مشاوره سلامتی

مشاوره سلامتی

کلیپ مشاوره سلامتی علم نور و مغز

[jwp-video n=”1″]

هر شخصی در طول مسیر زندگی بر اثر انتخابات اشتباه فکری و فیزیکی در مغز دچار تعارض و آسیب هایی می شود که این ریشه حاصلش دردهای جسمی و آسیب های روانی است که با مشاوره سلامتی به سبک علم نور و مغز می توان ریشه ی این بیماری ها را خشکاند و سلامتی پایداری را برقرار کرد.

جسم انسان زاییده ی مغز او می باشد و تمام مغز زاییده ی یک سلول آغازین در بنیاد سلولی خود می باشد که این امر در ابتدای خلقت انسان آغاز و به واسطه ی یک نور شعله ور شد و شروع به تکثیر کرد و اکنون تو همانی هستی که مطالبم را می‌خوانی. شروع و آغاز تو از یک سلول شروع شد و چون آنقدر شعور داشت و خود را دوست داشت که اقدام به تکثیر کرد و از تکثیر نوع خود، خود را این گونه شکل داد و این گونه در جهان مادی متولد شد و ظهور کرد.

حال پس از مدتی ما شاهد هستیم که این جسم به علل مختلف دچار کمبود ها یا ضعف هایی می شود و این کمبودها و ضعف ها باعث می‌شود انسان ها نتوانند در روند زندگی خود تکامل را تجربه کنند. که می توانید با مشاوره سلامتی با کمک علم نور و مغز این کمبود ها و ضعف ها را جبران کنید.

چرا بیماری؟!

مشاوره سلامتی

بیماری جسمی و غیر جسمی در بدن انسان به ظهور می رسد و باید پرسید راستی چرا با اینکه این همه علوم پیشرفت کرده‌اند برای علل و آغاز بیماری ها پایانی نیست چرا راه درمان در بیماری یعنی سرآغاز شروع یک بیماری جدید؟

چرا انسان نباید پایان درد و زندگی بدون بیماری در سلامتی مطلق را تجربه کند؟

چه کسانی گفته اند که بیماری جزئی جدایی ناپذیر از جسم انسان است؟

علوم مختلف نیز چنین شده‌اند همه چیز مثل این که در دنیای مادی برای فنا شدن باید سیکل بیماری و درد را تجربه کند

آیا انسان با بیماری ها زاده شده است؟

یا انسان ذاتا بیمار به دنیا می آید؟

آیا انسان بالقوه بیمار است و سلامتی برای او تعریفی موقت است؟

آغاز هر بیماری و پایان سلامتی یعنی آغاز زندگی همراه درد و درد باعث کُند شدن یا عدم حرکت را باعث می‌شود و وقتی انسان حرکت نکند پس محکوم به نابودی و عدم می باشد.

آیا شما فکر نمی‌کنید این یک آدرس غلط می باشد؟

راستی سرآغاز این آدرس غلط از کجاست؟

چرا به ما آموختند که نمی‌شود مطلق در سلامتی بود؟

اگر روزی علم آنقدر پیشرفت کند که بیماری معنایی نداشته باشد به تفکر امروز بشر چه باید گفت؟

چقدر باید بشر درد بکشد تا این جمله که بیماری و سلامتی در ذات بشر می‌باشد حذف شود؟

آیا این مفهوم را می شود با تعریفی جدید جایگزین کرد؟

تماس با مرکز مشاوره سلامتی

02191013181

تکمیل فرم مشاوره سلامتی

مشاوره سلامتی با کمک علم نور و مغز

علم نور و مغز علمی به پهنای تمام هستی در هزاره چهارم ظهور کرد و در دستان Master Kamel به ما هدیه شد تا بدانیم که اولین تعریف از سلامتی واژه ی من هستم را ارائه داد، من هستم یعنی بدون درد چون وقتی درد در من هست دیگر من نیستم درد هست و وقتی بیماری هست من نیستم.

بیماری، آلودگی، ویروس و میکروب غالب است و من را پس زده است و خود در جسمم سوار است پس علم نور و مغز با هدیه ای ویژه به شما برای اولین بار در هستی بسته ای را هدیه می دهد که در آن واژه ی من هستم به درستی تعریف می شود.

مشاوره سلامتی

در وجود شما دیگر جز سلامتی و خود شما هیچ آلودگی و بیماری وجود ندارد تمام میکروب ها، ویروس ها و تومورها، اطلاعات غلط که به نام غلط های ژنتیکی وجود دارند پاک می شود. با مشاوره سلامتی علم نور و مغز، بدن می‌تواند خود را از طریق مغز به درستی تعریف کند. همانگونه که در ابتدا بشر به درستی تعریف شده بود و اگر بیماری هم اکنون بر جسم یا روان و ذهن مسلط است با مشاوره سلامتی به سبک نور و مغز توسط Master Kamel به روشنی و آرامش هدایت می‌شود.

مغز شما، شما را از ابتدا می سازد و این کار را با دستور به اولین سلول بنیادین که سرآغاز ساخت شما بود می دهد شما در سریعترین، جذاب ترین مرحله زندگی خود قرار می گیرید و زندگی بدون درد را برای همیشه با علم نور و مغز در سلامتی جسم، روح، روان و ذهن خود با تمام سلول هایتان تجربه می کنید.

مشاورین سلامتی نور و مغز 

تماس با مرکز مشاوره سلامتی

02191013181

به این مطلب ستاره دهید و ۲ امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 4,88 out of 5)

Loading...