در پایان هر ماه شما همراهان گرامی را با هدایای ارزشمند نقدی و غیر نقدی (مثل: پول، سبد خانوار و…) شگفت زده خواهیم کرد.

شما همراه گرامی سایت Master Kamel در پایان هر ماه می توانید برنده ۴ هدیه ویژه باشید.

برای آشنایی بیشتر با هدایای ماهیانه سایت لطفا کلیپ زیر را مشاهده کنید.

[jwp-video n=”1″]

اولین بخش از هدایای ماهیانه

همراهان عزیزی که در یک ماه امتیازات آنها به حد نساب برسد در یکی از سطوح زیر قرار می گیرند و به تمام آنها کد هدیه برای یک جلسه مشاوره سلامتی و ریشه یابی بیماری و روابط در مرکز مشاوره و درمان نور و مغز تعلق می گیرد.

هدایای سایت

سطح اول فعالان

همراهان عزیزی که مجموع امتیاز های دریافتی آنها در یک ماه ۵۰۰۰ امتیاز به بالا باشد به همه ی آنها کد هدیه ی ۸۰ درصدی برای یک جلسه مشاوره در مرکز مشاوره و درمان نور و مغز تعلق می گیرد.

هدایای سایت

سطح دوم فعالان

همراهان عزیزی که مجموع امتیاز های دریافتی آنها در یک ماه بین ۴۰۰۰ تا ۴۹۹۹ امتیاز باشد به همه ی آنها کد هدیه ی ۷۰ درصدی برای یک جلسه مشاوره در مرکز مشاوره و درمان نور و مغز تعلق می گیرد.

هدایای سایت

سطح سوم فعالان

همراهان عزیزی که مجموع امتیاز های دریافتی آنها در یک ماه بین ۳۰۰۰ تا ۳۹۹۹ امتیاز باشد به همه ی آنها کد هدیه ی ۶۰ درصدی برای یک جلسه مشاوره در مرکز مشاوره و درمان نور و مغز تعلق می گیرد.

هدایای سایت

سطح چهارم فعالان

همراهان عزیزی که مجموع امتیاز های دریافتی آنها در یک ماه بین ۲۵۰۰ تا ۲۹۹۹ امتیاز باشد به همه ی آنها کد هدیه ی ۵۰ درصدی برای یک جلسه مشاوره در مرکز مشاوره و درمان نور و مغز، تعلق می گیرد.

هدایای سایت

سطح پنجم فعالان

همراهان عزیزی که مجموع امتیاز های دریافتی آنها در یک ماه بین ۲۰۰۰ تا ۲۴۹۹ امتیاز باشد به همه ی آنها کد هدیه ی ۴۰ درصدی برای یک جلسه مشاوره در مرکز مشاوره و درمان نور و مغز تعلق می گیرد.

هدایای ماهیانه سایت

سطح ششم فعالان

همراهان عزیزی که مجموع امتیاز های دریافتی آنها در یک ماه بین ۱۵۰۰ تا ۱۹۹۹ امتیاز باشد به همه ی آنها کد هدیه ی ۳۰ درصدی برای یک جلسه مشاوره در مرکز مشاوره و درمان نور و مغز، تعلق می گیرد.

سطح هفتم فعالان

همراهان عزیزی که مجموع امتیاز های دریافتی آنها در یک ماه بین ۱۰۰۰ تا ۱۴۹۹ امتیاز باشد به همه ی آنها کد هدیه ی ۲۰ درصدی برای یک جلسه مشاوره در مرکز مشاوره و درمان نور و مغز، تعلق می گیرد.

هدایای سایت

سطح هشتم فعالان

همراهان عزیزی که مجموع امتیاز های دریافتی آنها در یک ماه بین ۵۰۰ تا ۹۹۹ امتیاز باشد به همه ی آنها کد هدیه ی ۱۰ درصدی برای یک جلسه مشاوره در مرکز مشاوره و درمان نور و مغز، تعلق می گیرد.

دومین بخش از هدایای ماهیانه

به ۵ نفر از اعضای گروه فعالان برتر سایت به قید قرعه سبد غذایی، پوشاک و لوازم خانگی خانواده تعلق می گیرد.

گروه فعالان برتر چه کسانی هستند:

تمام کسانی که در پایان ماه مجموع امتیازهای دریافتی آنها از ۱۶۰۰ امتیاز بالاتر باشد در این گروه قرار می گیرند.

سومین بخش از هدایای ماهیانه

به تمام اعضای گروه فعالان برتر از کارگاه های ویژه بر فراز آزاد هدیه داده می شود.

 گروه فعالان برتر چه کسانی هستند:

تمام کسانی که در پایان ماه مجموع امتیازهای دریافتی آنها از 1600 امتیاز بالاتر باشد در این گروه قرار می گیرند.

و آخرین هدیه ویژه سایت Master Kamel

لطفا کلیپ زیر را با دقت مشاهده کنید.

[jwp-video n=”2″]

شما همراهان عزیز سایت Master Kamel با فعالیت در سایت و مطالعه مطالب از ۱۵ روش امتیاز دریافت می کنید و علاوه بر این که به صورت هفتگی و ماهیانه هدایای ویژه و ارزنده دریافت می کنید؛ در صورتی که در پایان هر ماه، مجموع امتیاز شما از ۲۵۰۰ امتیاز به بالا باشد، شما از اعضای طرح ویژه صندوق سرمایه گزاری آزاد، محسوب می شوید و از ارزش مجازی امتیاز های دریافتی خود، بهره مند می شوید.

صندوق آزاد، شامل ۲۳,۰۰۰,۰۰۰ واحد آزاد است که هر آزاد معادل مبلغ ۱,۳۰۴,۳۴۷ تومان می باشد.

شما همراهان عزیز سایت Master Kamel با کسب ۴,۳۴۸ امتیاز، صاحب یک واحد «آزاد» می شوید.

و از طرفی، همراهان عزیزی که در آخر هر ماه، به حد نساب ۲۵۰۰ امتیاز برسند، مجموع امتیاز آن ها حساب شده و به ازای هر یک امتیازی که در آن ماه کسب کرده اند، مبلغ  300 تومان معادل یک «حامی» از صندوق آزاد، ارزش مجازی دریافت خواهند کرد.

بدین معنا که اگر امتیاز های دریافتی یک شخص از حد نساب امتیازات، یعنی ۲۵۰۰ امتیاز، بالاتر باشد از سود صندوق مشارکتی آزاد بهره مند می شود.

مبالغ به دست آمده شما به صورت ماهیانه در کیف پولتان ذخیره می شود و هر شخص می تواند بعد از گذشت یک سال، سود حاصل از ارزش مجازی خود در صندوق مشارکتی آزاد را به صورت پول مجازی و برای قدرت خرید از محصولات بسیار متنوع حامی، دریافت و استفاده کنید.

بدین گونه شما می توانید با فعالیت در سایت و مطالعه مطالب، علاوه بر دریافت هدایای هفتگی و ماهیانه، از سود صندوق مشارکتی آزاد بهره مند شوید و بعد از گذشت یک سال به صورت رایگان از محصولات بسیار متنوع حامی خرید انجام دهید.

اطلاعات بیشتر در مورد گنج های بدون طلسم