Menu

نتایج LMP

تعداد بازدید: 2,625

مدیتیشن
Share on telegram
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on tumblr

LMP 23

وقتی به سوی آسمان نظر میدوزی بهتر است مشت هایت را باز کنی این پنهان کردن درون است و برای پنهان کردن، فکر میکنی باید دوری کنی از دیگران در حالیکه نیاز نیست.

Written by Master Kamel

LMP 22

در مقابل کسی که تو را درک کند سر تعظیم فرو می یاری و رام کسی هستی که درکت کند پس بهتر است این عکس ها را به کسانی که دوست داری مانند یک کودک باشعور و درک خالص تو را بفهمند نشان دهی و متن من را نیز نشان دهی و تعریف درست از تو را بخوانند و بدانند با یک شکوه و زیبایی چگونه رفتار کنند.

Written by Master Kamel

LMP 21

برای حرکت، اقدام و عمل با مغز نیز میتوان به هدف رسید.

Written by Master Kamel
LMP

LMP 20

چون بخواهی زیبایی و عظمت و شکوه و وقار و بیکران بودنت درک شود روحی لطیف می خواهد مانند کودکان.

Written by Master Kamel
LMP

LMP 19

یک رنگی رنگ مورد علاقه ات می باشد و نظم را در قانون بقا میدانی زیرا معتقدی چون این قانون توسط همه ی انسانها اجرا شود پس می تواند از دل تاریکی عظمت و شکوه این نظم قد کشیده آشکار شود. بقا یعنی هر کسی خودش بداند چه کند (از نظر شما بقا یعنی همین تعریف)

Written by Master Kamel
LMP

LMP 18

به دنبال عظمت و بزرگی بودن در قالب سنتی آن برایت باشکوه است و دوست داری قدرت درونیت را نشان دهی و دوست داری در مقابل دیگران و جهان پشتت به قدرت عظیمی باشد و تکیه برکوه کنی به عنوان مثال.

Written by Master Kamel
LMP

LMP 17

ترس هایی که پنهان کردی در لباسِ دیده شدن و دانش داشتن آشکار می شود و دیده شدن و دانش از فرزندان ترس هستند و بزرگترین درد انسان است.

Written by Master Kamel
LMP

LMP 16

اینکه تنها هستی و فکر می کنی از دیگران متفاوت تر هستی و در این تفاوت دنیای متفاوت تری را برای خود ترسیم می کنی و به دنبال دنیایی می گردی پر از رفع نیازهای اولیه که خواهان این هستی که هیچ بشری از زیبایی و نعمت بی بهره نباشد

Written by Master Kamel
LMP

LMP 15

قدرت نمایی از شاخصه های فا می باشد و علاقه به تسلط بر عشق در درونت نمایان است. خواهان این هستی در خدمتت باشند تا در خدمت باشی و این ترسی است که از دانش برمیخیزد که به تو آموخته اند و شادیت را در تسلط می بینی و فکر می کنی تزریق نیازهای عاطفی و جنسی راه شاد کردن دیگران است چه مرد باشند چه زن.

Written by Master Kamel
LMP

LMP 14

در جستجوی خود حقیقیت در درون خود، دنیایی را می بینی و خواهان آن هستی همان را در بیرون هم برای دیگر انسانها نشان داده شود.

Written by Master Kamel
LMP

LMP 13

اینکه دوست داری تو را تاییدکنند و از اینکه تایید نشوی درد می کشی و می خواهی فقط تو خواستنی و دوست داشتنی باشی و از اینکه اینگونه نیست ناراحتی پس بدان راه آن قضاوت، بد اخلاقی و انحرافات فکری نیست بلکه زیبایی تو اینها نیست که می بینی مهربانی، محبت، بخشش، آرامش و ایجاد لبخند در دیگران زیبایی تو می تواند باشد و چون بدون قضاوت چنین باشی قطعا تو نیز در کنار همه ی گلها پر رنگ دیده خواهی شد.

Written by Master Kamel

LMP 12

و چون راه رسیدن به لذت های زمینی را برای خود آشکارتر می بینی و رویایی که سالها در جستجویش بودی و شاید بی خیالش شده بودی اکنون آن را به خود نزدیک می بینی اینگونه راه روشنی برای رسیدن به هدفت پیدا کرده ای یا برایت روشن شده است و نمی خواهی بدانیم آن هدف و خواسته چیست یا شاید نمی خواهی کسی الان بفهمد و بزودی آشکار می شود.

Written by Master Kamel
LMP

LMP 11

چون فکر می کنی این خودت هستی که داری می بینی پس رخ خود را نمایان می کنی و این نشان می دهدکه قضاوت کردن در مغزت به تو درد می دهد و چون قضاوت دیگران را رها کنی قطعا درخشندگی درونت در بیرون نمایان می شود و سردی زندگی هیچ زیبایی درخود ندارد و نباید پذیرفت برای رسیدن به خوشی باید سختی و درد کشید، این قضاوت است و اندیشه هایت را رها کن و بدان در همه ی جهانِ تو زیبایی وجود دارد چه کسی آن را در تو ببیند، چه کسی حتی من آن را در تو نبینیم.

Written by Master Kamel
LMP

LMP 10

هر آنچه در زندگیت خلق می شود در نظم واحد باشد مهم نیست رنگ زندگیت چه رنگی است مهم است هارمونی داشته باشد و اتحاد را دوست داری و اتحاد را در تنهایی و در چند نفر بودن یکی می بینی.

Written by Master Kamel
LMP

LMP 9

بدون قضاوت، بدون ترس در عین قدرتمندی ایستاده ای و هر کسی حتی خورشید باشد را می توانی در پشت خودت پنهان کنی و حتی از خورشید هم حمایت کنی و چون خواست طلوع کند قدرت آن را داری که آن را برای خود نخواهی و اجازه دهی طلوع کند و برای همه ی انسانها بدرخشد و نور و گرمابخش جانها باشد زیرا مانند درخت استوار و برقامت محکم استوار ایستاده ای و چون تنها هستی نمی ترسی که به خود اعتماد داری و از تنها بودن نمی هراسی تنهای تنها هم که باشی نقش حمایتی خود را داری.

Written by Master Kamel
LMP

LMP 8

چون ترس داری که افکارت را بشناسند و دیگران از درونت سر درآورند زیبایی ظاهر را برای انحراف افکار بیمار هدف زندگیت قرار میدهی و سعی میکنی با منحرف کردن آنچه در درون انسانهاست آن را آشکار کنی ولی فکر میکنی کسی لایق نیست به درون تو دست یابد و تنها هستی در اوج خودت.

Written by Master Kamel

LMP 7

به نام خدا

وقتی که دنیای زیبا و بی عیب و نقص خود را با نقش های کوچک دیگران زشت جلوه می دهید و باعث می شود عضمت و بزرگی شما کامل دیده نشود فقط می توان به یک نکته اشاره کرد بهتر است توانایی های خود را در میان این همه بزرگی هستی به خوبی دریابید آنگاه متوجه می شوید که این همه زیبایی و این همه وسعت در هستی در توانایی خود شما خلاصه می شود در غیر این صورت تضاد بین زشتی و زیبایی را همیشه شفاف و واضح می بینید.

Written by Master Kamel
Master Kamel

LMP 6

وقتی میان طبیعت زندگی می کنی در درون خود تنها نیستی آبها، گلها و کوه ها همان انسان هایی هستند که تو در میان آنها زندگی می کنی و خود را تنها می بینی اگر کلبه از چوب ساخته شده است پس قسمتی از خود طبیعت است تو نیز قسمتی از کسانی هستی که با تو زندگی می کنند پس تنها نیستی.

Written by Master Kamel
Master Kamel

LMP 5

وقتی این همه جسمت را دوست داری و فکر می کنی جسمت می تواند خودت واقعیت را به خوبی رشد دهد تو در تضاد با خود هستی زیرا نیک میدانی خود واقعی تو نجات دهنده جسمت هست پس اگر راه درست را میدانی چرا این همه با تضاد ها زندگی می کنی؟

Written by Master Kamel
Master Kamel

LMP 4

سختی راه رسیدن به آرامش و خود واقعیت خودت هستی اگر منطق را بشکنی می فهمی که برای رسیدن به جهانی زیبا مغزت هرگز نمی تواند پاسخگوی سوالات تو برای رسیدن به خود واقعیت باشد.

Written by Master Kamel
Master Kamel

LMP 3

در جستجوی چه هستی؟ که اینگونه خود را بی تاب به این سو و آن سو می کشانی تا از دیگران توجهی را به سوی خود جلب کنی و چرا از ابزارهای دیگران برای یافتن خود واقعیت استفاده می کنی؟

Written by Master Kamel
Master Kamel

LMP 2

کسانی که تنها هستند همیشه سعی می کنند خود را در دیگران ببینند چون فکر می کنند دیگران می توانند آنها را کامل کنند و دیگر نیاز نیست این همه درد بکشند و چون منتظر دیگری هستی تا از راه برسد و راه درست را به تو نشان بدهد از خود واقعی خود دور هستی.

 

Written by Master Kamel
Master Kamel

LMP 1

به نام خدا

تا مادامی که چشم به راه منتظر هستید و به خود واقعیتان پشت می کنید شما در حسرت و درد گرفتار هستید و زمانی که یاد بگیرید با خود واقعیتان رو برو شوید دیگر چشم به راه و منتظر هیچ چیزی نخواهید بود.

Written by Master Kamel
مدیتیشن

امتیاز دادن به این مطلب

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 votes, average: 4٫67 out of 5)
Loading...

7 دیدگاه

پاسخی بگذارید

بیماری هایی که با علم نوین نور و مغز درمان می شود