علمی جامع در زمینه ی اقتصاد و کسب و کار به فناوری نوین جهانی نور و مغز دست یافته و دستاوردهای این علم نوین جهانی پایان همه ی دروغ ها، فریب ها، فرصت طلبی ها و آدرس های گمراه کننده و اشتباه در زمینه ی کسب و کار و اقتصاد فردی و سلامت می باشد.

تماس با مرکز مشاوره اقتصادی

02191013181

به این مطلب ستاره دهید و ۲ امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 5,00 out of 5)

Loading...