وجود مطلق تو

استاد کامل

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

از ابتدای خلقت بشر تاکنون جهان شگفتی های زیادی به واسطه ی حضور بشر به خود دیده است و اکنون زمان بزرگترین شگفت زدگی هستی فرا رسیده است آن  شگفتی آفرین، عشق است و مکان شگفتی آفرینی وجود مطلق تو در جسمت. چگونه فکر می کنی وقتی در راس همه افکار خودت ایستاده ای و نظاره گر دردها و شادی های خودت هستی و درباره ی حرکت بسوی شادی ثابت در خودت سکوت کرده ای، سپاس به خود نمی گویی و از خود مطلقت می گریزی چنان فا تو را از خودت ترسانده که وقتی به خودت می نگری به خودت می گویی تو همانی هستی که می خواهی به من صدمه بزنی درحالیکه تو میهمان خودت هستی و خود تو میزبان واقعی توست و جان صندلی عشق است که بر آن تکیه زده و نوری از هر سو سرزمین حکمفرمایی عشق را احاطه کرده است که نی نام دارد.

نی، انرژی توان و نیروی لازم برای حیات سرزمین توست و جسمت به این نیرو زنده است و جانت به گرمایش جان می گیرد و عشق خود را مدیون این نیرو می داند و تو را دوست دارد و برایت خدمت گزاری بی منت است. و تو میزبانت را قضاوت می کنی و بدان او تنها یاریگری است که قادر است درد تنهایی را در ایجاد اتحاد در تو دور کند و در آزادیت سرود عشق را برایت سر دهد.

Written By Master Kamel

به این مطلب ستاره دهید و ۲ امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (38 votes, average: 4,66 out of 5)

Loading...

21 دیدگاه برای “وجود مطلق تو

 1. yazdanraha گفته:

  آنچنان از خود دور شدیم که از یاد بردیم نجات ما فقط در خود ماست. دوست دارم این نیرو نی در من شعله ور شود و عشق را در من جاری نماید. سپاس راه زیبا زیستن را نشان میدهید.

 2. raza گفته:

  خیلی خوب. و دورد بر استاد عزیز. در مورد جایگاه عشق و جسم مادی انسان منظورم همین جسمی که الان هستیم و رابطه آن با بعد دیگر انسان و جهان دیگر توضیح بفرمایید. ممنون میشم

 3. mr.mohammad.gorji@gmail.com گفته:

  گنجی درون انسان در مغز نهفته است که پاسخ تمام سوالات انسان است.عشق همه چیز است.و نی تمام تلاشش این است تا عشق را بی قید و شرط به انسان هدیه دهد تا پایان دردهایش را شاهد باشد.اما این انسانها با ترس های خود از خود واقعیشان دور و دورتر میشوند.

 4. KzmHosseini گفته:

  سپاس از استاد عزیزم که مرا با فا و نی آشنا کرد و دشمن قسم خورده خودمون رو که در وجود خودمون هست رو بهم نشون داد
  با درک درست نی در راستای جاری کردن عشق در هستی حرکت میکنم

 5. reza movafagh گفته:

  با سلام و درود به استاد کامل عزیز
  سوالی دارم لطف ادر صورت امکان پاسخ سوالم را بدهید
  من احساس تنهایی میکنم و بدنبال پاسخ این سوال هستم:
  چگونه میتوانم از درد تنهایی رها شوم؟
  اینجاد شما در این مطلب نوشتید که خودت با ایجاد اتحاد در تو ،میتواند درد تنهایی را از تو دور کند
  کمکم میکنی تا بیاموزم چگونه درد تنهایی از خودم دور کنم؟ حس میکنم این تنها خواسته من در جهان هستی است
  چون درد تنهایی خیلی اذیتم میکند.
  سپاس از استاد کامل عزیز

  • مدیر سایت گفته:

   با سلام دوست عزیز
   در بصیرت دوم عوامل فا را توضیحح داده ایم و در بصیرت سوم قوانین فا را توضیح داده ایم شما با درک بصیرت اول و دوم می فهمی که چگونه با کمک کلید یک و دو و سه به توانایی های خود دست یابی پس دشمنت را ساکت می کنی و این قدرت و توانایی تو است که باعث می شود خود واقعیت در وجودت به ظهور برسد و تو هرگز تنها نیستی تنهایی از آن کسانی است که می ترسند و دیگران را قضاوت می کنند و چون خود را از دیگرام جدا می دانند پس احساس تنهایی می کنند.

 6. reza movafagh گفته:

  سلام ،سپاس بابت پاسخ تان
  یعنی احساس تنهایی من به خاطر ترسهای من است؟
  بصیرت های ۱و۲و۳ و کلیدهای ۱و۲و۳در کدام قسمت سایت است؟

 7. KzmHosseini گفته:

  ایا تاکنون از نیروی نی به غیر از نیروی لازم برای زنده ماندن استفاده کرده ایم؟ یا همواره از ناحیه احساس و غریزه عمل کرده ایم؟

 8. فرشته آیینه گفته:

  سلام ودرود بر استاد خرد ???
  تمام آدرس ها برای رسیدن به آرامش از ابتدا اشتباه بوده برای رسیدن به عشق و شادکامی باید از درون آغاز کرد و به خود واقعی رسید درحالی که ما این را در بیرون از خود جستجو می کردیم.

 9. Parisa Rahmi گفته:

  سلام و خسته نباشید. ممنون از مستر کامل خردمند که با آموزه های خود دشمن درونمان را به ما نشان داد .ترس هایم را بهم نشان داد.من در کنار استاد فهمیدم که ترس هایم خود واقعیم و عشق را از من گرفته.اما تونستم با استاد عشق واقعی را درک کنم که دشمن قسم خورده ای درونمو بشناسم و شکستش بدم که عشق در من جاری شود.

   • مدیر سایت گفته:

    سلام دوست گرامی
    در بصیرت دوم بسته پیشرو گام یک این موضوع به طور کامل توضیح داده شده است.
    Written By Master Kamel

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *