کسب و کار در بی پولی

استاد کامل

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

کمی پول لازم دارید تا کسب و کاری را آغاز کنید بتواند نیازهای مالی شما را مرتفع کند و این نوع کسب و کار خاص باشد یا کسب و کارتان را به روشی خاص انجام دهید که به نظر من همان بهتر کسب و کاری را به روشی خاص انجام دهید.

در کسب و کارهای فعلی یک تاجر با مقداری سرمایه اولیه اقدام به وارد شدن در تولید یا توزیع کالا یا خدمات می شود پس از مدتی می تواند آن را توسعه دهد و چون اندیشه ها جهانی نیست قطعا می ترسند و این ترس آنها را از کسب و کار و سود فراوان دور می کند و محدودیت را برای بقا می پذیرند.

تاجر موفق کسی است که بدون نیاز به پول یا سرمایه اولیه یعنی عشق حرکت کند. عشق یک پول فراوان با خود به همراه دارد که از سرمایه اولیه یک تاجر هم بیشتر هست. این عشق به تاجر فرصت می دهد بتواند کسب و کاری را با قدرت و سرعت انجام داده و از روش های نوین کسب و کار استفاده کند.

Written By Master Kamel

به این مطلب ستاره دهید و ۲ امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (22 votes, average: 4,59 out of 5)

Loading...

15 دیدگاه برای “کسب و کار در بی پولی

  • مدیر گفته:

   ابتدا باید معنا و مفهوم واقعی عشق را درک کنید و از معنای کپی شده ی آن که اکنون وجود دارد خلاص شوید آن موقع متوجه می شوید که عشق چه قدرتی دارد.

 1. reza movafagh گفته:

  سلام و درود بر استاد کامل عزیز
  یعنی اگر برای شروع کسب و کاری پول نیاز داشته باشیم و پول نداشته باشیم ولی برمبنای عشق برای ایجاد آن کسب وکار حرکت کنیم پول مورد نیاز برای تحققش مهیا میشود؟

  • مدیر سایت گفته:

   خیر دوست عزیز دنیای درون مغز با دنیای مادی دو دنیای معکوس می باشد پس اگر میخواهید این دو دنیا را باهم به اتحاد برسانید باید خودتان با خودتان در خودتان به اتحاد برسید آنگاه شما نیاز ندارید برای ثروتمند شدن با عشق، بازی کنید بلکه شما ثروتمند می شوید بدون بازی فکری در ضمن Master Kamel همیشه خود را یک دوست معرفی کرده است او استاد نیست.

 2. محمد گفته:

  این روش های خاص بر چه مبنا و اساس و اصولی باید انجام شود.راه شناخت این روش خاص چگونه است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *