Menu
هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب صوتی آگاهی های ممنوعه فصل اول

تعداد بازدید: 1,253

Master Kamel
Share on telegram
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on tumblr

آرامش درون

آرامش درون دنیایی است که انسان از ابتدا تا اکنون به دنبالش بوده است انسان آرامش درون را در محیط بیرون از خود می جوید در صورتی که آنچه که موجب آرامش او می شود در وجودش پنهان شده است زیرا آن را فراموش کرده است زمانی که آنچه که مورد نیاز آرامش درون است در محیط بیرون از خود بجوییم جز توهم و بازی ذهن هیچ نتیجه ای دریافت نمی شود.

فصل اول: حامیان خدامدت زمان فایل: ۱۱:۴۰

راز آرامش درون

آنچه که به عنوان راز به دنبال آن هستیم چیزی نیست جز یک نور که آرامش درون ما در آن نور نهفته است و در جایی در مغز فراموش شده است. بزرگترین راز آرامش درون بیداری عشق است. از عشق تمام ثروت ها و گنج ها و آرامش درون انسان حاصل می شود و جهانش را فرا می گیرد.

آرامش عاشقانه

انسان معنی عشق و آرامش درون را اشتباه فهمیده است این دو در کنار هم یک معنی میدهند و دنیای درونی انسان را می شناسند، زمانی می توانید بگویید من خودم هستم که با خود یک ارتباط آرامش عاشقانه داشته باشید.

این کتاب صوتی برای چه گروهی افراد مفید است؟

این کتاب برای انسان هایی مفید است که می خواهند درست زندگی کنند و زنده بمانند. انسان هایی که می خواهند مفهوم درست خود حقیقی را بدانند انسان هایی که در تاریکی به دنبال عشق می گردند و نور را فراموش کردند، انسان هایی که می خواهند اقتصادی پایدار در زندگی و جامعه آن ها حکم فرما شود این کتاب معنی حقیقی یک انسان واقعی است که می خواهد یک زندگی مطلوب را بسازد و حتی آن کس که یک زندگی مطلوب را فراموش کرده.

سن شما جنس شما و افکار شما سایه دروغین یک انسان واقعی است در این کتاب نور حقیقی خود را به صورت عشق و ثروت بدست می آورید.

زمینه های این کتاب صوتی:

۱- آرامش درون۲- ثروت فردی۳- نیاز های جنسی و چگونگی رفع نیاز های جنسی۴- صدمات فردی و اجتماعی۵- چگونگی رشد خلاقیت۶- روابط۷- اقتصاد۸- دوست یابی۹- خود شناسی۱۰- اعتماد به نفس۱۱- عزت نفس۱۲- ترس و آرامش۱۳- مرگ و زندگی۱۴- ازدواج۱۵- روش دوست یابی۱۶- مردشناسی و زن شناسی۱۷- تاثیر مغز با عشق و احساس۱۸- روش های تشخیص و شناخت عشق۱۹- احساس و غریزه۲۰- معنای واقعی خیانت۲۱- علل ایجاد ناهنجاریها در مغز۲۲- شهوت و خوش گذرانی۲۳- فروش و کسب و کار۲۴- علل تولد و مرگ دوستی ها۲۵- خانواده

امتیاز دادن به این مطلب

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

10 دیدگاه

عالی بود من نیز چندین بار فایل اول را گوش میدهم با گوش دادن به فایل از واقعیات درون مغزمان آگاهی و از آن در پیشبرد اهدافمان کمک میگرم. آرامشی که پس از گوش دادن به فایل ها به انسان دست میدهد قابل بیان کردن نیست . توصیه من اینست که دوستان فایل را چندین بار در روز گوش دهند.

سلام بسیار عالی بود. با هر بار گوش دادن به این فایل آرامش خاصی پیدا میکنم. هر چه بیشتر این فایل رو گوش میدم بیشتر و بیشتر دشمن درون خودم رو میشناسم و اراده ام قوی تر میشه برای از بین بردن این دشمن درونم و بیشتر میتونم فرق بین عشق و احساس رو درک کنم سپاس از استاد بزرگوار و خردمند که این آرامش را به ما ارزانی داشته است.

پاسخی بگذارید

بیماری هایی که با علم نوین نور و مغز درمان می شود