مبلغ کیف پول الکترونیک شما:

تومان

کتاب صوتی آگاهی های ممنوعه فصل دوم

نویسنده

Master Kamel

تاریخ انتشار

تعداد دیدگاه ها

تعداد بازدیدها

2,452

امتیاز مطالعه

2 امتیاز

کتاب صوتی آگاهی های ممنوعه

شناسنامه کتاب صوتی

عنوان توضیحات
عنوان فصل: جایزه بگیری
تولید کننده کتاب صوتی: گروه بین المللی آزاد
زمینه های کتاب صوتی: روابط
مدت زمان کتاب صوتی: 13 دقیقه
فایل صوتی: دارد
رده سنی افراد: خانم ها و آقایان، 14 سال به بالا
این کارگاه مناسب چه کسانی است: مدیران، مهندسان، پزشکان، خانم های خانه دار، افراد شاغل، نوجوانان، جوانان، دانشجویان، افرادی که به دنبال زندگی بهتر هستند.
انتظار می رود پس از کتاب صوتی: دست از بازی جایزه بگیری بردارید و عشق واقعی را جاری کنید.

رابطه خوب، رابطه ای است براساس درک طرفین و در آن آرامش از جنس عشق وجود دارد. رابطه خوب یک انسان با انسان دیگر به آگاهی آنها از هم بستگی دارد و در یک رابطه خوب هدف و انگیزه جهت ادامه این رابطه خوب وجود دارد.

رابطه خوب با همسر

در یک زندگی مشترک رابطه خوب با همسر داشتن پایه و اساس آن زندگی است که در آن عشق جاری می شود و حاصل آن می شود لبخند و یک زندگی پایدار که بشر آن را هنوز تجربه نکرده است.

رابطه خوب

رابطه خوب زناشویی

در رابطه زناشویی طرفین بدنبال یک رابطه خوب هستند، که بتوانند زندگی خود را عالی کنند و یکدیگر را بهتر درک کنند. در این رابطه لبخند معجزه می کند. مرد و زن در یک ربطه زناشویی درست می توانند کانون زندگی خود را ساخته و با این کار به رشد یکدیگر کمک کنند. رشد در یک رابطه زناشویی یعنی احترام متقابل و درک درستی از یکدیگر که منجر به ایجاد عشق در زندگی می شود چیزی که بشر سال هاست با کلمه آن زندگی می کند و خود آن را فراموش کرده است.

چطور رابطه خوبی داشته باشیم؟

اگر می خواهید در طول عمر یک رابطه خوب داشته باشید ابتدا باید خود و مغز خود را بشناسید و سپس با درک درستی از خود می توانید با هر فردی یک رابطه خوب برقرار کنید. درک درست از خود یعنی بتوانیم انسانیت حقیقی را بفهمیم و بدانیم در مقابل یک انسان دیگر باید چگونه برخورد کنیم.

رابطه خوب

برای داشتن رابطه خوب چه کنیم؟

برای داشتن یک رابطه خوب باید طرف مقابل را بفهمیم و در آن احترام متقابل باشد و نسبت به یکدیگر شناخت کافی داشته باشیم بدون قید و شرط و توقع بودن در یک رابطه، رابطه خوب ایجاد می شود. یکی دیگر از کارهایی که ما را در داشتن یک رابطه یاری می کند علاقه و عشق به انسان ها می باشد که اگر این عشق و علاقه نباشد رابطه بر اساس نیاز برقرار می شود.

راز موفقیت در رابطه دوستی

همه انسان ها بدنبال راز یک رابطه خوب هستند،ولی اصلا نمی دانند باید تغییر کنند و سپس با نیکی و صداقت وارد یک رابطه شوند و در این ارتباط اگر فقط عشق بی منّت حاکم باشد. این رابطه پایدار و نتیجه بخشی است. دوستان از یکدیگر بر اساس علاقه و خواسته های خود توقع برخورد دارند ولی باید بدانیم بعضی اوقات آنچه که در رابطه ی دوستی رخ می دهد دور از انتظار می باشد.

رابطه خوب

فصل دوم: نگم برات

مدت زمان : 13 دقیقه

زمینه های این کتاب صوتی:

۱- آرامش درون

۲- ثروت فردی

۳- نیاز های جنسی و چگونگی رفع نیاز های جنسی

۴- صدمات فردی و اجتماعی

۵- چگونگی رشد خلاقیت

۶- روابط

۷- اقتصاد

۸- دوست یابی

۹- خود شناسی

۱۰- اعتماد به نفس

۱۱- عزت نفس

۱۲- ترس و آرامش

۱۳- مرگ و زندگی

۱۴- ازدواج

۱۵- روش دوست یابی

۱۶- مردشناسی و زن شناسی

۱۷- تاثیر مغز با عشق و احساس

۱۸- روش های تشخیص و شناخت عشق

۱۹- احساس و غریزه

۲۰- معنای واقعی خیانت

۲۱- علل ایجاد ناهنجاریها در مغز

۲۲- شهوت و خوش گذرانی

۲۳- فروش و کسب و کار

۲۴- علل تولد و مرگ دوستی ها

۲۵- خانواده

به این نوشته ستاره بدهید و 2 امتیاز دریافت کنید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (28 votes, average: 4٫46 out of 5)

Loading…

این نوشته ارزشمند را برای دوستان خود در شبکات اجتماعی ارسال کنید.

