Menu

کلمه ی حمایت

تعداد بازدید: 2,647

حمایت
Share on telegram
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on tumblr

از آنچه تاکنون درباره کلمه حمایت شنیده اید تعجب نکرده اید پس این کلمه در زندگی شما چرا وجود خارجی ندارد؟ حمایت یعنی اینکه بتواند محیط با افرادی که از شما جدا نیستند را یکی کرده و به اتحاد برساند. بعد از آن شما چتری از حمایت ، توجه، اقدام یا عملی را بر مبنای آنچه شما در جستجوی آن هستید را روی سر خود ببینید.

به عنوان مثال: از ابتدای دوران کودکی همیشه متوجه کارهای دیگران بود تا بتواند از آنها درسهای لازم را بگیرد. و این چنین بتواند با توجه به یافته هایش زندگی خودش را شکل بدهد.

تا اینکه بزرگ و بزرگتر شد و همه تلاشش بر مبنای همین آموزشهای دوران کودکیش شکل می گرفت. تا اینکه خواست کسب و کاری را آغاز نماید و در این مسیر همه تلاشش را می کرد تا اینکه در قسمت اجرای کسب و کار و برای نگهداری و اضافه کردن مشتری به مشکل برخورد.

خارج از قاعده های روز عمل کنید

پس به دوران کودکی رجوع کرد چیزی نیافت. به عزیزانش، هم وابستگی هایش و دلبستگانش رجوع کرد. چیزی نیافت و به این ترتیب تنها راه باقی مانده برایش همین بود، به سوی اندیشه های ژرف رفته و خارج از قاعده های روز دنیا عمل کند. ولی او به این سبک تفکر عادت نداشت و نمی دانست از کجا شروع کند. ولی خواهان شروع یک حرکت درست در به دست آوردن نیاز و رفع خواسته هایش بود.

حمایت یعنی…

اینگونه اولین قسمت از مغز او به حرکت در آمد و درباره جذب مشتری توانست کاری خلاقانه انجام دهد. و بدین ترتیب از طریق مغز خلاقش توانست اولین گام برای مهمانی زندگی نوین در وجودش را برداشته و جشن بگیرد. پس این چنین حمایت را تعریف کنید که حمایت یعنی از تو به خودت رسیدن در غیر این صورت حمایت معنای واقعی خود را از دست داده و ارزشها پشت آن پنهان می شوند.

اثر استاد کامل

امتیاز دادن به این مطلب

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (23 votes, average: 4٫43 out of 5)
Loading...

21 دیدگاه

به نام خدا
به زودی پایان جهان را همه تجربه می کنید و معنای همه ی این عباراتی را که گفتید را با چشم خود میبینید بعضی وقت ها Master Kamel می گوید بگیر قبل از آنکه گرفته شوی پس تصمیمت را بگیر قبل از آنکه تصمیم برایت گرفته شود.

قبلا حمایت را در هر لحظه از دیگران طلب کردم ولی الان‌ متوجه شدم هر جنایتی در درون خود انسان هست و می تواند انسان را به هدفش برساند البته با حمایت دشمن درونی اشتباه گرفته نشود.

سلام بر استاد کامل عزیز
همواره در زندگی احساس می کردم که تنها هستم و هیچ کس ندارم از من حمایت کند و از اینکه حامی نداشتم که بتوانم به او تکیه کنم ترسی در وجودم بود وقتی می خواستم اقدامی انجام دهم از ترس اینکه نکنه با آن اقدام اتفاقی برایم بیفته و با نداشتن حامی اوضاعم از این که هست بدتر شود این ترس مانع ام میشد اقدام کنم و سعی میکردم همان حوزه امنی که در آن هستم را حفظ کنم این مطلب به من آموخت که حامی در درون خودم است در صورتی که من بیرون از خودم به دنبالش می گشتم و از نداشتنش رنج می کشیدم.
سپاس از استاد کامل عزیز بابت این آگاهی

پاسخی بگذارید

بیماری هایی که با علم نوین نور و مغز درمان می شود