Menu

مشاوره سلامتی نور و مغز

مدیتیشن

نور و مغز علمی نوین می باشد که برای اولین بار در جهان بر روی کیفیت زندگی انسانها نظر دوخته و در زمینه ی علم سلامتی و درمان بیماری های مختلف جسمی و روحی با صرف سال های متمادی تحقیقاتِ خود محور بصورت میدانی به نتایج ارزشمندی دست یافته است.

مهندسی نور و مغز

علم نوین نور و مغز به شما فرصت می دهد که بتوانید از سلامتی جسم، ذهن و روان بصورت کاملا دائمی برخودار شوید.

آیا می دانید اگر به آنچه علم نور و مغز می گوید عمل کنید هرگز بیمار نمی شوید؟

آیا می دانید آنان که سد راه شما برای سلامتی تان هستند به ظاهر عزیز و دوستدار شما هستند؟

راستی چرا برای اطمینان از درستی و سرعت تاثیر گذاری علم نوین نور و مغز خود دست به کار نمی شوید و تحقیق نمی کنید؟

قطعا بهترین مکان و محل تحقیقِ تاثیر علم نور و مغز همان کسانی هستند که به کمک این علم کیفیت زندگیشان بهتر شده است.

آیا می دانید با کمک علم مهندسی نور و مغز تمام بیماری های ژنتیکی و صعب العلاج شما به بالاترین کیفیت ممکن به سلامتی بازگشته و زندگی بدون درد را می توانید تجربه کنید؟

آیا تا به حال با علمی روبرو شده اید که قبل از هر سودجو و فرصت طلبی مستقیم در اختیارتان قرار گرفته باشد؟

امروز ثمره ی تصمیم درست و سریع  توست با آشنایی علم نوین نور و مغز.

هر یک انسانی که از دردهای جسمی و صعب العلاج نجات یابد دردی از خانواده ها کاسته می شود.

از آلزایمر گرفته تا M.S، HIV، سرطان های متفاوت سینه، رحم، مغز، گوارش و هزاران بیماری مربوط به دیابت، چربی های خون و کبدهای چرب، بیماری های مربوط به کلیه، مجاری ادراری، مشکلات معده و روده، بیماری های مربوط به زنان و زایمان، نازایی، ناباروری و مشکلات مربوط به دستگاه تناسلی زنانه و بیماری های مربوط به هورمون های زنانه از پرکاری تا کم کاری، انواع بیماری های غدد و بیماری های نادر و کمیاب که به صورت داخلی یا پوستی ظهور می کند و سایر بیماری هایی که پنهان است و امروز از آن هیچ علامت و نشانه ای نیست و قرار است در سال های آینده ی زندگی انسان به ظهور برسد.

همه در علم نوین نور و مغز شناسایی و به سلامتی شکل یافته و درمان می شود آنچه آن را تضمین می دانید کسانی هستند که اکنون با کمک این علم درمان شده اند و به زندگی بدون درد خود ادامه می دهند.

مهندسی نور و مغز

آیا می دانید اگر به آنچه علم نور و مغز می گوید عمل کنید هرگز بیمار نمی شوید؟

راستی چرا برای اطمینان از درستی و سرعت تاثیر گذاری علم نور و مغز خود دست به کار نمی شوید و تحقیق نمی کنید؟ قطعا بهترین مکان و محل تحقیق تاثیر علم نور و مغز، همان کسانی هستند که به کمک این علم کیفیت زندگیشان بهتر شده است.

آنان که برای درمان بیماری های عاطفی، اخلاقی، ذهنی و روانی شما دارو به شما داده تا مسکن مغز شما بوده و شما را در حالت بی حسی و خواب نگه دارند نمی دانستند علمی به پهنای عشق به انسانها در جهان به نام علم نور و مغز به ظهور رسیده است و بدون هیچ داروی مسکنی و آرام بخشی درمان بیماری های عاطفی، ذهنی، روانی و اخلاقی را به شما هدیه می دهد.

وقتی که بیماری جسمی به سراغ عزیزانتان آمد و گفتند این بیماری درمانی ندارد تنها کاری که می شود کرد درد را تسکین دهیم  و جلوی پیشروی آن را بگیریم ولی تضمینی وجود ندارد چه حالی داشتید آنان خبر ندارند که علم مهندسی نور و مغز پایان دردها و سلامتی قطعی تمام بیماریهای صعب العلاج مثل بیماری های MS،  HIV انواع سرطان ها بیماری های پوستی، زنان، ناباروری، گوارشی، دیابت، چربی خون و سایر بیماری هایی است که ناگزیر راه درمانی برای آن نیست و اگر هم بخواهد باشد سال ها زمان می برد و بدانید شما حق ندارید انسان ها را در درد نگه دارید تا شاید بعد از طی سال های طولانی درد و مشقت مغزی و جسمی درمان شده یا با درد و محنت بمیرند پس به دایره ی سلامتی نور و مغز خوش آمدید.

دایره ی سلامتی نور و مغز سلامتی جسمی و روحی روانی ،عاطفی و اخلاقی عزیزانتان را به شما و خودشان هدیه می دهد.

سلامتی

از روش های زیر با ما ارتباط برقرار کنید

با تکمیل فرم زیر سلامتی را به شما هدیه می دهیم

با ما تماس بگیرید تا سلامتی را تجربه کنید

شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۹ و پنجشنبه ها ۱۰ الی ۱۶ در خدمت شما هستیم.