مشاوره روابط

مشاوره روابط

کلیپ مشاوره روابط و ازدواج علم نور و مغز

بهترین نوع زندگی را در بین موجودات انسان دارد که به صورت اجتماعی و بر اساس اراده و اختیار رقم می زند. اجتماع می تواند انتخاب بین یک مرد و زن باشد برای ازدواج یا رابطه های داخلی اعضای خانواده و یا ایجاد ارتباط در سطح وسیع تر می باشد.ما می توانیم با مشاوره روابط به صورت تخصصی شما را در انتخاب روابط نیکو و درست یاری کنیم تا لبخندی زیبا در اجتماع برای شما برقرار شود.

ابزار کنونی بشر برای رابطه​

انسانها در هستی هرگز تنها زیست نمی‌کنند انسان به واسطه ی داشتن حواس پنجگانه با محیط بیرون در ارتباط است و با وجود داشتن فاکتورهای دانش، تجربه، خاطره، دلبستگی و وابستگی در درون مغز قادر است با انسان های اطراف خود ارتباط برقرار کند این فاکتور های درونی و بیرونی تنها ابزار کنونی بشر برای یک رابطه هستند.

رابطه یعنی چه؟

چرا به رابطه نیاز داریم؟

چگونه می توانید یک رابطه موفق داشته باشید؟

مشاوره روابط

هزاران سال است انسان ها دارند به این سوالات پاسخ می دهند ولی هنوز هم می گویند انسان ها به یک قانون منسجم و درست در عبارت رابطه نرسیده اند و کسی نتوانسته در همه ی زمینه ها رابطه ای کامل داشته باشد آیا ایراد در طرح سوالات است یا ایراد در پاسخ به سوالات؟

از نظر علم نور و مغز Master Kamel ، واژه ی رابطه در تمام زمینه های اقتصادی، انسانی، عاطفی، اجتماعی، علمی، پزشکی و غیره یک معنی دارد.

معنی درست یک رابطه از نظر علم نور و مغز

رابطه یعنی راه ایجادِ بسط طیفی هدایت‌ شده. مغز آغاز کننده ی یک ارتباط با هر آنچه که در اطراف خود در درون مغز یا بیرون مغز به صورت ماده یا غیر ماده وجود دارد می باشد.

پس وقتی تو می خواهی با شخصی یا ماده ی غذایی یا گلی ارتباط برقرار کنی راه ایجاد این ارتباط از مغز آغاز می شود ولی چون هدایت شده به صورت یک بسته ی بدون درد نیست پس اولین ارتباط توسط مغز تو با بسته ی ترس و درد به دیگران منتقل می‌شود. با مشاوره روابط به سبک نور و مغز می توانید در ابتدا روابط عالی را رقم بزنید.

رابطه

به مرور زمان آن درد در ارتباطات و روابط بعدی گسترده و تقویت شده تا اینکه پس از مدتی مغزِ کسی که رابطه را با او آغاز کرده‌اید یا او با شما آغاز کرده است در آن قسمت به طور کامل پر از درد می شود پس پایان و حذف آغاز می شود. و مغز به صورت اتوماتیک شروع به حذف رابطه می کند زیرا مغز توان و انرژی لازم برای نگهداری این بسته آلوده به درد تا این اندازه فشار را ندارد یا باید آن را به اجبار تحت کنترل فرد مقابل حفظ کند که خود منجر به بروز و شروع بیماری های مغزی، عصبی و جسمی می شود و یا آن را حذف و از کنترل خارج می‌شود.

تماس با مرکز مشاوره نور و مغز

02191013181

تکمیل فرم مشاوره نور و مغز

معنی درست یک رابطه از نظر علم نور و مغز

همه ی روابطی را که انسان‌ها با یکدیگر یا محیط پیرامون خود برقرار می کنند دارای ثبات و مطلق نیست. ما روابط نسبی و موقت را شاهد هستیم زیرا در آغاز هر رابطه اولین چیزی که از مغز شما به دیگران و از دیگران به مغز شما ارتباط برقرار می کند نوعی ترس و درد در سایه کنترل و قربانی بودن می باشد که این شکل طمع هم در نوع خود بسیار خطرناک و قدرتمند است. با مشاوره روابط به روش نور و مغز می توانید این ترس ها شناسایی و از بین ببرید.

حال پس از مدتی از آغاز رابطه ترس و درد در قسمت حفظ روابط در مغز رشد کرده و باعث فشار و سردرد می شود و سردرگمی از شروع عوارض آن بوده، انسان دوست دارد که محیط موجود را ترک و در شرایط دیگری قرار بگیرد این امر اگر هر چه سریعتر تحقق نیابد جسم دچار بیماری‌های مشخص از نظر فیزیکی و روانی شده که مصرف دارو نیز درمان موقت آن می باشد.

حتی گاها قلب، ریه و یا خود مغز مستقیم درگیر آن می شود ۷۰ درصد بیماری ها مثل سرطان پایه اصلی آن در شروع بیماری و آغازگر هسته ی اصلی بیماری روابط و عدم قطع آن در زمان فشار اولیه می باشد.

حال برای نجات چه باید کرد؟

آیا رابطه را از دوباره تعریف کنیم؟

آیا به دنبال روابط درست بگردیم؟

رابطه درست را چه کسی تعریف می کند؟

چگونه در یک رابطه موفق باشیم؟

ارتباط

پاسخ تمام سوالات شما و راه چاره ی آن در یک جمله خلاصه می شود روابط مشکلی ندارند آنچه مشکل اصلی، اساسی و اولیه می باشد آلودگی اولیه ی مغزی در شروع یک رابطه است که توسط مغز به مغز فرد مقابل انتقال می‌یابد و درد آغاز می‌شود. شما با مشاوره روابط می توانید روابط خود را اصلاح کنید.

مشاوره روابط نور و مغز

حال برای آنکه بتوانید بعد از هزاران هزار سال از گذشت واژه ی رابطه یک انقلاب در رابطه ی خود ایجاد کنید علم نور و مغز یک علم منحصر به فرد جهانی در راستای کمک و سلامتی و آرامش درونی و رسیدن به نقطه صد مطلق آرامش در بیرون از شما راهکاری اساسی، ساده و سریع برای شروع یک رابطه به شما هدیه می دهد که قادر هستید تا هزاران سال رابطه ای سالم بدون آلودگی و درد را برای همیشه تجربه کنید.

Master Kamel این هدیه زیبا را به شما تقدیم می کند تا آغازی باشد برای زندگی بدون درد.

مشاورین روابط نور و مغز

 

تماس با مرکز مشاوره نور و مغز

02191013181

به این مطلب ستاره دهید و 2 امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4٫80 out of 5)

Loading...