مقررات به سبک روغن

استاد کامل

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

قوانین حاکم بر جهان هستی بسیار سیال و رونده هستند زیرا هر آنچه در این سبک از جریانات حاکم هستند قابل انتقال و جابجایی بوده و شاهد آن خواهیم بود که می تواند هر لحظه تغییر کند. ولی تغییری در کار نیست. بلکه از شکلی به شکل دیگر تغییر می کند. و این نمونه ی بارز زندگی در زمین و سایر جهان می باشد. مقررات هستی بر دو اصل استوار است: اصلی که می بینید و اصلی که نمی بینید و این دو اصل روشنگر تابندگی خورشید و درخشندگی ماه و حرکت بادها و سیالات آن ها نمی باشد.

هر آنچه ماده می نامیم خود از خود نمونه ای در جهان بصورت غیر ماده حاکم است که نه هسته دارد و نه مرکز بلکه سرآغاز است از منبع اطلاعات هستی و این اطلاعات در بی نهایت شعور قرار گرفته است که می تواند روی هم سر خورده و تشکیل مواد را به ابتدایی ترین شکل خود بدهند و این راز را کسی نمی دانست. ولی بدانید که ماده مثل جاذبه می باشد که بر سایر مواد سر خورده و شکلی را به وجود می آورد که با شکل اولیه متفاوت است. و جاذبه وقتی با نور که حاکم زمین است یکی می شود، قادر است به خلق اثری مثل سایه مثل حرکت، که این همان نشانه های قدرت خداوند است بر مقررات و قوانین هستی.

Written By Master Kamel

به این مطلب ستاره دهید و ۲ امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (41 votes, average: 4,59 out of 5)

Loading...

25 دیدگاه برای “مقررات به سبک روغن

 1. yazdanraha گفته:

  درک قوانین حاکم بر جهان، دنیای اطلاعات و شعور و منبع اصلی تشکیل جهان و اینکه از هرماده ای اصل آن وجود دارد و میتواند بارها شکل بگیرد. چقدر قوانین زیبا و درست هستند. سپاس مخصوص خداست.

 2. akram n گفته:

  استاد منظور این است که ماده از اطلاعات به وجود می آید؟ منظور از اینکه ماده روی ماده سر بخورد چیست؟

  • مدیر سایت گفته:

   در شیمی میخوانیم که هسته و اتم ها با اتحاد یکدیگر مواد را تشکیل می دهند و هسته اتم ها تشکیل شده از بی نهایت اطلاعات تشکیل شده اند و در فیزیک و شیمی می گویند قانون چگالی.

 3. mr.mohammad.gorji@gmail.com گفته:

  درک قوانین هستی تمام آن چیزیست که هر انسانی باید به درک درست آن برسد.جهان اطلاعات، جهان شعور، جهان زمان.تجلی هر پدیده ای در جهان هستی به عنوان مثال تجلی هدف های انسانی هم از همین قوانین تبعیت میکنند و چقدر زیبا و دقیق، خالق این قوانین را بر جهان هستی قرار داد تا انسان به درک آن برسد و شکرگذار آن باشد.

 4. akram n گفته:

  سپاس Master Kamel ، منظور این است که ماده از اطلاعات به وجود می آید؟ منظور از اینکه ماده روی ماده سر بخورد چیست؟

  • مدیر سایت گفته:

   تمامی حالات مواد در جهان از اطلاعاتی درست شده اند که ما روی آن اطلاعات اسم می گذاریم مانند اتم.

 5. reza movafagh گفته:

  سلام و درود بر استاد کامل عزیز
  امکان دارد در مورد چگونگی خلق اثرسایه و حرکت بیشتر توضیح دهید؟سپاس

  • مدیر سایت گفته:

   به نام خدا
   با یک مثال توضیح می دهیم فردی که کباب می پزد بوی کباب در محیط اطراف پراکنده می شود و شما می توانید از بوی کباب تشخیص بدهید که آن گوشت جوجه است یا گوشت قرمز یا ماهی زیرا قبلا از هر کدام از این گوشت ها شما به صورت کباب شده میل کرده اید دنیای سایه ها هم نیز همین است شما دنیای واقعی را تجربه کرده اید و اکنون در دنیای سایه با حواس پنجگانه فقط سایه های واقعیت را تجربه می کنید.

 6. رها.م گفته:

  اگر ممکنه در مورد این مطلب بیشتر توضیح بدین خیلی پیچیده است . سپاس و درود فراوان

  • مدیر سایت گفته:

   سلام دوست عزیز
   این مقاله یعنی خودت را بفهم و خودت را در خودت از شره خود دروغینت نجات بده که کاره مهمی در این دنیا داری نگذار حسرت زده جسمت را ترک کنی.
   Written by Master Kamel

 7. mehrbaran گفته:

  ایراد جهان نور اینه که برای لمسش باید صد باشی ،اگر نود و نه باشی هم نمیبینی،آیا درست برداشت کرده ام؟درک آن بسیار سخته چون باید هیچ فاکتوری از این شخصیتی که الان هستم را نباید داشته باشم تا به درک و تجربه آن برسم،توضیح دهید لطفا

  • مدیر سایت گفته:

   به نام خدا
   برای اینکه آنچه اکنون هستی خود را خفظ کنی درده زیادی می کشی و زمان زیادی را مصرف می کنی در حالی که برای رسیدن به ۱۰۰ فقط کافی است از کنترل خارج شوی و ترس را کنار بگذاری.
   Written by Master Kamel

 8. Barad گفته:

  از دنیای سایه ها باید
  گذشت تا دنیایی واقعی برسیم و آیا چگونه به دنیای واقعی باید رسید؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام دوست عزیز
   زمانی که فا را کامل بشناسید و از او اطاعت نکنید و همچنین نروی نی را کامل بشناسید و از آن استفاده کنید.آنگاه می توانید دنیای سایه را درک کنید.
   Written by Master Kamel

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *