کتاب صوتی آگاهی های ممنوعه فصل دوم

کتاب صوتی آگاهی های ممنوعه

شناسنامه کتاب صوتی

عنوان توضیحات
عنوان فصل: جایزه بگیری
تولیدکننده کتاب صوتی: گروه بین المللی آزاد
زمینه های این فصل: روابط
مدت زمان این فصل: ۱۳ دقیقه
فایل صوتی: دارد
رده سنی افراد: خانم ها و آقایان، ۱۴ سال به بالا
این کتاب صوتی مناسب چه کسانی است: مدیران، مهندسان، پزشکان، خانم های خانه دار، افراد شاغل، نوجوانان، جوانان، دانشجویان، افرادی که به دنبال زندگی بهتر هستند.
انتظار می رود پس از این کتاب صوتی: دست از بازی جایزه بگیری بردارید و عشق واقعی را جاری کنید

رابطه خوب، رابطه ای است براساس درک طرفین و در آن آرامش از جنس عشق وجود دارد. رابطه خوب یک انسان با انسان دیگر به آگاهی آنها از هم بستگی دارد و در یک رابطه خوب هدف و انگیزه جهت ادامه این رابطه خوب وجود دارد.

رابطه خوب با همسر

در یک زندگی مشترک رابطه خوب با همسر داشتن پایه و اساس آن زندگی است که در آن عشق جاری می شود و حاصل آن می شود لبخند و یک زندگی پایدار که بشر آن را هنوز تجربه نکرده است.

رابطه خوب

رابطه خوب زناشویی

در رابطه زناشویی طرفین بدنبال یک رابطه خوب هستند، که بتوانند زندگی خود را عالی کنند و یکدیگر را بهتر درک کنند. در این رابطه لبخند معجزه می کند. مرد و زن در یک ربطه زناشویی درست می توانند کانون زندگی خود را ساخته و با این کار به رشد یکدیگر کمک کنند. رشد در یک رابطه زناشویی یعنی احترام متقابل و درک درستی از یکدیگر که منجر به ایجاد عشق در زندگی می شود چیزی که بشر سال هاست با کلمه آن زندگی می کند و خود آن را فراموش کرده است.

چطور رابطه خوبی داشته باشیم؟

اگر می خواهید در طول عمر یک رابطه خوب داشته باشید ابتدا باید خود و مغز خود را بشناسید و سپس با درک درستی از خود می توانید با هر فردی یک رابطه خوب برقرار کنید. درک درست از خود یعنی بتوانیم انسانیت حقیقی را بفهمیم و بدانیم در مقابل یک انسان دیگر باید چگونه برخورد کنیم.

رابطه خوب

برای داشتن رابطه خوب چه کنیم؟

برای داشتن یک رابطه خوب باید طرف مقابل را بفهمیم و در آن احترام متقابل باشد و نسبت به یکدیگر شناخت کافی داشته باشیم بدون قید و شرط و توقع بودن در یک رابطه، رابطه خوب ایجاد می شود. یکی دیگر از کارهایی که ما را در داشتن یک رابطه یاری می کند علاقه و عشق به انسان ها می باشد که اگر این عشق و علاقه نباشد رابطه بر اساس نیاز برقرار می شود.

راز موفقیت در رابطه دوستی

همه انسان ها بدنبال راز یک رابطه خوب هستند،ولی اصلا نمی دانند باید تغییر کنند و سپس با نیکی و صداقت وارد یک رابطه شوند و در این ارتباط اگر فقط عشق بی منّت حاکم باشد. این رابطه پایدار و نتیجه بخشی است. دوستان از یکدیگر بر اساس علاقه و خواسته های خود توقع برخورد دارند ولی باید بدانیم بعضی اوقات آنچه که در رابطه ی دوستی رخ می دهد دور از انتظار می باشد.

رابطه خوب

فصل دوم: نگم برات مدت زمان : ۱۳ دقیقه زمینه های این کتاب صوتی: ۱- آرامش درون ۲- ثروت فردی ۳- نیاز های جنسی و چگونگی رفع نیاز های جنسی ۴- صدمات فردی و اجتماعی ۵- چگونگی رشد خلاقیت ۶- روابط ۷- اقتصاد ۸- دوست یابی ۹- خود شناسی ۱۰- اعتماد به نفس ۱۱- عزت نفس ۱۲- ترس و آرامش ۱۳- مرگ و زندگی ۱۴- ازدواج ۱۵- روش دوست یابی ۱۶- مردشناسی و زن شناسی ۱۷- تاثیر مغز با عشق و احساس ۱۸- روش های تشخیص و شناخت عشق ۱۹- احساس و غریزه ۲۰- معنای واقعی خیانت ۲۱- علل ایجاد ناهنجاریها در مغز ۲۲- شهوت و خوش گذرانی ۲۳- فروش و کسب و کار ۲۴- علل تولد و مرگ دوستی ها ۲۵- خانواده.

29 thoughts on “کتاب صوتی آگاهی های ممنوعه فصل دوم

 1. Anita says:

  درود بر شما و سپاس از اطلاعات خوبتون
  علم فا و نی مختص خودتونه یا اختباس از کتاب یا علمی ناشناخته ست؟
  و ایا میشه برای جذب ثروت از این طریق کاری کرد؟ چه تضمینی هست؟

  • مدیر says:

   سلام دوست گرامی استاد کامل صاحب سبک جهانی مهندسی نور و مغز و تئوریسن علم فا و نی هستند که برای اولین بار در جهان توسط ایشان ارائه و اجرا می شود.شاید وقت آن رسیده است که ما ایرانیان از کسی حمایت کنیم که جهان به زودی باید به او افتخار کند و قبل از مردم سایر ملل ما ایرانی ها باید از دست آورد این علم برای کسب درآمد،سلامتی جسم،آرامش روان و روابطی عالی استفاده کنیم. دانشی که هزاره چهارم را دگرگون خواهد کرد.

   • Esseide says:

    عالی بود استاد کامل مثل همیشه آرامبخش ذهن و روح وروان ممنونیم برادر بزرگوار ،ما تا آخرش با شما هستیم

 2. yazdanraha says:

  سلام و درود بر شما
  جایزه بگیری داستانی ست که فا برای بشر راه انداخته است
  و بشر خود غافل از عشق، در درد و رنج بسر میبرد.
  عالی بود
  سپاسگذارم

 3. Esseide says:

  عالی بود استاد کامل مثل همیشه آرامبخش ذهن و روح وروان ممنونیم برادر بزرگوار

 4. Hamidgohari says:

  سپاس گذارم از خالقم که شما همچون استادی کامل را سر راهم قرار داد تا بتونم نقایصم را برطرف کنم

 5. [email protected] says:

  بینهایت از استاد عزیز سپاسگزار و ممنونم که با دستیابی به چنین علوم ناب و بی نظیر و در اختیار قرار دادن آن برای انسانهای تشنه آرامش و پیشرفت فردی و اجتماعی شبانه روز تلاش میکند وکمک کنند تا دنیایمان زیبا و زیباتر شود

 6. akram n says:

  این فصل از کتاب، در مورد جایزه‌بگیری به شکلی بسیار عالی روابط امروزه زنان و مردان را توصیف می کند و راهکاری بسیار ارزشمند ارائه می‌کند. سپاس از شما استاد کامل عزیز بابت این آگاهی‌های نابی که به همگان ارائه می کنید

 7. shahriar.gh says:

  سلام

  کتابی که ۱۰۰ بار آن را گوش دادم و هنوز هم مطالب جدیدی برایم دارد و زندگیمو تغییر داد و منو اصلاحم کرد و درستم کرد و منو ساخت و رو به راهم کرد ، خود من شاهد زنده و سندی از علم حقیقی و کاربردی این کتاب هستم.
  از همه ی کسانی که در این سایت فعالیت می کنند سپاسگزارم ، چون همتون رو دوست دارم

 8. mehrbaran says:

  باید تمام فصول این کتاب در مدارس و دانشگاه ها آموزش داده شود، تا انسان مبنای روابط، تحصیل، شغل، زندگی و همه ی آمورش ها را بر سیاقی صحیح بگذارد، درود بر شما

  • amin says:

   عالیست این فصل باید در کتاب تعلیم و تربیت باشد تا پدران‌ و مادران بدانند کودکان با جایزه گرفتن پیشرفت نمی کنند بلکه چنان در درکشان تاثیر دارد که در بزرگسالی هم از آن دست نمی کشند.

  • مدیر سایت says:

   سلام
   فعلا امکان پذیر نیست. زیرا تنها راه پایان جایزه بگیری زندگی در شهر عشق می باشد.
   Master Kamel

 9. رها.م says:

  زن اگر خودش را بشناسد همه ی جهان را یکجا و کامل در خود میابد آن روز مانند خالق خویش بینیاز از هر نیاز و تایید و توجهی در جهان خود استوار و پایدار و باشکوه گام برمیدارد
  با سپاس بیکران از مسار کامل

 10. Samira moradi says:

  پایه و اساس تمام روابط ما همین جایزه بگیری شده امیدوارم درست درس شما رو بفهمم

 11. نیلوفر says:

  عالی بود مرسی ممنونیم استاد خیلی زیبا وپر مفهوم بود وامیدوارم همه دیگر جایزه بگیر نباشیم همون عشق بدون قید و شرط باشه بدون تعریف و جایزه با تمام وجود عشق بورزیم ??????????????????

 12. reza movafagh says:

  رابطه ای که بر مبنای گرفتن جایزه باشه بعد از گرفتن جایزه آن رابطه را ترک میکنه

 13. محمد مهدی says:

  سلام شما که راجع به جایزه میگین
  الان سایت شما داره جایزه یعنی امتیاز میده که ما پیام بزاریم!!

  • مدیر سایت says:

   سلام دوست گرامی.
   بحث جایزه بگیری که در فصل دوم کتاب صوتی آگاهی های ممنوعه مطرح شده است مربوط به جایزه بگیری در روابط انسان هاست که بسیار خطرناک است که باید عشق را جایگزین این جایزه بگیری کرد.
   ولی در این سایت بحث امتیاز گیری ها و هدایای آن یک بحث اقتصادی است.
   Written by Master Kamel

  • نیلوفر says:

   خیلی مطلب خوبی بود ممنون از استاد عزیز امیدوارم دیگه کسی به خاطر جایزه وهدیه کاری انجام ندهد کار باید با عشق باشد حتی در همین سایت شاید جایزه ای نبود امتیاز هم نداشت باید باشیم و از مطالب لذت ببریم ویک چیزی هم بیاموزیم آموزش بهتر همه جوایز هست

 14. nazi ch says:

  سلام و سپاس . دوتا سوال دارم . همه خانواده ها از شیوه جایزه دادن به فرزندشون استفاده نمی کنن اما جایزه بگیری در بزرگسالی وجود داره ، چه توضیحی در این مورد هست ؟ و سوال دوم اینکه اگر در کودکی جایزه بگیر تربیت شدیم پس چرا در بزرگسالی زن جایزه بده و مرد جایزه بگیر میشه ؟ کمی ابهام برام بوجود اومده ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

  • مدیر سایت says:

   سلام دوست گرامی
   جایزه بگیری فقط دادن یک هدیه نیست، جایزه می تواند یک نگاه، یک حس و یا یک بوسه باشد من تا بحال ندیدم کسی از جایزه بگیری استفاده نکند. جایزه بگیری هست فقط اشکال آن متفاوت است.
   با دید عمیق تر به روابط پیرامون خود نگاه کنید جایزه بگیری را هم در زن و هم در مرد میبینید.
   Written by Master Kamel

 15. محمد says:

  هر چه بیشتر این آگاهی ها را بدست می آورم بیشتر درک میکنم که چقدر آموزش ها و تربیت های غلط در انسان از کودکی نهادینه شده و رفتار انسان در بزرگ سالی فقط بازتابی از کودکی اوست.
  سپاس که یکبار برای همیشه این آدرس های غلط را برای همگان باز میکنید و انسانها را از تاریکی و درد و رنج به روشنایی و نور و حقیقت و آگاهی و لبخند میرسانید.

 16. fariba says:

  سپاس ودرود
  بله واقعا زیبا وارزشمند
  متاسفانه تمام زندگیمان جایزه دادن وجایزه گرفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *