معرفی منابع مطالعاتی اختصاصی

یادگیری پایدار

معرفی منابع مطالعاتی به صورت تخصصی توسط کارشناسان یادگیری پایدار:

در این بخش از اپلیکیشن قدرتمند یادگیری پایدار، باتوجه‌ به سطح علمی دانش‌آموزان برای هر درس منابع متفاوتی از دبیران خبره، اساتید برتر و نخبگان علمی معرفی می‌ گردد و دانش‌آموز می‌ تواند به اختیار خودش، باتوجه‌ به شخصیت و اخلاقیاتش از بین مجموعه فیلم‌ های آموزشی معرفی شده، منبع مطالعاتی خودش را در هر درس به‌صورت جداگانه انتخاب نماید.

  • نکته: این منابع مطالعاتی مورد تأیید متخصصین یادگیری پایدار می‌ باشد و بر اساس تغییرات روز کتب درسی و به سبک خاصی به نام پدیده نوین نور و مغز طراحی شده است.

تمامی این منابع به‌صورت فیلم‌ های آموزشی با بالاترین کیفیت، توسط حرفه‌ای‌ ترین و بهترین تیم تولید محتوای ایران زیر نظر صنف تدوینگران و خانه سینمای جوانان، تولید و منتشرشده است.

همچنین متخصصین یادگیری پایدار با بهره گیری از پدیده نوین نور و مغز، کتاب‌ هایی در زمینه تحصیلات ابتدایی و دوره متوسطه اول ارائه داده‌ اند که حاوی اطلاعات دسته بندی ‌شده از مباحث درسی شان می‌ باشد. استفاده از این منابع آموزشی ارزشمند سبب می شود دانش‌آموزان در سنین پایین‌تر، بتوانند دروس پایه را به‌ خوبی یادگرفته و به‌آسانی در مغز طبقه‌بندی کنند اینگونه در آینده مانند بسیاری از دانش‌آموزان دیگر در دوره های بالاتر آموزشی با مشکل ضعف پایه ای علمی مواجه نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *