مشاهده کلیپ مرکز مشاوره نور و مغز

مشاوره در زمینه های سلامتی، خانواده، ازدواج، روابط، کسب و کار، حقوقی و تحصیلی

گروه مشاوران موسسه آوای بصیرت نور و مغز با همکاری Master Kamel تنها استاد زنده و صاحب سبک جهانی مهندسی نور و مغز در دنیا از شما دعوت می کند برای بهبود بخشیدن به کیفیت زندگی، روابط و کسب و کار خود با ما همراه باشید تا بتوانید بهترین مسیر را برای زندگی خود را انتخاب کنید.

مشاوره سلامتی نور و مغز

مشاوره سلامتی

هر شخصی در طول مسیر زندگی بر اثر انتخابات اشتباه فکری و فیزیکی در مغز دچار تعارض و آسیب هایی می شود که این ریشه حاصلش دردهای جسمی و آسیب های روانی است که با علم نور و مغز می توان ریشه ی این بیماری ها را خشکاند و سلامتی پایداری را برقرار کرد.

مشاوره خانواده نور و مغز

مشاوره خانواده

ریشه و بنیان هر جامعه ای از یک خانواده شکل می گیرد و اگر روابط یک خانواده بر اساس قوانین درست، عاشقانه و عاقلانه باشد افراد می توانند آرامشی پایدار را در زندگی خود تجربه کنند و اینگونه جامعه شکل درستی به خود می گیرد. سخن نمی گوییم بلکه بهترین مشاوره روابط در خانواده را به شما هدیه می دهیم تا مفهوم درست خانواده را درک کنید و زندگی کنید.

مشاوره روابط و ازدواج نور و مغز

مشاوره ازدواج

بهترین نوع زندگی را در بین موجودات انسان دارد که به صورت اجتماعی و بر اساس اراده و اختیار رقم می زند. اجتماع می تواند انتخاب بین یک مرد و زن باشد برای ازدواج یا روابط داخلی اعضای خانواده و یا ایجاد روابط در سطح وسیع تر می باشد.

که ما می توانیم با مشاوره تخصصی شما را در انتخاب روابط نیکو و درست یاری کنیم تا لبخندی زیبا در اجتماع برای شما برقرار شود.

مشاوره اقتصادی، مالی و کسب و کار نور و مغز

مشاوره کسب و کار

بشر همراه از ابتدا تاکنون مشغول داد و ستد بوده است و به روش های مختلف صنعتی، کشاورزی و سنتی کسب و کار خود را تا بدین جا رسانده است. حال تمامیه بزرگانی که در زمینه کسب و کار هستند منتظر یک انقلاب در بازار جهانی هستند. مهندسی نور و مغز استاد کامل می تواند کمک کند که انسان از میان سلول های مغز خود بهترین روش کسب و کار نوین را انتخاب کرده و همواره با مشاوران ما نتیجه ی عالی را دریافت نماید. ما از کسب و کاری می گوییم که یک اقتصاد خردمند و پایدار را برای شما رقم می زند.

که ما می توانیم با مشاوره تخصصی شما را در انتخاب روابط نیکو و درست یاری کنیم تا لبخندی زیبا در اجتماع برای شما برقرار شود.

 

مشاوره حقوقی نور و مغز

مشاوره حقوقی

در روابط، کسب و کار و مهارت های زندگی انسان قوانینی وجود دارد که اگر رعایت نشود حقوق افراد پایمال می گردد. انسان ها به دلیل عدم آشنایی با قوانین در مسائل زندگی و کسب و کار خود دچار مشکل می شوند و ندانسته تمام مراحل خود را نابود می کنند، پس بهتر است برای انجام هر عملی و هرکاری اول حقوق و قوانین مربوط به آن را بشناسم و سپس اقدام کنیم و اگر اقدام کرده اید و هنوز نتیجه نگرفته اید گروه مشاوران حقوقی ما برگرفته از متعهدترین حقوق دان های محترم شما را در امر مسائل حقوقیتان همراهی و کمک می کنند.

مشاوره یادگیری نور و مغز

مشاوره یادگیری

نوجوانان و جوانان تمام ساعت های بهترین دوران زندگی خود را برای تحصیل علم می گزارند تا بهترین نتیجه را بگیرند ولی بیشتر آن ها از آنچه می کنند ناراضی هستند و نتیجه مطلوب را دریافت نمی کنند باید از ریشه درست شود و آن در مغز افراذ برنامه ریزی می شود.

گروه مشاوران و کارشناسان برنامه ریز موسسه آوای بصیرت نور و مغز این امر را برای شما آسان کردند تا بتوانید در کوتاه ترین زمان بهترین جواب را از مسیر تحصیل علم و دانش خود بگیرید.