پایان افکار

پایان افکار

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

چگونه به افکار پایان دهیم؟

ساده است پایان بدهید.

برای آغاز کردن چگونه داریم ولی برای پایان دادن چگونه نداریم زیرا آنکه می خواهد برای آغاز پایانی را تجربه کند نمی گوید چگونه، پایان می دهد.

مثال می زنیم: می خواهید کباب بخوررید؟ گوشت گوسفند را باید بخرید و سپس آن را تکه تکه کنید و با ادویه مخلوط کنید بگذارید در یخچال برای سه ساعت سپس آن را در فریزر برای دو ساعت بعد آن را در یخچال برای یک ساعت و سپس آن را در محیط باز قرار می دهید و چون گرم شد آن را کمی می کوبید و به سیخ می کشید حال روی آتش قرار داده و کباب آماده است حال باید چه کنید؟ آیا از خود می پرسید چگونه بخورم؟!

برای پایان هر چیزی همین کار را بکنید وقتی قرار است که برای فشار مثانه ادرار کنید می پرسی چگونه مثانه ام را از ادرار نجات دهم؟ پس چرا برای پایان افکارت می پرسی چگونه؟

زیرا کافی است که به آنها عمل نکنی و بدانی که برای دفن شدن آماده هستند و چون به سراغت آمد مثل این باشد که داری گوشت مرده ای را خام خام به دندان می کشی حال بگویید آیا شما حاضرید گوشت مرده ی پدر بزرگ خود را خام بخورید؟

پس هرگاه خواستید به گذشته ات فکر کنی این تصور را درست کن و محکم دندان هایت را به گوشت های فرسوده ی پدر بزرگت بکش اگر لذت نبردی اندیشه ات را هم رها کن این همان پایان را آغاز دادن است.

باید آغاز کنید که به همه چیز پایان بدهید اگر شروع نکنید هرگز پایانی پایان نمی آید و چون پایان نیابد آغاز جدید یک توهم می شود در میان ناشناخته های جدید و جدیدتر و جدیدتر از زندگیتان.

Written By Master Kamel

مشاهده فایل تصویری

[jwp-video n=”1″]

به این مطلب ستاره دهید و ۲ امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 3,89 out of 5)

Loading...

4 thoughts on “پایان افکار

  1. محمد says:

    واقعا زیبا گفتید.تا افکار برای همیشه پایان نیابند هر شروعی فقط یک توهم است.
    در حال حاضر افکار انسان فقط مامن ترسهای انسان است و چقدر دردناک که با افکارمان از درون در حال نابودی خودمان در خودمان هستیم.باید یکبار برای همیشه به این افکارمان پایان دهیم

  2. نیلوفر says:

    عالی بود مرسی از آموزش هایتان واقعا باید ترسها را کنار بگذاریم تا بتوانیم درست زندگی کنیم همین ترسهاست که افکار ما رو زندگی ما رو نابود کرده سپاس از مطالب زیبایتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *