مرکز مشاوره نور و مغز ارائه می دهد:

مرکز مشاوره نور و مغر با همکاری Master Kamel تنها استاد زنده و صاحب سبک جهانی علم نور و مغز در دنیا از شما دعوت می کند برای بهبود بخشیدن به کیفیت زندگی، روابط و کسب و کار خود با ما همراه باشید تا بتوانید بهترین مسیر را برای زندگی خود را انتخاب کنید.

تلفن تماس: ۰۲۱۹۱۰۱۳۱۸۱
[jwp-video n=”1″]

مشاوره هایی که در مرکز مشاوره نور و مغز ارائه می شود.

مشاوره خانواده


مشاوره خانواده از آنجایی ضرورت دارد که خانواده ریشه، بنیان و رکن اصلی یک جامعه است و هر چه افراد یک خانواده بتوانند روابطی را بر اساس قوانین درست، عاشقانه و عاقلانه با یکدیگر برقرار کنند افراد آن خانواده آرامشی پایدار بدون کنترل را در زندگی خود تجربه می کنند.

درخواست مشاوره خانواده

مشاوره تحصیلی


با یادگیری پایدار شما قادر هستید هر آنچه درک می ‌کنید یا از طریق حواس پنجگانه خود دریافت می‌ کنید را ذخیره کرده و در موقع لزوم سریعا آن را به یاد آورده و از آن استفاده کنید.

پیگیری های مرکز مشاوره تا موفقیت کاملا شما در برنامه تحصیلی ادامه دارد.

درخواست مشاوره تحصیلی

مشاوره زناشویی و جنسی


راه حل‌ های مشاورین نور و مغز به هر زوج کمک می‌ کند تنوع رابطه و کیفیت رابطه را هر روز، هفته و ماه ارتقاء دهند.

ما در مرکز مشاوره تا برطرف شدن کامل مشکل شما همراهتان هستیم.

درخواست مشاوره زناشویی

مشاوره ازدواج


آیا دانش و تجربه ی یک مشاور متخصص که بیش از ۱۸ سال تحقیقات تخصصی کرده و مشاوره ازدواج داده است بهتر است یا دانش و تجربه ی خانواده، دوستان یا آشنایان که فقط چند مورد دیده اند خود را مشاور و یا خیر خواه می نامند؟

در مرکز نور و مغز و با تکنیک های نوین شما را یاری می رسانیم تا بهترین انتخاب را انجام دهید.

درخواست مشاوره ازدواج

مشاوره سلامتی


هر شخصی در طول مسیر زندگی بر اثر انتخابات اشتباه فکری و فیزیکی در مغز دچار تعارض و آسیب هایی می شود که این ریشه حاصلش دردهای جسمی و آسیب های روانی است که با مشاوره سلامتی به سبک علم نور و مغز می توان ریشه ی این بیماری ها را خشکاند و سلامتی پایداری را برقرار کرد.

درخواست مشاوره سلامتی

مشاوره اقتصادی و کسب و کار


هزاران سال از دوران انسان ابتدایی می گذرد ولی سبک کسب و کار هرگز تغییری نکرده است و این امر باعث شده است که کسب و کار ها با درد و ترس همراه باشد.

درخواست مشاوره اقتصادی