کلمه ی حمایت

حمایت

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

از آنچه تاکنون درباره کلمه حمایت شنیده اید تعجب نکرده اید پس این کلمه در زندگی شما چرا وجود خارجی ندارد؟ حمایت یعنی اینکه بتواند محیط با افرادی که از شما جدا نیستند را یکی کرده و به اتحاد برساند. بعد از آن شما چتری از حمایت ، توجه، اقدام یا عملی را بر مبنای آنچه شما در جستجوی آن هستید را روی سر خود ببینید.

به عنوان مثال: از ابتدای دوران کودکی همیشه متوجه کارهای دیگران بود تا بتواند از آنها درسهای لازم را بگیرد. و این چنین بتواند با توجه به یافته هایش زندگی خودش را شکل بدهد.

تا اینکه بزرگ و بزرگتر شد و همه تلاشش بر مبنای همین آموزشهای دوران کودکیش شکل می گرفت. تا اینکه خواست کسب و کاری را آغاز نماید و در این مسیر همه تلاشش را می کرد تا اینکه در قسمت اجرای کسب و کار و برای نگهداری و اضافه کردن مشتری به مشکل برخورد.

خارج از قاعده های روز عمل کنید

پس به دوران کودکی رجوع کرد چیزی نیافت. به عزیزانش، هم وابستگی هایش و دلبستگانش رجوع کرد. چیزی نیافت و به این ترتیب تنها راه باقی مانده برایش همین بود، به سوی اندیشه های ژرف رفته و خارج از قاعده های روز دنیا عمل کند. ولی او به این سبک تفکر عادت نداشت و نمی دانست از کجا شروع کند. ولی خواهان شروع یک حرکت درست در به دست آوردن نیاز و رفع خواسته هایش بود.

حمایت یعنی…

اینگونه اولین قسمت از مغز او به حرکت در آمد و درباره جذب مشتری توانست کاری خلاقانه انجام دهد. و بدین ترتیب از طریق مغز خلاقش توانست اولین گام برای مهمانی زندگی نوین در وجودش را برداشته و جشن بگیرد. پس این چنین حمایت را تعریف کنید که حمایت یعنی از تو به خودت رسیدن در غیر این صورت حمایت معنای واقعی خود را از دست داده و ارزشها پشت آن پنهان می شوند.

Written By Master Kamel

به این مطلب ستاره دهید و ۲ امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (43 votes, average: 4,53 out of 5)

Loading...

30 thoughts on “کلمه ی حمایت

  • مدیر سایت says:

   منظور از خودت چیزی فراتر از این است که ما می دانیم و انسان ها نیاز و بی نیازی را فقط در مادیات و بقا می دانند.

 1. KzmHosseini says:

  شخص خواهان ایجاد تغییر بود؟
  چگونه این کار را برای خودش انجام داد؟
  اولین حرکت مغزی رو چگونه انجام داد؟
  مغز خلاق چیه و چگونه میشه ازش استفاده کرد؟

  • مدیر سایت says:

   مهمترین و بهترین حرکت را کسی می تواند انجام دهد که تصمیمی درست در راستای هدفی محکم و استوار بگیردو به سرانجام برساند. حرکت مغزی همان مراحل هدفمندی انسنا در مغز است.

   • mehrbaran says:

    چطور بفهمیم تصمیم ما درست است و در جهت هدفی محکم،آیا هر هدفی که در آن اتحاد سه گانه در نظر گرفته شود هدف محکم محسوب میشود؟

    • مدیر سایت says:

     به نام خدا
     به زودی پایان جهان را همه تجربه می کنید و معنای همه ی این عباراتی را که گفتید را با چشم خود میبینید بعضی وقت ها Master Kamel می گوید بگیر قبل از آنکه گرفته شوی پس تصمیمت را بگیر قبل از آنکه تصمیم برایت گرفته شود.

     • raza says:

      قبلا حمایت را در هر لحظه از دیگران طلب کردم ولی الان‌ متوجه شدم هر جنایتی در درون خود انسان هست و می تواند انسان را به هدفش برساند البته با حمایت دشمن درونی اشتباه گرفته نشود.

 2. reza movafagh says:

  سلام بر استاد کامل عزیز
  همواره در زندگی احساس می کردم که تنها هستم و هیچ کس ندارم از من حمایت کند و از اینکه حامی نداشتم که بتوانم به او تکیه کنم ترسی در وجودم بود وقتی می خواستم اقدامی انجام دهم از ترس اینکه نکنه با آن اقدام اتفاقی برایم بیفته و با نداشتن حامی اوضاعم از این که هست بدتر شود این ترس مانع ام میشد اقدام کنم و سعی میکردم همان حوزه امنی که در آن هستم را حفظ کنم این مطلب به من آموخت که حامی در درون خودم است در صورتی که من بیرون از خودم به دنبالش می گشتم و از نداشتنش رنج می کشیدم.
  سپاس از استاد کامل عزیز بابت این آگاهی

 3. فرشته آیینه says:

  سلام و درود بر استاد خرد بسیار عالی ???
  از تو به خودت یعنی همان خود واقعی و گذر از ترسها و درک زمان صفر است؟

 4. Parisa Rahmi says:

  سلام بسیار عالی بود تغییر مثبت و درست و حرکت درست همیشه باعث میشه نتایج خیلی خوبی بدست بیاوری

 5. رها.م says:

  درود فراوان بر شما … مدت ها بود که به دنبال معنی حمایت در جهان میگشتم خالق بزرگ را سپاس که امروز آن را دریافتم چه معرفی زیبایی از حمایت داشتید : از تو به خودت رسیدن … درود بر اندیشه های حقیقیه جهان

 6. نیلوفر says:

  بعضی از حمایت ها ترس در کارهای مان بوجود می آورد ولی یک جا باید مغز را تکان داد وخودمان را به حرکت در بیاوریم
  اگر حمایت از روی عشق باشد وفاداری است ولی بعضی از حمایت ها ترس بعد از این بوجود می آید

 7. raza says:

  حمایت را همیشه به معنی کمک دیگران پدر ومادر وجامعه میدانستم در حالیکه فهمیدم حمایت واقعی دردرون خودم هست و نیرویی بنام خود خود واقعی ویا نی که هموراه اگر بهش برسیم از حمایت کامل برخوردار خواهیم بود

 8. milad1372 says:

  با سلام
  با مدیتیشن های ممنوعه می توانیم خلاقیت نامحدودی را در تمام جنبه های زندگی مان تجربه کنیم ؟

  • مدیر سایت says:

   شما با مدیتیشن های ممنوعه می توانید توانایی های از یاد رفته خود را به یاد آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *