Menu

مبلغ کیف پول الکترونیک شما:

تومان

مشاوره خانواده

تعداد بازدید: 2,282

مشاوره خانواده
Share on telegram
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on tumblr

کلیپ فوق العاده مشاوره خانواده به سبک نور و مغز

ریشه و بنیان هر جامعه ای از یک خانواده شکل می گیرد شما می توانید. با مشاوره خانواده به سبک مهندسی نور و مغز، روابط در یک خانواده را بر اساس قوانین درست، عاشقانه و عاقلانه بسازید. تا افراد آرامشی پایدار بدون کنترل را در زندگی خود تجربه کنند و اینگونه جامعه شکل درستی به خود می گیرد.

وقتی از واژگان آشنا برای معرفی موضوع یا شخصیت یا گروهی صحبت می‌شود به دلیل حواشی متفاوتی که آن واژه داشته است قضاوت های مختلفی از آن واژه درباره ی آن موضوع یا شخصیت یا گروه می شود پس قطعاً نمی توان نتایج و دستاورد های درست و دقیق از آن واژه در قالب های متفاوت گرفت.

تماس با مرکز مشاوره و درمان نور و مغز

تکمیل فرم درخواست مشاوره خانواده

در ابتدای نوشته و سخنانم خواستم روشن و شفاف کرده باشم که هر آنچه از واژگان، عبارات، اشارات و کلمات آشنا و پر استفاده برای رسیدن به یک آدرس شخصی استفاده می کنید. شما دائما در تضاد و رسیدن به اشتباهات متفاوت خواهید بود.

مشاوره خانواده

یکی از واژه های بسیار آشنا و پرتکرار در زندگی انسانها واژه ی خانواده می باشد.

تعاریف متعدد

برای خانواده از نظر اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، اقلیمی، مذهبی، فرقه های متفاوت دینی و دیگر دسته های انسانی تعاریف متعددی شده است و بعد از تحقیقات بسیار زیاد دریافتیم تمام تعاریفی که از این واژه شده است صرفا می تواند یک اجتماع کوچک را از حالت شاد به حالت درد هدایت کند. مشاوره خانواده که توسط موسسه آوای بصیرت نور و مغز ارائه می شود تعریفی درست و جامع از این واژه را به شما می دهد.

پس تعریف عمیق و ریشه ای چیست؟

خانواده نیاز به یک تعریف عمیق و ریشه‌ای دارد ما برای این واژه ریشه ای عمیق را یافتیم که با مشاوره خانواده به آن خواهید رسید. و هر کدام از تعاریفی که از این واژه وجود داشت را در قالب ریشه ی این واژه قرار دادیم فقط یک کلمه آزاد شد که خود دنیایی را به ما نمایش می دهد که پر از ترس، درد و تاریکی می باشد. و این یک کلمه، خود منجر به متلاشی شدن و از هم گسیختگی همین واژه ی خانواده می‌شود.

خانواده در ریشه ی خود برای تمام مردم جهان یعنی سر آغاز یک کنترل بزرگ جهانی.

شما در هر خانواده ‌ای که باشید دست آورد و ریشه ی اصلی آن کنترل می باشد.

کنترل چیست؟

مشاوره خانواده

کنترل همان نظارت دائمی یا موقت افرادی دیگر برای قسمتی یا تمام رفتارها، افکار و عملکردهای هر انسانی می باشد.

تکمیل فرم درخواست مشاوره خانواده

آیا خانواده دارید؟

حال شما که این متن را می خوانید یک این پیام را می شنوید کمی مکث کنید و بیندیشید آیا شما خانواده دارید؟ و درون یک خانواده هستید؟ و در این خانواده کنترل با چه معانی ای وجود دارد عشق، دوست داشتن، توجه کردن یا معانی دیگر؟

با مشاوره خانواده به سبک مهندسی نور و مغز متوجه می شوید که واژه کنترل با چه معنایی وجود دارد.

خود واقعی شما و توانایی های شما چیست؟

مشاوره خانواده

خانواده با هر معنی و واژه  ای با هر تعریف و ریشه ای که وجود دارد قادر است شما را از خود واقعی تان از قدرت و توانایی هایتان دور کرده و در میان ترس ها و کنترل ها اسیر و گرفتار کند.

با مشاوره خانواده به سبک مهندسی نور و مغز می توانید به خود واقعی تان و توانایی هایتان در آرامش برسید.

این ترس و کنترل قدرت اراده و تصمیم گیری را کاهش می دهد و باعث می شود شما متکی به تجربیات درون خانواده برای حفظ بقا باشید این امر آغازگر بیماری ها، دردها و ناخوشی ها می شود که به مرور زمان سلامتی را از پایه به خطر می‌اندازد. و مرگ را به ارمغان می‌آورد تا در بُعد دیگر هستی زندگی را به گونه‌ای دیگر آغاز کنید.

چون در این مرحله اکنون در کنترل و ترس بودید. پس بدون خانواده در مرحله بعد در حسرت به سر می برید که معلوم نیست از نظر زمانی چند سال را باید در بُعد دیگر زندگی کنید.

خانواده تا این اندازه مهم می باشد پس آیا راهی برای نجات و بیرون آمدن از کنترل و ترس وجود دارد؟

آیا می شود خانواده را حفظ کرد و بیماری را تجربه نکرد؟

آیا واقعا خانواده عامل اصلی تمام بیماری های فیزیکی و غیر فیزیکی انسان می باشد و اگر چنین است راه نجات از این شرایط چیست؟

مهندسی نور و مغز اولین سبک بزرگ و جهانی در راستای این دستاورد بزرگ علمی خود راهکارهای اساسی تشکیل یک خانواده ی مطلوب و سالم در سایه ی زندگی بدون درد را با مشاوره خانواده شما هدیه می دهد.

و کسانی که به سبک این علم هزاره چهارم که توسط Master Kamel به جهانیان معرفی می‌شود عمل کنند. خانواده و گروه کوچک و بزرگ خانوادگی خود را می توانید به ساده ترین، سریع ترین و زیبا ترین روش عالی، قدرتمند، بدون ترس و درد به خود و جهانیان ارائه بدهند.

مشاوره خانواده نور و مغز

تماس با مرکز مشاوره و درمان نور و مغز

تکمیل فرم درخواست مشاوره خانواره

امتیاز دادن به این مطلب

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

بیماری هایی که با علم نوین نور و مغز درمان می شود