کلمه ی حمایت

حمایت

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

از آنچه تاکنون درباره کلمه حمایت شنیده اید تعجب نکرده اید پس این کلمه در زندگی شما چرا وجود خارجی ندارد؟ حمایت یعنی اینکه بتواند محیط با افرادی که از شما جدا نیستند را یکی کرده و به اتحاد برساند. بعد از آن شما چتری از حمایت ، توجه، اقدام یا عملی را بر مبنای آنچه شما در جستجوی آن هستید را روی سر خود ببینید.

به عنوان مثال: از ابتدای دوران کودکی همیشه متوجه کارهای دیگران بود تا بتواند از آنها درسهای لازم را بگیرد. و این چنین بتواند با توجه به یافته هایش زندگی خودش را شکل بدهد.

تا اینکه بزرگ و بزرگتر شد و همه تلاشش بر مبنای همین آموزشهای دوران کودکیش شکل می گرفت. تا اینکه خواست کسب و کاری را آغاز نماید و در این مسیر همه تلاشش را می کرد تا اینکه در قسمت اجرای کسب و کار و برای نگهداری و اضافه کردن مشتری به مشکل برخورد.

خارج از قاعده های روز عمل کنید

پس به دوران کودکی رجوع کرد چیزی نیافت. به عزیزانش، هم وابستگی هایش و دلبستگانش رجوع کرد. چیزی نیافت و به این ترتیب تنها راه باقی مانده برایش همین بود، به سوی اندیشه های ژرف رفته و خارج از قاعده های روز دنیا عمل کند. ولی او به این سبک تفکر عادت نداشت و نمی دانست از کجا شروع کند. ولی خواهان شروع یک حرکت درست در به دست آوردن نیاز و رفع خواسته هایش بود.

حمایت یعنی…

اینگونه اولین قسمت از مغز او به حرکت در آمد و درباره جذب مشتری توانست کاری خلاقانه انجام دهد. و بدین ترتیب از طریق مغز خلاقش توانست اولین گام برای مهمانی زندگی نوین در وجودش را برداشته و جشن بگیرد. پس این چنین حمایت را تعریف کنید که حمایت یعنی از تو به خودت رسیدن در غیر این صورت حمایت معنای واقعی خود را از دست داده و ارزشها پشت آن پنهان می شوند.

Written By Master Kamel

به این مطلب ستاره دهید و 2 امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (42 votes, average: 4٫52 out of 5)

Loading...

28 دیدگاه برای “کلمه ی حمایت

 1. کاظم حسینی
  کاظم حسینی میگوید:

  شخص خواهان ایجاد تغییر بود؟
  چگونه این کار را برای خودش انجام داد؟
  اولین حرکت مغزی رو چگونه انجام داد؟
  مغز خلاق چیه و چگونه میشه ازش استفاده کرد؟

  • مدیر سایت
   مدیر سایت میگوید:

   مهمترین و بهترین حرکت را کسی می تواند انجام دهد که تصمیمی درست در راستای هدفی محکم و استوار بگیردو به سرانجام برساند. حرکت مغزی همان مراحل هدفمندی انسنا در مغز است.

    • مدیر سایت
     مدیر سایت میگوید:

     به نام خدا
     به زودی پایان جهان را همه تجربه می کنید و معنای همه ی این عباراتی را که گفتید را با چشم خود میبینید بعضی وقت ها Master Kamel می گوید بگیر قبل از آنکه گرفته شوی پس تصمیمت را بگیر قبل از آنکه تصمیم برایت گرفته شود.

     • reza koohi
      reza koohi میگوید:

      قبلا حمایت را در هر لحظه از دیگران طلب کردم ولی الان‌ متوجه شدم هر جنایتی در درون خود انسان هست و می تواند انسان را به هدفش برساند البته با حمایت دشمن درونی اشتباه گرفته نشود.

 2. reza movafagh
  reza movafagh میگوید:

  سلام بر استاد کامل عزیز
  همواره در زندگی احساس می کردم که تنها هستم و هیچ کس ندارم از من حمایت کند و از اینکه حامی نداشتم که بتوانم به او تکیه کنم ترسی در وجودم بود وقتی می خواستم اقدامی انجام دهم از ترس اینکه نکنه با آن اقدام اتفاقی برایم بیفته و با نداشتن حامی اوضاعم از این که هست بدتر شود این ترس مانع ام میشد اقدام کنم و سعی میکردم همان حوزه امنی که در آن هستم را حفظ کنم این مطلب به من آموخت که حامی در درون خودم است در صورتی که من بیرون از خودم به دنبالش می گشتم و از نداشتنش رنج می کشیدم.
  سپاس از استاد کامل عزیز بابت این آگاهی

 3. رها مامانی
  رها مامانی میگوید:

  درود فراوان بر شما … مدت ها بود که به دنبال معنی حمایت در جهان میگشتم خالق بزرگ را سپاس که امروز آن را دریافتم چه معرفی زیبایی از حمایت داشتید : از تو به خودت رسیدن … درود بر اندیشه های حقیقیه جهان

 4. نیلوفر
  نیلوفر میگوید:

  بعضی از حمایت ها ترس در کارهای مان بوجود می آورد ولی یک جا باید مغز را تکان داد وخودمان را به حرکت در بیاوریم
  اگر حمایت از روی عشق باشد وفاداری است ولی بعضی از حمایت ها ترس بعد از این بوجود می آید

 5. reza koohi
  reza koohi میگوید:

  حمایت را همیشه به معنی کمک دیگران پدر ومادر وجامعه میدانستم در حالیکه فهمیدم حمایت واقعی دردرون خودم هست و نیرویی بنام خود خود واقعی ویا نی که هموراه اگر بهش برسیم از حمایت کامل برخوردار خواهیم بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *