هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

نتایج LMP

مدیتیشن
Share on telegram
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on tumblr

LMP 7

به نام خدا

وقتی که دنیای زیبا و بی عیب و نقص خود را با نقش های کوچک دیگران زشت جلوه می دهید و باعث می شود عضمت و بزرگی شما کامل دیده نشود فقط می توان به یک نکته اشاره کرد بهتر است توانایی های خود را در میان این همه بزرگی هستی به خوبی دریابید آنگاه متوجه می شوید که این همه زیبایی و این همه وسعت در هستی در توانایی خود شما خلاصه می شود در غیر این صورت تضاد بین زشتی و زیبایی را همیشه شفاف و واضح می بینید.

Written by Master Kamel
Master Kamel

LMP 6

وقتی میان طبیعت زندگی می کنی در درون خود تنها نیستی آبها، گلها و کوه ها همان انسان هایی هستند که تو در میان آنها زندگی می کنی و خود را تنها می بینی اگر کلبه از چوب ساخته شده است پس قسمتی از خود طبیعت است تو نیز قسمتی از کسانی هستی که با تو زندگی می کنند پس تنها نیستی.

Written by Master Kamel
Master Kamel

LMP 5

وقتی این همه جسمت را دوست داری و فکر می کنی جسمت می تواند خودت واقعیت را به خوبی رشد دهد تو در تضاد با خود هستی زیرا نیک میدانی خود واقعی تو نجات دهنده جسمت هست پس اگر راه درست را میدانی چرا این همه با تضاد ها زندگی می کنی؟

Written by Master Kamel
Master Kamel

LMP 4

سختی راه رسیدن به آرامش و خود واقعیت خودت هستی اگر منطق را بشکنی می فهمی که برای رسیدن به جهانی زیبا مغزت هرگز نمی تواند پاسخگوی سوالات تو برای رسیدن به خود واقعیت باشد.

Written by Master Kamel
Master Kamel

LMP 3

در جستجوی چه هستی؟ که اینگونه خود را بی تاب به این سو و آن سو می کشانی تا از دیگران توجهی را به سوی خود جلب کنی و چرا از ابزارهای دیگران برای یافتن خود واقعیت استفاده می کنی؟

Written by Master Kamel
Master Kamel

LMP 2

کسانی که تنها هستند همیشه سعی می کنند خود را در دیگران ببینند چون فکر می کنند دیگران می توانند آنها را کامل کنند و دیگر نیاز نیست این همه درد بکشند و چون منتظر دیگری هستی تا از راه برسد و راه درست را به تو نشان بدهد از خود واقعی خود دور هستی.

 

Written by Master Kamel
Master Kamel

LMP 1

به نام خدا

تا مادامی که چشم به راه منتظر هستید و به خود واقعیتان پشت می کنید شما در حسرت و درد گرفتار هستید و زمانی که یاد بگیرید با خود واقعیتان رو برو شوید دیگر چشم به راه و منتظر هیچ چیزی نخواهید بود.

Written by Master Kamel
مدیتیشن

امتیاز دادن به این مطلب

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 4٫71 out of 5)
Loading...

4 دیدگاه

پاسخی بگذارید

بیماری هایی که با علم نوین نور و مغز درمان می شود