داستان سریالی پوکه ی فشنگ قسمت 1

استاد کامل

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

در ابتدا فکر می کردم که در میان انبوهی از دوستانم قرار گرفتم و احساس امنیت و شادی می کردم. مدتی گذشت تا اینکه خود را در نقطه ای تاریک یافتم آنجا سرد و بی روح بود. مثل این بود که باید منتظر اتفاقی می شدیم هر از چند گاهی صدایی مهیب به گوش ما میرسید و فریاد ناله ی یکی از دوستانم را می شنیدم.

همه جا تاریک بود چیزی دیده نمی شد با هر صدای ناله ای که می شنیدیم احساس می کردم تنها تر شدم در همین افکار بودم که ناگهان از نقطه سرد خود به مکانی گرم هدایت شدم فرصت نکردم که فکر کنم ناگهان ضربه ای محکم به من خورد با این ضربه ی محکم تمام وجودم آتش گرفت و این آتش باعث شد که من به دو قسمت تقسیم شوم قسمتی از من جدا شد و من از آن مکان تاریک و سوزان به فضایی بیرون پرت شدم احساس بسیار بدی داشتم نمی دانستم چه اتفاقی افتاده است.

نیمی از من نبود و نیمی که باقی مانده بود دیگر آن وقار و سنگینی و متانت خود را نداشت احساس خلاء و بیهودگی می کردم و وحشت زده به این طرف و آن طرف می نگرستم و به دنبال نیمه ی گمشده خودم می گشتم بعد از آن ضربه و شعله آتش که بر جانم افتاده بود همه چیز در زندگی ام تغییر کرد تا آن موقع این همه به قسمت سر خود فکر نمی کردم اما از لحظه ای که از من جدا شده احساس بسیار بدی بهم دست داده بود.

در همین اندیشه بودم که پرنده ای سیاه من را به منقار گرفت و شروع به پرواز کرد خیلی یادم نمی آید در آن ارتفاع چیزهایی مبهم و تار می دیدم. مردی که قبلا هم او را دیده بودم وسیله ای در دست داشت که بعد ها فهمیدم به آن تفنگ می گویند او من و دوستانم را از مغازه خریده بود و با قرار دادن ما در اسحله خود و شلیک به سوی هدف شادی می کرد و لذت می برد. از آن ارتفاع دیدم چگونه به وسیله ی آن ما موجودات دیگر را شکار می کند و هر بار که از ما به عنوان وسیله برای رسیدن به هدفش استفاده می کند و به هدفش می رسد به هوا می پرد و از اینکه موجودی را توانسته از پا در بیاورد لذت می برد.

پایان قسمت اول

Written by Master Kamel

قسمت های دیگر داستان

به این مطلب ستاره دهید و 2 امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (36 votes, average: 4٫53 out of 5)

Loading...

12 دیدگاه برای “داستان سریالی پوکه ی فشنگ قسمت 1

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *