داستان سریالی مدیر در یک ثانیه (قسمت چهارم)

مدیر در یک ثانیه

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

بخش FC یا بخش  FREE CITY شهر رایگان شرکت تنها بخش جذاب این سازمان نیست. این شرکت برای خدمت به پرسنلش چند بخش عالی دیگر هم دارد که باعث آرامش و حس امنیت پرسنل سازمان می باشد.

قطعاً اولین جلسه مشاوره متعلق به این خانم می باشد. ولی تعداد نفرات حاضر در جلسه را نمی دانستم. پس به قسمت مدیریت خدمات رفتم تا آمار میهمانان و حاضران در جلسه را داشته باشم و اینکه منوی پذیرایی چه باشد.

مدیریت فرمود ۲۰ نفر از اعضای کارشناسی به اضافه ی ۱ یک نفر که بعداً مدیر داخلی گفته است می آید و تعداد میهمانان که مشخص است ۷ هفت نفر هستند و پذیرایی با آبمیوه شروع شود. امروز شرکت ما حال و هوای دیگری دارد و این حال و هوا باعث می شود انسان فکر کند که اتفاق بزرگی در حال وقوع است. راس ساعت جلسه در سالن کنفرانسهای شماره ۲ آغاز شد. با کمال تعجب دیدیم که راهبر شرکتمان که هرگز در هیچ جلسه ای حاضر نمی‌شد، وارد سالن شد و دقیقاً ۲۱ نفر شدند و ۷ مهمان. جلسه با پذیرایی و ساعتها گفتگو پایان یافت و راهبر شرکت ما نیز مثل همیشه با چهره‌ای پیروزمندانه به اتاق خود رفت.

فردای آن روز با خبر شدیم راهبر شرکت با شرکت آن خانم مسن قرار گذاشتند، دستمزد حاصل از مشاوره وقتی داده شود که شرکت آن خانم به ۵۰ درصد سود حاصل از مشاوره رسیده باشد. و این دستمزد شگفت انگیز ترین لحظه زندگی همه ی پرسنل شرکت ما بود زیرا درآمد حاصل از این مشاوره هر ساله بیش از ۳۰۰ میلیارد می شد و قرار بر این شد شرکت آن خانم جهت دستمزد و قدردانی تعدادی واحد زیبا و شیک جهت پرسنل شرکت به ما بدهد. و آن خانم گفته بود من مجتمع تفریحی مسکونی در منطقه ای زیبا دارم که از یک سو جنگل و از سوی دیگر مشرف به دریاست و از میان مجتمع رودخانه ای زیبا جاری است. حدود ۳۲۰ واحد دارد که از تعداد پرسنل ما هم بیشتر است و این مجتمع را به شرکت ما می دهد، اگر ۵۰ درصد از آرزوهایش برآورده شود. کارشناسان تیم تبلیغات و فروش و تولید هر سه گروه عالی کار کردند. کمتر از ۱۱ ماه این طرح به نتیجه ی ۱۰۰% خود رسیده بود. و حالا هر کدام از ما یک ویلای زیبا در مجتمعی شیک را دارا بودیم و می‌توانستیم پایان هر هفته در آنجا با عزیزانمان شاد باشیم.

پایان قسمت چهارم

Written by Master Kamel

قسمت های دیگر داستان

به این مطلب ستاره دهید و ۲ امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 votes, average: 4,50 out of 5)

Loading...

6 دیدگاه برای “داستان سریالی مدیر در یک ثانیه (قسمت چهارم)

  1. رها.م گفته:

    والا انقد شرکته خوبه که من بیشتر از پرسنل داستان احساس خوشحالی میکنم الان مرسی از داستان زیباتون خیلی حس خوبی داره

  2. amin گفته:

    ازاین شرکتها امیدواریم ماهم روزی شاهد باشیم عشق و شادی ولبخند را دربین همه مردمان ببینیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *