کف پا

اثر استاد کامل

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

از ابتدای انسان ها وقتی خود را در مغز کامل یافته دید یک ذخیره از خود در درون خود قرار داد تا در صورت لزوم این ساختار قادر باشد مجدد انسانی شکل یافته و تکامل یافته تر بسازد. این کپی را در سه قسمت قرارداد و در انتهای انسان آن را کامل کرد و آن در کف پا می باشد.

پایین ترین نقطه انسان با ارزش ترین گنجینه اطلاعات انسان می باشد که قادر است از خود، انسانی جدید پدید آورد هر آنچه در درون انسان شکل میگیرد و قادر است محتوای سلولی انسان را در قالب مغز و پمپاژ خون به نام دل یا قلب شکل دهد. محل تنفس و محل ساختار گوارشی و غدد انسانی در یک نقطه ذخیره شده که سلول های آن قادر هستند تولدی پس از تولد را شکل دهند.

انسانی که کامل باشد اینگونه میتواند در ثروتی عظیم قرار گیرد. وقتی انسان سر خود را از دست بدهد مجدد خود را می سازد و انسانی که اعضا را از دست بدهد قادر است مجدد خود را بسازد و این اطلاعات در شکل کامل شده در یک نقطه قرار دارد که این نقطه در سلول های عصبی او در انتهای بدن میان بدن در دو نقطه قرار دارد این اطلاعات ابتدایی، در انتهایی ترین مکان خود درون هسته ذخیره شد که انسان را قادر کند هرگز به بقا متکی نباشد ولی بقا وقتی خودت را در خواب کرد این اطلاعات را در قلافی پیچید و از دسترس انسان خارج کرد، اینگونه بود که درد ظاهر شد انسان در تلاش پایان درد طبق دستور بقا به آنچه دارد و نباید از دست بدهد نیازمند به ترس و درد شد و انسان از رابطه با خود و دیگران خارج شد تا بتواند آنچه مانده را حفظ کند.

Written By Master Kamel

به این مطلب ستاره دهید و ۲ امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (27 votes, average: 4,78 out of 5)

Loading...

12 thoughts on “کف پا

 1. raza says:

  سلام و سپاس از مقاله کف پا ” لطفا اگر امکان دارد در مورد این نوشته توضیح بفرمایید : این نقطه در سلول های عصبی او در انتهای بدن میان بدن در دو نقطه قرار دارد.

 2. رها.م says:

  سلام و درود چگونه اطلاعات ارزشمندی که در غلافی از تاریکی پیچیده شده را میتوانیم رها کرده و به اصل خود برگردیم ؟

 3. اکرم ن says:

  چه قدرت شگفت انگیزی در وجود انسان نهفته است، انسان چگونه می‌تواند به این قدرت خود دست یابد؟

  • مدیر سایت says:

   سلام دوست گرامی
   در بسته های پیشرو با درک بصیرت ها و انجام تمرینات به قدرت های درونی خود خواهید رسید.
   Written By Master Kamel

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *