مبلغ کیف پول الکترونیک شما:

تومان

داستان سریالی نرگس و مستانه قسمت دوم

نویسنده

Master Kamel

تاریخ انتشار

تعداد دیدگاه ها

تعداد بازدیدها

2,441

امتیاز مطالعه

2 امتیاز

Master Kamel

برای مطالعه داستان سریالی نرگس و مستانه ابتدا وارد سایت و یا عضو شوید.

 

فایل صوتی قسمت دوم:

فردای همان روز آقا کوچیک برای دیدن مستانه به خانه آنها رفت به بهانه ی دیدن خانه آنها و گفتگو با پدر و مادر مستانه. و از طرفی نرگس هم به سوی خانه کدخدا براه افتاد. در بین راه آقا کوچیک و نرگس به هم برخوردند و کمی به یکدیگر نگاه کردند. آقا کوچیک رو به نرگس کرد و گفت: تو همان دختری هستی که دیروز در مزرعه با دختر دیگری کار می کردی؟ نرگس فهمید که آقا کوچیک عاشق مستانه شده است و گفت آری و نگاهی عمیق به آقا کوچیک انداخت.

آقا کوچیک که حالا 60 ساله شده است و خاطرات خود را مرور می کند، می گوید آن روز آن نگاه چنان لرزه بر اندامم انداخت که نزدیک بود از اسب به زمین بی افتم. پس به او گفتم چه می خواهی؟ نرگس گفت هیچ فقط می توانی مرا به منزلمان برسانی؟ آقا کوچیک او را بر ترک اسب خود سوار کرد و به سوی منزل به راه افتادند.

مستانه که از پشت بام دید که آقا کوچیک نرگس را بر ترک اسب خود سوار کرده، مطمئن شد بین آقا کوچیک و نرگس سرّی است. پس بی خبر از همه جا وقتی آقا کوچیک به منزل آنها آمد بی توجه به او بود و اصلا در نگاه آقا کوچیک هیچ جستجویی نکرد زیرا این امر را خیانت به دوستش می دانست و نرگس پس از مدت ها یک دلخوشی پیدا کرده بود پس او حق نداشت دلخوشی دوستش را خراب کند. پس آقا کوچیک که بی توجهی مستانه را در آن پذیرایی، کوچک دید کمی دلگیر شد و به روی خود نیاورد و پس از مدتی بر اساس قوانین روستایی با نرگس ازدواج کرد.

نرگس که می دانست چه کرده است پس از سالها زندگی با آقا کوچیک احساس ندامت و پشیمانی کرد و نزد مستانه رفت تا همه چیز را به مستانه بگوید ولی دیگر خیلی دیر شده بود.

پایان قسمت دوم

Written by Master Kamel

 

قسمت های دیگر داستان سریالی نرگس و مستانه:

به این نوشته ستاره بدهید و 2 امتیاز دریافت کنید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (39 votes, average: 4٫62 out of 5)

Loading…

این نوشته ارزشمند را برای دوستان خود در شبکات اجتماعی ارسال کنید.

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on pinterest
Share on tumblr

مطالب ویژه ای را فقط در خبرنامه ما دریافت کنید.

12 comments

پاسخی بگذارید