کارگاه شماره ۵: ثروتمند بدون باور قسمت ۱

پول سازی

ما را در شبکات اجتماعی دنبال کنید.

شناسنامه کارگاه

عنوان توضیحات
عنوان کارگاه: ثروتمند بدون باور قسمت ۱
تولیدکننده کارگاه: گروه بین المللی آزاد
زمینه های کارگاه: کسب و کار و اقتصاد
مدتزمان کارگاه: ۱۰ دقیقه
فایل تصویری: دارد
رده سنی افراد: خانم ها و آقایان، ۱۴ سال به بالا
این کارگاه مناسب چه کسانی است: مدیران، مهندسان، پزشکان، خانم های خانه دار، افراد شاغل، نوجوانان، جوانان، دانشجویان، افرادی که به دنبال زندگی بهتر هستند.
انتظار می رود پس از قسمت اول کارگاه: متوجه شوید که باور یک دروغ و تجارت جهانی بوده و هیچ زبطی به ثروتمند شدن ندارد.

درگذشته اندیشه بر این بود که انسان ها با باور هایشان می توانند جایگاهی را در زندگی خودشان درست کنند که از وضعیت نامطلوب به وضعیت مطلوب خودشان برسند. حتی فکر می کردند که برای پول سازی نیاز به باوری دارند.

اما حقیقت این است که هیچ باوری وجود ندارد.

مغز انسان بر اساس یکسری سیگنال‌های اتصال عصبی فعالیت‌هایی را انجام میدهد که بر پایه دانش و تجربه می باشد.

مابقی سیگنال‌ها مربوط می شود به شعور یک انسان. که هیچ کدام از اینها جایگاهی از باور نیست. پس باور نقشی در پول سازی و ثروتمند شدن شما ندارد.

شما چه باور داشته باشید که انسان خوشبختی هستید چه باور داشته باشید که انسان بدبختی هستید در اثر فعالیت هایی که انجام می دهید و مسیرهایی که در زندگی طی می کنید، شما خوشبخت یا بدبخت می شوید.

نقش اندیشه و حرکت در پول سازی

اندیشه و تفکر برای پول سازی زمانی نتیجه بخش است که مسیری را حرکت کنید و در راستای اون مسیری که دارید حرکت می‌کنید عملی را انجام بدهید. اگر حرکت و عملی را انجام ندهید اندیشه و تفکر هرگز نمی تواند باعث پول سازی شما شود. تفکر فقط به شما بر اساس دانش و تجربه ای که وجود دارد پیام هایی را می دهد. خواه شما بپذیرید یا نپذیرد. اینجا هم خبری از باور نیست.

الگو برداری از ثروتمندان اشتباه است

در رابطه با پول سازی دیدن الگو برداری از انسان های ثروتمند هرگز شما را ثروتمند نمی کند. هرگز امکان ندارد که شما با دیدن انسان های ثروتمند و الگوبرداری از آنها ثروتمند شوید.

به دلیل اینکه آنها ساختارهای مغزی خودشان را دارند آنها در کشورهای مخصوص به خودشان زندگی می‌کنند. آنها رفتار های مخصوص به خودشان را دارند. آنها سازشهای زمینی و آسمانی خودشان را دارند. آیا می دانید سازش های زمینی و آسمانی چیست؟ از آنجایی که انسان ها باهوش هستند، می اندیشند که چه چیزهایی باعث می شود تا آنها بتوانند پول سازی کنند.

باور

همه باور کردند که باور وجود دارد

پول سازی یعنی به دست آوردن پول فراوان. پولی که بی زحمت باشد. پس میان جملات، کلمات یا واژه‌هایی را به کار می‌برند که در سیستم انسان وجود ندارد تا هر روزی که خواستند به دادگاه هم کشیده شوند، برای محکمه ی دادگاه هم حتی اثبات شده نباشد.

ثروتمندان عمل کردند و فقط همین

در حالی که شما با ثروتمندان صحبت بکنید آنها باور نداشتند، بلکه آنها انجام دادند. باور باعث ثروت نمی شود. هرگز نبوده و نخواهد شد. اما این واژه در مغز انسان ها با میلیاردها دلار هزینه تزریق شد. و بازگشت آن صدها برابر اون میلیارد دلار به جیب آنهایی رفت که این واژه را به مغز انسان ها تزریق کردند. این هم یک نوع پول سازی!

جستجوی باور شما را فقیرتر می کند

بازی ذهنی است که انجام می دهند با انسانها به نام واژه باور.فقط یک اتفاق در شما می افتد شما هرگز ثروتمند نمیشید و فکر می کنید که ثروتمند نباید بشید یا ایرادی در مغز شما است. پس سعی می کنید که مطیع باشید و حرف کسی که مسئول شما هست را گوش بدهید. و برای دیگران پول سازی کنید.

