Menu

مبلغ کیف پول الکترونیک شما:

تومان

داستان سریالی نرگس و مستانه قسمت اول

تعداد بازدید: 2,507

Master kamel
Share on telegram
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on tumblr
دریافت فایل صوتی قسمت اول

بر سر آب چاه رسیده بودند هر دو با یکدیگر دوست بودند و سال ها با یکدیگر بزرگ شده بودند. کسی نمی توانست آنها را از هم جدا کند در روستایشان لوله کشی آب نبود و مجبور بودند هر روز چند بار سر چاه بیایند و برای شستن لباس و ظروف و خوردن آب از چاه آب بکشند و ببرند.

هر دو همسایه ی دیوار به دیوارِ یکدیگر بودند و روزها با هم بودند، شب ها تا دیر وقت با یکدیگر درد دل می کردند و برای خواب هر کسی به خانه ی خود می رفت تا صبح روز بعد. نرگس و مستانه نام داشتند و هر دو دختر بودند. نرگس ۱۸ سال داشت و مستانه ۲۱ سال ولی از دو خواهر به یکدیگر نزدیک تر بودند.

تا اینکه پسری از شهر وارد ده آنها شد. کدخدای جدید ده، امروز به نام آقا بزرگ بود و پسرش که جوانی زیبا و خوش اندام و مهربان بود آقا کوچیک صداش می کردند. همسر آقا بزرگ خیلی سال پیش فوت کرده بودند و علت کوچ آقا بزرگ هم خرید زمین های این ده از کد خدای قبلی بود.

پدر و پسر هر روز به سرِ زمین های خود می رفتند و از زمین ها دیدن می کردند. کشاورزان که سخت روی زمین ها کار می کردند را بازدید می کردند و آقا بزرگ که مرد با درایتی بود از مدیریت و راهبری مردم به آقا کوچیک درس های تئوری و عملی می آموخت. تا اینکه روزی به زمینهای کشاورزی پدر نرگس و پدر مستانه رسیدند. از قضا مستانه و نرگس هم آن روز برای کمک به پدرهایشان به مزرعه رفته بودند تا به آنها کمک کنند. آقا کوچیک در یک نگاه عاشق مستانه شد و نرگس نیز در یک نگاه عاشق آقا کوچیک شد. پس آقا کوچیک نفهمید که نرگس نه یک دل، صد دل دیوانه او شده است و مستانه نفهمید آقا کوچیک هزار دل عاشق او شده است.

پایان قسمت اول

Written by Master Kamel

قسمت های دیگر داستان سریالی نرگس و مستانه:

امتیاز دادن به این مطلب

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 votes, average: 4٫63 out of 5)
Loading...

15 دیدگاه

نرگس در وجود اقا کوچیک به دنبال چه چیزی بود که خودش نداشت؟
اقا کوچیک چه چیزی رو در وجود مستانه دیده بود که به اصطلاح عاشقش شد؟
چه معیار هایی تو انتخاب هاشون تاثیر گذار بود؟
ظاهر مستانه؟ ظاهر اقا کوچیک؟ موقعیت اجتماعی و خانوادگی اقا کوچیک؟

پاسخی بگذارید

بیماری هایی که با علم نوین نور و مغز درمان می شود