Menu

کسب و کار در بی پولی

تعداد بازدید: 2,332

استاد کامل
Share on telegram
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on tumblr

کمی پول لازم دارید تا کسب و کاری را آغاز کنید بتواند نیازهای مالی شما را مرتفع کند و این نوع کسب و کار خاص باشد یا کسب و کارتان را به روشی خاص انجام دهید که به نظر من همان بهتر کسب و کاری را به روشی خاص انجام دهید.

در کسب و کارهای فعلی یک تاجر با مقداری سرمایه اولیه اقدام به وارد شدن در تولید یا توزیع کالا یا خدمات می شود پس از مدتی می تواند آن را توسعه دهد و چون اندیشه ها جهانی نیست قطعا می ترسند و این ترس آنها را از کسب و کار و سود فراوان دور می کند و محدودیت را برای بقا می پذیرند.

تاجر موفق کسی است که بدون نیاز به پول یا سرمایه اولیه یعنی عشق حرکت کند. عشق یک پول فراوان با خود به همراه دارد که از سرمایه اولیه یک تاجر هم بیشتر هست. این عشق به تاجر فرصت می دهد بتواند کسب و کاری را با قدرت و سرعت انجام داده و از روش های نوین کسب و کار استفاده کند.

اثر استاد کامل

امتیاز دادن به این مطلب

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 4٫80 out of 5)
Loading...

11 دیدگاه

خیر دوست عزیز دنیای درون مغز با دنیای مادی دو دنیای معکوس می باشد پس اگر میخواهید این دو دنیا را باهم به اتحاد برسانید باید خودتان با خودتان در خودتان به اتحاد برسید آنگاه شما نیاز ندارید برای ثروتمند شدن با عشق، بازی کنید بلکه شما ثروتمند می شوید بدون بازی فکری در ضمن Master Kamel همیشه خود را یک دوست معرفی کرده است او استاد نیست.

پاسخی بگذارید

بیماری هایی که با علم نوین نور و مغز درمان می شود