یادگیری پایدار چیست؟

یادگیری پایدار

مغز آرام در یادگیری پایدار:

با کمک یادگیری پایدار، یادگیری در سه سطح سطحی، میانی و عمیق تثبیت شده و شما می توانید به روشی ساده و شیرین با کاربردی علمی و زیبا در هر سه سطح مغز، آنچه آموخته اید را به یاد آورید.

تاکنون هر کسی در هر لباسی با هر ادبیاتی سعی کرده است راهی را نشان دهد که در آن فرد می تواند هر آنچه می‌ خواند را به یاد سپرده و هر لحظه که بخواهد به یاد آورد ولی بعدها با استدلال‌های ظاهراً منطقی خود را توجیه می‌ کند که اگر به یادتان نیامد مقصر خودتان بودید.

حال در یادگیری پایدار به روش کاملاً کاربردی راهی ویژه، خاص، ساده و شدنی را برای یادگیری، یادسپاری و یادآوری به شما ارائه می دهد. روشی که با آن می توانید هر علمی را به سادگی بیاموزید به زیبایی در مغز ذخیره کنید و در کمال شکوه و عظمت بدون هیچ دخل و تصرف بیرونی به یاد آورید. حال خود انتخاب کنید بین منطق و علم کاربردی که شاخصه اصلی نور و مغز می باشد کدام را برگزینید زیرا منطق امروز می گوید چنین امری نسبی است و ما در پدیده نور و مغز می گوییم این امر مطلقا شدنی است.

یادگیری پایدار بر سه اصل استوار است:

یادگیری آسان، یادسپاری قدرتمند و یادآوری سریع

حال برای اینکه به این سه اصل برسید پنج گام را باید پشت سر گذاشته و اجرا کنید. چون با دقت این پنج گام را اقدام کرده و عملی سازید شما به دسته یادگیران پایدار می پیوندید و از خود نابغه می سازید که جهان را به شگفتی وا خواهد داشت.

زیرا ادیسون را می گفتند کودن و عقب‌مانده می باشد و مشکل شدید جسمی و ذهنی دارد ولی با حمایت مادرش نبوغ او آشکار شد و از او یک انسان موفق، خدمتگزار و ثروتمند ساخت؛ زیرا یادگیری پایدار به معنی از بین بردن ضعف ها یا پاک کردن محدودیت ها نیست بلکه روشی خاص برای اجرای پنج گام اصلی در هر فرد می باشد چون این پنج گام را به دقت رعایت کرده، عملی سازید شما هر آنچه بیاموزید را می توانید در عین ناباوری دیگران جهت خلق یک مغز پیشرفته و فعال به کار ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *