داستان سریالی پوکه ی فشنگ قسمت ۳

استاد کامل

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

باید بگویم رسالت من کمک به درک انسان هاست تا بفهمند که موجودات دیگر در کنار آن ها زندگی می کنند. نباید به خاطر لحظه ای خوشی و شکم پرستی و هوای نفس به وسیله ی ما کشته شوند. من به این دنیا نیامدم که ابزار عیاشی و خوش گذرانی انسان باشم. کلاغ آرام روی شاخه ای نشست و گفت: تو اولین گلوله ای هستی در جهان که تصمیم گرفتی برخلاف رسالتت حرکت کنی، شاید لازم است که صدای تو به گوش انسان ها برسد. من به خاطر نجات موجودات هستی و جلوگیری از شکار آن ها که به وسیله شما گلوله ها توسط انسان صورت می گیرد چه کنم؟ اگر می خواهی در این تصمیمی که گرفتم مرا یاری کنی، مرا به جایی ببر تا انسانها صدایم را بشنوند. کلاغ مرا در منقار خود محکم فشرد و گفت: کسی را می شناسم که می تواند تو را به آنچه می خواهی برساند.

از شیشه ی شکسته ای وارد یک خانه شد و در یک محوطه که پر از گل بود و مردی با لبخند با گل ها گفت و گو می کرد، از بالا مرا در مقابل پای مرد رها کرد. و در حالی که از من دور می شد فریاد زد و گفت: کاری کن که روزی دیگر انسان ها از تو به عنوان گرفتن جان استفاده نکنند و تو را این گونه در خودت داغ نکنند. در این هنگام مرد خم شد مرا از میان بوته های گل برداشت و در حالی که به من نگاه می کرد، آرام گفت: سلام نجات یافته، تو از کجا و برای چه پیش من آمده ای؟ صدای آرام و دلنشینش جانی دوباره به من داد. یاد روزهایی افتادم که خود را کامل می دانستم و همه ی خودم را در کنار خودم می دیدم و این درد بزرگ ناگهان اشک من را جاری کرد. مرد در میان گل ها نشست. او نیز چند قطره ای اشک از صورتش جاری شد و گفت: قصه ی پر دردت را برایم بگو و بگو از من چه می خواهی؟

پایان قسمت سوم

 

Written by Master Kamel

قسمت های دیگر داستان

به این مطلب ستاره دهید و ۲ امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 votes, average: 4,65 out of 5)

Loading...

9 دیدگاه برای “داستان سریالی پوکه ی فشنگ قسمت ۳

 1. mehrbaran گفته:

  درود بر تلاش شبانه روزی شما،گفته اید شخصیتهای داستانها عضوی از اعضای تن اند،فشنگ کیست؟کلاغ کیست؟

  • مدیر سایت گفته:

   به نام خدا
   شخصیت های دیگر داستان را که شناختها اید در کجای بدن هستند به خوبی درک کنید از همان ها درس یاد بگیرید حالا دو مورد را هم که ندانسته اید ایرادی ندارد.

 2. رها.م گفته:

  حقیقتا هر ذره ای که در جهان اراده ای کند تمام هستی جمع میشوند و شرایط را مهیا میکنند تا او به خواسته اش برسد قوانین جهان هستی نقص ندارد درود و سپاس فراوان

 3. محمد گفته:

  به راستی که هر کدام از ما انسانها برای رسالتی خاص پا به این جهان گذاشته ایم و باید دریابیم که رسالتمان در این دنیا چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *