کتاب کلام رهایی بخش Master Kamel

کلام رهایی بخش آزاد
شناسنامه کتاب
عنوان توضیحات
نام کتاب: کلام رهایی بخش Master Kamel
نویسنده: Master Kamel
زمینه های کتاب: روابط، عشق و زن
تعداد صفحات کتاب: ۱۱۱ صفحه
رده سنی مناسب برای خواننده: خانم ها و آقایان، ۱۴ سال به بالا
این کتاب مناسب چه کسانی است؟ مدیران، مهندسان، پزشکان، خانم های خانه دار، افراد شاغل، نوجوانان، جوانان، دانشجویان، افرادی که به دنبال زندگی بهتر هستند.
انتظار می رود پس از مطالعه این کتاب: درکی صحیح و کامل نسبت به روابط، عشق و زن پیدا کنید.

علم نور و مغز توسط تنها استاد زنده و حاضر ابداع شده است. این علم به انسان ها کمک می کند که از مرز تفکر و اندیشه ها گذشته به خود واقعی شان برسند. در این علم خود واقعی را چنین معرفی می کند. تو در حال حاضر خودت نیستی، توسط یک برنامه ی کپی در مغزت زندگی می کنی.

او توانسته خود واقعی ات را به کمک ابزارهایی که در قسمت DNA سلول هایت از قبل فرستاده شده است در مغزت و قسمت هایی از سلول هایت زندانی کرده و خودش را خود واقعی تو معرفی کند. اینگونه هر انسانی در سراسر زندگی دردهای متفاوتی را تجربه می کند و عامل اصلی این دردها را خود یا انسان هایی دیگری می داند. در حالی که عامل اصلی همه ی دردهای انسان ها همین برنامه کپی شده می باشد که توانسته با دسترسی آسان به خود واقعی بشر که از دسترس خودش خارج شده، آدرس های درست و صحیح را دریافت کرده، در برنامه ی اجرایی آنها دستکاری کند و نمونه ی دردآلود آن را به انسان بدهد.

هر فرد با دریافت این اطلاعات که تواسط اندیشه و تفکر به ظهور می رسد را اجرا می کند و چون نتیجه ی اجرای آن درد باشد، این برنامه وارد شده همین نتیجه دردمندانه را در مغزت ذخیره کرده تا در شرایط مشابه بتواند باز هم از همین تجربه استفاده کند و در مرحله ی بعدی به شکل دیگر تجربه ی درد را به انسان بدهد. Master kamel  درباره­ این دشمن ۱۲ هزار ساله، کتاب­ها و مطالب زیادی گفته است و در این کتاب ارزشمند از آدرس های صحیح و ناصحیح روابط عالی و پایدار سخن گفته است.

باشد که انسان ها بتوانند از سردرگمی در رابطه هایشان نجات یابند و عاملی باشد برای شروع یادگیری علم نور و مغز در خودشان برای نجات از یک درد همه گیر در همه ی زمینه های سلامتی، اقتصادی، ترس و آرامش و یادگیری.

Written By Master Kamel

به این مطلب ستاره دهید و ۲ امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (29 votes, average: 4,31 out of 5)

Loading...

7 دیدگاه برای “کتاب کلام رهایی بخش Master Kamel

 1. KzmHosseini گفته:

  سلام
  کتاب بسیار خوبی بود و در مورد مواردی صحبت شده بود که جایی ندیده بودم و دیدگاه زیبایی نسبت به روابط بهم داد
  تشکر از Master Kamel

 2. محمد گفته:

  برای اولین مفاهیمی بسیار ناب و زیبا از روابط انسانی را در این کتاب یافتم.سپاس ویژه از مستر کامل ??

 3. فرشته آیینه گفته:

  بسیار عالی کتاب خوب و پرباری بود مطالب نابی که در هیچ جایی جهان یافت نمیشود درود فراوان برمستر کامل?????

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *