مشاوره یادگیری

مشاوره یادگیری و تحصیلی

کلیپ مشاوره یادگیری علم نور و مغز

آنچه انسان را از سایر موجودات متمایز می کند قدرت یادگیری و تجزیه تحلیل داده های مغزی و ارائه آن در زندگی می باشد. پس این بشر امروزی برای آنکه بتواند در کسب و کار یا هر نوع فعالیت زندگی مثل روابط، خانواده و سلامتی موفق باشد باید بتواند از آنچه که آموخته در موقع ضرورت به یاد آورده تا بتواند سلامتی زندگی خود را تجربه کند. شما با کمک مشاوره یادگیری به سبک علم نور و مغز می توانید این سلامتی را تجربه کنید.

مشاوره یادگیری

تماس با مرکز مشاوره یادگیری

02191013181

تکمیل فرم مشاوره یادگیری

ولی چه دلایلی باعث شده است که به بعضی انسانها برچسب نابغه زده شود و به بعضی ها خیر؟

آیا حافظه ی انسان ها از نظر پردازش یا نگهداری اطلاعات متفاوت است؟

آیا انسان ها از نظر فعالیت مغزی با هم متفاوت هستند بعضی ها باهوش تر و بعضی ها کم هوش تر شده اند؟

چه کسانی، به چه دلایلی چنین برچسبی به جمیع انسان ها می زنند؟

اگر انسان ها دوست دارند هر آنچه می آموزند را در وقت لازم سریع به یاد آورند به این دلیل است که بتوانند زندگی بدون درد را تجربه کنند و وقتی مطلبی را می خوانید و به مغز می سپارید که در مکانی امن ذخیره کند و در موقع لازم که به آن مطلب نیاز دارید از محل ذخیره شده بیرون آمده و به یاد شما آید ولی نمی آید.

چه دلایل درستی وجود دارد در بین راه چه اتفاقاتی افتاده است؟

 آیا مطلب ذخیره نشده؟

 آیا کامل ذخیره نشده است؟

 آیا موقع درخواست شما، شما بلد نیستید درست درخواست کنید تا به یاد آورید؟

 آیا در بین راه که از محل ذخیره می خواهد به دست شما برسد اتفاقی برایش می‌افتد؟

یا شاید اصلا حافظه شما پر شده است و حجم ذخیره اش کم است و انسان قادر نیست این همه ذخیره ی اطلاعاتی داشته باشد؟

مشاوره یادگیری

حال حافظه فقط در مغز وجود ندارد در بدن انسان سه نقطه اساسی برای ذخیره ی اطلاعات وجود دارد پس انسانها وقتی مطلب را می خوانند از طریق صوت یا نگاه یا لمس یا چشیدن یا بوییدن یا ادراک فرا حسی پنج‌گانه به قسمت ذخیره سازی هدایت می‌شود و در موقع ضرورت و لزوم یک دستاورد نوین علمی قادر است که هر آنچه به مغز سپرده شده است در هر نقطه ای که ذخیره می شود سریع و به ضرورت یاد آوری، پردازش قابل استفاده باشد. با مشاوره یادگیری به سبک علم نور و مغز این مورد را تجربه می کنید.

مشاوره یادگیری

با مشاوره یادگیری به سبک علم نوین نور و مغز شما قادر هستید هر آنچه درک می کنید یا از طریق حواس خود و مغز ذخیره می کنید در موقع لزوم از آن استفاده کنید. این مورد در بسته های مغزی به شما هدیه داده می شود تا هر آنچه می آموزید و می خواهید به کمک مغز خود آن را در لحظه ی امتحان و باز پس گیری به یاد آورید را در سریع ترین زمان و آرام ترین و قدرتمند ترین نوع خود استفاده کنید.

مشاوره یادگیری با کمک علم نور و مغز قادر است این فرصت را به شما بدهد تا سریع بیاموزید و سریع به یاد آورید تا هرگز زندگی به نوعی که بشر تاکنون تجربه می کرده، تجربه نکنید و بتوانید در هزاره جدید زندگی بدون درد و بدون ترس را در سایه یک مغز قدرتمند در به یاد سپاری و به یادآوری تجربه کنید.

مشاوران یادگیری نور و مغز

تماس با مرکز مشاوره یادگیری

02191013181

به این مطلب ستاره دهید و 2 امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4٫80 out of 5)

Loading...