داستان سریالی مدیر در یک ثانیه (قسمت سوم)

مدیر در یک ثانیه

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

کار نظافت سالن اصلی تمام شد و به قسمت بخش خدمات پذیرایی شرکتمان رفتم تا به کمک دوستانم رفته و از مهمانان پذیرایی کنیم. طبق معمول همیشه نوشیدنی های سرد و گرم و کیک و بیسکویت و سایر محصولات غذایی. شرکت ما بابت هیچ کدامشان پولی پرداخت نمی کرد شرکت های مختلف غذایی که برای مشاوره نزد کارشناسان شرکتمان می آمدند پس از موفقیت علاقه مند بودند که شرکت ما همیشه از محصولات آن ها در شرکت استفاده کند. در اکثر مواقع مدیر بخش داخلی، این محصولات را بین تمامی پرسنل به سهم مساوی تقسیم می کند و باقی مانده اش را به بخش خدمات داده تا بوسیله آن محصولات از مهمانان پذیرایی شود و موجبات آسایش مشتریان در هر زمینه در تمام طول مدت مشاوره فراهم شود. آنقدر شرکت ما در کارشان موفق بودند که شرکت های توسعه یافته توسط مشاورین ما آنقدر زیاد بودند که با ارائه محصولاتشان به عنوان هدیه یا نوعی تبلیغ و فروششان از طریق شرکت ما، مشکل انبار و ارائه آن به اعضای پرسنل در سازمان پیش می آمد.

مدیر بخش داخلی یک قسمت را درست کرده بود به نام بخش رایگان سیتی یا شهر رایگان. سوله ای بسیار بزرگ که هر شرکتی که هدایایی را برای سازمان ما ارسال می کرد در آنجا در قفسه نگهداری می شد. اعضای شرکت در ساعت FC یعنی ساعت شهر رایگان که در روز ۱ ساعت بود، به این سوله مراجعه می‌کردند و اگر مایحتاجی را برای خود یا کسی که بیرون از سازمان می شناختند به رایگان می بردند. این محصولات از لوازم منزل گرفته بود تا لوازم آرایشی و بهداشتی و غذایی و پوشاک و ساختمانی و بسیار اقلام دیگر. ‌می توانم بگویم تقریباً ما به واسطه فعالیت دراین شرکت، رایگان زندگی می‌کردیم و حقوق و درآمد ماهیانه مان کامل پس انداز می شد. درست است که من ازدواج نکرده بودند ولی برای متاهلین نیز

بسیار عالی بود تمام هزینه های همسر و فرزندان در فیش حقوقی لحاظ شده بود و حتی خانواده‌های پرسنل می توانند به FC بروند و اقلام مورد نیاز شان را با ارائه کارت شناسایی همسرانشان و حتی فرزندانشان و پدر یا مادرانشان رایگان دریافت کنند.

پایان قسمت سوم

Written by Master Kamel

قسمت های دیگر داستان

به این مطلب ستاره دهید و ۲ امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (26 votes, average: 4,62 out of 5)

Loading...

9 دیدگاه برای “داستان سریالی مدیر در یک ثانیه (قسمت سوم)

 1. رها.م گفته:

  چه عالی
  امیدوارم روند جهان طوری پیش بره که ما هم در دنیای واقعی ساعت یا ساعت ها و حتی ماه ها و سال های رایگان رو در زندگی تجربه کنیم

 2. اکرم ن گفته:

  چه محیط عالی و دل‌پذیری داره این شرکت کاش در دنیای واقعی هم اینگونه باشد که کسی دغدغه مالی نداشته باشد

 3. mehrbaran گفته:

  سازمانی که مزایای آن بین افراد شاغل بدون در نظر گرفتن پوزیشن و جایگاه به یک اندازه تقسیم میکند ،چگونه سازمانی با چه ایدئولوژیست؟ اینطور انگیزه ی سخت کوش تر ها تضعیف نمیشود؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام دوست گرامی.
   زمانی که سازمانی باشد که تمام افراد آن یک هدف و یک دلیل برای کار کردن داشته باشند همه با جان و دل تلاش خواهند کرد.
   Written By Master Kamel

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *