Menu
هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب صوتی آگاهی های ممنوعه فصل دوم

تعداد بازدید: 1,230

رابطه خوب
Share on telegram
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on tumblr

رابطه خوب، رابطه ای است براساس درک طرفین و در آن آرامش از جنس عشق وجود دارد. رابطه خوب یک انسان با انسان دیگر به آگاهی آنها از هم بستگی دارد و در یک رابطه خوب هدف و انگیزه جهت ادامه این رابطه خوب وجود دارد.

رابطه خوب با همسر

در یک زندگی مشترک رابطه خوب با همسر داشتن پایه و اساس آن زندگی است که در آن عشق جاری می شود و حاصل آن می شود لبخند و یک زندگی پایدار که بشر آن را هنوز تجربه نکرده است.

رابطه خوب

رابطه خوب زناشویی

در رابطه زناشویی طرفین بدنبال یک رابطه خوب هستند، که بتوانند زندگی خود را عالی کنند و یکدیگر را بهتر درک کنند. در این رابطه لبخند معجزه می کند. مرد و زن در یک ربطه زناشویی درست می توانند کانون زندگی خود را ساخته و با این کار به رشد یکدیگر کمک کنند. رشد در یک رابطه زناشویی یعنی احترام متقابل و درک درستی از یکدیگر که منجر به ایجاد عشق در زندگی می شود چیزی که بشر سال هاست با کلمه آن زندگی می کند و خود آن را فراموش کرده است.

چطور رابطه خوبی داشته باشیم؟

اگر می خواهید در طول عمر یک رابطه خوب داشته باشید ابتدا باید خود و مغز خود را بشناسید و سپس با درک درستی از خود می توانید با هر فردی یک رابطه خوب برقرار کنید. درک درست از خود یعنی بتوانیم انسانیت حقیقی را بفهمیم و بدانیم در مقابل یک انسان دیگر باید چگونه برخورد کنیم.

رابطه خوب

برای داشتن رابطه خوب چه کنیم؟

برای داشتن یک رابطه خوب باید طرف مقابل را بفهمیم و در آن احترام متقابل باشد و نسبت به یکدیگر شناخت کافی داشته باشیم بدون قید و شرط و توقع بودن در یک رابطه، رابطه خوب ایجاد می شود. یکی دیگر از کارهایی که ما را در داشتن یک رابطه یاری می کند علاقه و عشق به انسان ها می باشد که اگر این عشق و علاقه نباشد رابطه بر اساس نیاز برقرار می شود.

راز موفقیت در رابطه دوستی

همه انسان ها بدنبال راز یک رابطه خوب هستند،ولی اصلا نمی دانند باید تغییر کنند و سپس با نیکی و صداقت وارد یک رابطه شوند و در این ارتباط اگر فقط عشق بی منّت حاکم باشد. این رابطه پایدار و نتیجه بخشی است. دوستان از یکدیگر بر اساس علاقه و خواسته های خود توقع برخورد دارند ولی باید بدانیم بعضی اوقات آنچه که در رابطه ی دوستی رخ می دهد دور از انتظار می باشد.

رابطه خوب

فصل دوم: نگم برات

مدت زمان : ۱۳ دقیقه

زمینه های این کتاب صوتی:

۱- آرامش درون

۲- ثروت فردی

۳- نیاز های جنسی و چگونگی رفع نیاز های جنسی

۴- صدمات فردی و اجتماعی

۵- چگونگی رشد خلاقیت

۶- روابط

۷- اقتصاد

۸- دوست یابی

۹- خود شناسی

۱۰- اعتماد به نفس

۱۱- عزت نفس

۱۲- ترس و آرامش

۱۳- مرگ و زندگی

۱۴- ازدواج

۱۵- روش دوست یابی

۱۶- مردشناسی و زن شناسی

۱۷- تاثیر مغز با عشق و احساس

۱۸- روش های تشخیص و شناخت عشق

۱۹- احساس و غریزه

۲۰- معنای واقعی خیانت

۲۱- علل ایجاد ناهنجاریها در مغز

۲۲- شهوت و خوش گذرانی

۲۳- فروش و کسب و کار

۲۴- علل تولد و مرگ دوستی ها

۲۵- خانواده

امتیاز دادن به این مطلب

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

13 دیدگاه

سلام دوست گرامی استاد کامل صاحب سبک جهانی مهندسی نور و مغز و تئوریسن علم فا و نی هستند که برای اولین بار در جهان توسط ایشان ارائه و اجرا می شود.شاید وقت آن رسیده است که ما ایرانیان از کسی حمایت کنیم که جهان به زودی باید به او افتخار کند و قبل از مردم سایر ملل ما ایرانی ها باید از دست آورد این علم برای کسب درآمد،سلامتی جسم،آرامش روان و روابطی عالی استفاده کنیم. دانشی که هزاره چهارم را دگرگون خواهد کرد.

بینهایت از استاد عزیز سپاسگزار و ممنونم که با دستیابی به چنین علوم ناب و بی نظیر و در اختیار قرار دادن آن برای انسانهای تشنه آرامش و پیشرفت فردی و اجتماعی شبانه روز تلاش میکند وکمک کنند تا دنیایمان زیبا و زیباتر شود

این فصل از کتاب، در مورد جایزه‌بگیری به شکلی بسیار عالی روابط امروزه زنان و مردان را توصیف می کند و راهکاری بسیار ارزشمند ارائه می‌کند. سپاس از شما استاد کامل عزیز بابت این آگاهی‌های نابی که به همگان ارائه می کنید

سلام

کتابی که ۱۰۰ بار آن را گوش دادم و هنوز هم مطالب جدیدی برایم دارد و زندگیمو تغییر داد و منو اصلاحم کرد و درستم کرد و منو ساخت و رو به راهم کرد ، خود من شاهد زنده و سندی از علم حقیقی و کاربردی این کتاب هستم.
از همه ی کسانی که در این سایت فعالیت می کنند سپاسگزارم ، چون همتون رو دوست دارم

پاسخی بگذارید

بیماری هایی که با علم نوین نور و مغز درمان می شود