حقیقت اینه که متاسفانه در کشور ما، مدیران سازمان ها اهمیت زیادی به منابع انسانی خودشون نمیدن و علت عدم موفقیت خودشون رو به گردن برنامه استراتژیک خودشون میندازن؛ در صورتی که مدیران پیروزمند دنیای امروز, رمز پیروزی سازمان خودشون رو بهره‌مندی از کارمندان فرهیخته خودشون میدونن.

سخن بزرگان مدیریت

 • بوین ارنست:
  اگر بتوانید همه کارکنان یک سازمان را به سوی یک هدف مشترک بسیج کنید، در هر رشته و در هر بازار و در برابر هر رقیبی، در هر زمانی موفق خواهید شد.
 • پیتر دراکر:
  افزایش توان یادگیری کارمندان و به کار بستنِ باشتابِ آن آموخته‌ها، بزرگ‌ترین امتیاز رقابتی را در اختیار هر سازمانی می‌گذارد.
 • ارسکین کالدول:
  اصلی ترین بخش هر سازمان را کارمندان آن تشکیل می دهند زیرا در پیشرفت یک سازمان در تلاش هستند و به اصطلاح میتوان گفت که کارمندان، قلب تپنده هر سازمان و ارگانی هستند.

هفت خطر مهلک که تمام سازمان‌ها و ارگان‌ها را تهدید می‌کند:

طرح 300

در طرح ۳۰۰ یکبار برای همیشه با شناخت کامل توانایی‌های کارمندان خود، پیروزی خود را جشن بگیرید.

چرا طرح ۳۰۰ برای شما ضروری و واجب است؟

ما در طرح ۳۰۰ به صورت کاملاً دقیق و تخصصی، نقاط قوت و ضعف، تهدید‌ها، فرصت‌ها و توانایی‌های از یاد رفته کارمندان شما را شناسایی می‌کنیم و شما می‌توانید با تبدیل نقاط ضعف به نقاط قوت، تهدید‌ها به فرصت‌ها و تبدیل نقاط قوت به نقاط برتر از وضعیت موجود خود چندین گام فراتر بروید و از رقبای خود جلو بزنید.


 • تولستوی:
  یک سازمان زمانی رشد می کند که کارمندان آن از کارشان حس رضایت و شادکامی داشته باشند.
 • الوین تافلر:
  حداکثر شادی و خشنودی انسان‌ها زمانی به دست می‌آید که در شغلِ هم‌راستا با شخصیت (هوشمندی) خود به کار گمارده شوند.
 • جانسون اسپنسر:
  اجرا بزرگ‌ترین مسئله مطرح نشده در مدیریت امروز است و نبود آن بزرگ‌ترین مانع موفقیت و بیش‌تر ناکامی‌هایی است که به اشتباه به گردن علل دیگر گذاشته می‌شود.

مزایای ارزشمند طرح ۳۰۰ برای سازمان‌ها:

طرح 300
طرح 300
طرح 300
طرح 300
طرح 300
طرح 300
طرح 300
طرح 300
طرح 300
طرح 300
طرح 300
طرح 300
طرح 300
طرح 300

حالا این طرح ۳۰۰ چی هست؟

طرح ۳۰۰ حاصل ۲۳ سال تحقیقات یک تیم متخصص و متشکل از ۱۲ کار گروه است.

ما از طریق برگزاری آزمون‌های تخصصی PHB (مشخصه‌های یک مغز سالم) برای کارمندان شما توانایی‌ها، مشکلات، فرصت‌ها و تهدیدهای آنها را در سازمان کاملاً شناسایی می‌کنیم و شما مدیر گرامی می‌توانید در تصمیم‌گیری‌های آینده با دیدی روشن عمل کنید.

سخنی با مدیران

تمام سازمان‌های موفق و کسانی که در جهان تاثیر گزار بودند و هستند فقط روی توانایی‌های کارمندان خود سرمایه گزاری کرده‌اند و از نظر آنها تنها دارایشان فقط توانایی‌های کارمندانش است.

بسیار جای تاسف داره که در کشور ما، شرکت‌ها هزاران خرج ریز و درشت را انجام میدن ولی وقتی به توانایی‌ها و رشد خودشون میرسه دست و پاشون میلرزه که پول خرج کنند. مدیر عزیز این پول خرج کردن نیست سرمایه گزاری است. تنها دارایی شما در جهان توانایی‌های کارمندانتان است اگر از توانایی‌هاشون دارید به بهترین شکل استفاده می‌کنید که الان باید سازمانی با بهره‌وری بالا، چابک، ثروتمند، شاد داشته باشید و اگر نتونستید هنوز توانایی‌های کارمندان رو پیدا کنید الان بهترین زمان هست که این کارو انجام بدید چون وقتی از تمام توانایی‌های کارمندان استفاده کنید شما یک سازمان فوق‌العاده خواهید داشت.

مبلغ سرمایه گزاری برای هر کدام از کارمندان شما ۵۰۰ هزار تومان است.

طرح 300

سوالات متداول

طرح 300
طرح ۳۰۰ حضوری است یا غیر حضوری؟

مجموعه آزمون های طرح ۳۰۰ به صورت آنلاین طراحی شده است و شما بلافاصله بعد از تهیه آن می توانید در پنل کاربری خود، پاسخ دادن به سوالات را شروع کنید.

ما پس از گذراندن طرح ۳۰۰ چه زمانی تحلیل ها را دریافت خواهیم کرد؟

بالافاصله پس از اتمام پاسخ دادن به آزمون‌ها فرآیند تحلیل شروع میشه و از اونجایی ۱۲ کارگروه تخصصی باید پاسخ‌های شما رو مورد بررسی قرار بدن ممکنه اعلام نتایج بین ۳ تا ۴ روز کاری زمان ببره. قطعاً نتیجه‌ای که به شما داده خواهد شد خیلی ارزشمند خواهد بود.

سوالات و مشکلات خودمون رو از چه طریق می‌تونیم بیان کنیم؟

شما دوست عزیز می‌تونید از طریق پشتیبان آنلاین سایت که در پایین سایت سمت چپ قرار دارد در ۲۴ ساعت شبانه روز در تلگرام و واتساپ سوالات و مشکلات خود را بپرسید.

آیا در حین پاسخ دادن به سوالات می‌توان استراحت کرد؟

در حین پاسخ دادن به سوالات یک آزمون نمی‌توان استراحت کرد اما آزمون ها طوری طراحی شده‌اند که تعداد سوالات کم و تعداد آزمونها بیشتر است و شما می‌توانید بین آزمون‌ها استراحت کنید.