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on pinterest
Share on tumblr

مطالب ویژه ای را فقط در خبرنامه ما دریافت کنید.

27 comments

سلام دوست گرامی استاد کامل صاحب سبک جهانی مهندسی نور و مغز و تئوریسن علم فا و نی هستند که برای اولین بار در جهان توسط ایشان ارائه و اجرا می شود.شاید وقت آن رسیده است که ما ایرانیان از کسی حمایت کنیم که جهان به زودی باید به او افتخار کند و قبل از مردم سایر ملل ما ایرانی ها باید از دست آورد این علم برای کسب درآمد،سلامتی جسم،آرامش روان و روابطی عالی استفاده کنیم. دانشی که هزاره چهارم را دگرگون خواهد کرد.

بینهایت از استاد عزیز سپاسگزار و ممنونم که با دستیابی به چنین علوم ناب و بی نظیر و در اختیار قرار دادن آن برای انسانهای تشنه آرامش و پیشرفت فردی و اجتماعی شبانه روز تلاش میکند وکمک کنند تا دنیایمان زیبا و زیباتر شود

این فصل از کتاب، در مورد جایزه‌بگیری به شکلی بسیار عالی روابط امروزه زنان و مردان را توصیف می کند و راهکاری بسیار ارزشمند ارائه می‌کند. سپاس از شما استاد کامل عزیز بابت این آگاهی‌های نابی که به همگان ارائه می کنید

سلام

کتابی که 100 بار آن را گوش دادم و هنوز هم مطالب جدیدی برایم دارد و زندگیمو تغییر داد و منو اصلاحم کرد و درستم کرد و منو ساخت و رو به راهم کرد ، خود من شاهد زنده و سندی از علم حقیقی و کاربردی این کتاب هستم.
از همه ی کسانی که در این سایت فعالیت می کنند سپاسگزارم ، چون همتون رو دوست دارم

عالی بود مرسی ممنونیم استاد خیلی زیبا وپر مفهوم بود وامیدوارم همه دیگر جایزه بگیر نباشیم همون عشق بدون قید و شرط باشه بدون تعریف و جایزه با تمام وجود عشق بورزیم 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌👌👌👌

سلام دوست گرامی.
بحث جایزه بگیری که در فصل دوم کتاب صوتی آگاهی های ممنوعه مطرح شده است مربوط به جایزه بگیری در روابط انسان هاست که بسیار خطرناک است که باید عشق را جایگزین این جایزه بگیری کرد.
ولی در این سایت بحث امتیاز گیری ها و هدایای آن یک بحث اقتصادی است.
Written by Master Kamel

سلام و سپاس . دوتا سوال دارم . همه خانواده ها از شیوه جایزه دادن به فرزندشون استفاده نمی کنن اما جایزه بگیری در بزرگسالی وجود داره ، چه توضیحی در این مورد هست ؟ و سوال دوم اینکه اگر در کودکی جایزه بگیر تربیت شدیم پس چرا در بزرگسالی زن جایزه بده و مرد جایزه بگیر میشه ؟ کمی ابهام برام بوجود اومده ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

سلام دوست گرامی
جایزه بگیری فقط دادن یک هدیه نیست، جایزه می تواند یک نگاه، یک حس و یا یک بوسه باشد من تا بحال ندیدم کسی از جایزه بگیری استفاده نکند. جایزه بگیری هست فقط اشکال آن متفاوت است.
با دید عمیق تر به روابط پیرامون خود نگاه کنید جایزه بگیری را هم در زن و هم در مرد میبینید.
Written by Master Kamel

هر چه بیشتر این آگاهی ها را بدست می آورم بیشتر درک میکنم که چقدر آموزش ها و تربیت های غلط در انسان از کودکی نهادینه شده و رفتار انسان در بزرگ سالی فقط بازتابی از کودکی اوست.
سپاس که یکبار برای همیشه این آدرس های غلط را برای همگان باز میکنید و انسانها را از تاریکی و درد و رنج به روشنایی و نور و حقیقت و آگاهی و لبخند میرسانید.

پاسخی بگذارید