دیگر سرفصل های این کارگاه فوق العاده

 1. مطیع شدن با بازی باور ساختگی
 2. جایگاه باور
 3. سیکل رسیدن به ثروت و پول سازی افراد موفق جهان ۵ گام است
 4. علل عدم پول سازی شما
 5. رئیس کار خودتان باشید
 6. هیچ فاکتوری عامل ثروتمندی نیست
[jwp-video n=”1″]

به این مطلب ستاره دهید و ۲ امتیاز دریافت کنید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (34 votes, average: 4,32 out of 5)

Loading...

20 thoughts on “کارگاه شماره ۵: ثروتمند بدون باور قسمت ۱

 1. شهریار قائدرحمتی says:

  سلام
  باور درد بسیاری به زندگی من وارد کرد و مسیر بسیار اشتباه و دردناکی بود، باز هم یک پلاک اشتباه جهانی برای گمراهی بشر، درک آدرس ها و پلاک های درست موفقیت، پول و ثروت از آن شماست و من بابت یادگیری آنها از شما، آنچه که حق است رو به جا آورده و از شما سپاسگزاری می کنم.
  زندگی بدون قضاوت زیبا، دوست داشتنی و جاری و روان به سوی شادکامی ابدی.

 2. yazdanraha says:

  داستان استادان باور و کپی پیست داستان تجارت دروغ است
  تجارتی که در آن انسانها از خود دور و دورتر می شوند.
  باور فقط و فقط تجارت درد و دزدی پول با رضایت صاحب پول است
  سپاس بابت این فایل بسیار زیبا و کاملا درست که به بزودی استادان باور هم خود به دروغ خود اعتراف خواهند کرد.
  درود بر شما

 3. mehrbaran says:

  سالها فکر میکردم باورسازی یک پروژه ی منطقی نیست، ممنون از استاد کامل برای این روشنگری، باشد که همه ی بشریت بیدار گردند.

 4. shahriar.gh says:

  سلام ، دستان گرم و پر مهر شما، استاد کامل عزیز و همه ی تدوین گران این ویدیو را می بوسم ، که دستی بر سر آشفته و پر قضاوت ما کشیدی ، از عشق حقیقی که خود شما هستی در
  ما سپاسگزارم

 5. reza movafagh says:

  سلام یعنی استادان موفقیت داخلی و خارجی و کتابهایی که در این مورد نوشته شده که اگر روی باورهات کارکنی نتایج زندگیت عوض میشه دروغ میگن؟
  در سایتهای آنها تعدادی افرادی هم که محصولاتشان را خریدند میگن ما روی باورهامون کار کردیم نتایج زندگی مان عوض شده؟یعنی اَلکی مینویسند؟

  • مدیر سایت says:

   این موفقیت و رسیدن آنها به نتیجه ربطی به کلمه باور ندارد بلکه نسبت به تصمیم و کار خود اراده کردند و حرکتی انجام دادند که نتیجه اش مورد رضایتشان بود.

 6. فرشته آیینه says:

  سلام و درود بر استاد عزیز که راه درست نگاه کردن و درست اندیشیدن را به ما آموخت چه اشتباه رفتیم که به ما گفتن برای بدست آوردن چیزی اول باور را در خودتون به وجود بیاورید.

 7. Parisa Rahmi says:

  سلام با سپاس عالی بود. من تا قبل از این در مورد باور ذهنیت دیگری داشتم و بهمون گفته شده بود که هر چی رو باور داشته باشی بهش میرسی واقعا سپاسگذارم از استاد عزیزم که اینگونه ذهنیت های غلط جندین ساله مان را آشکال میسازد. سازش های زمینی و آسمانی یعنی چی؟ میشه بیشتر توضیح بدین. ممنون

 8. raza says:

  با این حساب این باور نبوده که انسان را به موفقیت رسانده بلکه اراده و حرکت و تصمیم درست انسان را به موفقیت میرساند

 9. اکرم ن says:

  سلام و درود، یک سوال؟ آیا تلقین هم وجود ندارد اینکه مثلا بعضی افراد با تلقین به خود مریض می شوند یا بهبود می یابند یا تحت تاثیر تلقین دیگری قرار می‌گیرند؟

  • مدیر سایت says:

   شما به ذهن خود دستور می دهید و از آنجایی که ذهن محل فا است آن مورد را بر اساس ترس های شما برای شما به وجود می آورد. چیزی که از ترس به وجود بیاید چه خوب باشد و چه بد پایانی خوشی ندارد.
   Written by Master Kamel

 10. محمد says:

  تا جایی که متوجه شدم برای ثروتمند شدن بعد از شناخت فاکتورهای ترس باید یک هدفگذاری درست انجام داد و تمام موارد مربوط به یک هدفگذاری درست بود.حال آیا واقعا ثروتمندی یک هدف است؟

  • مدیر سایت says:

   سلام دوست گرامی
   ثروتمندی هدف نیست برای متوجه شدن بیشتر این مورد کارگاه پول های آغشته را دنبال کنید.
   Written By Master Kamel

 11. amin says:

  پس میتوانیم بگوییم باور نیز نتیجه ترس است و نتیجه اش نارضایتی است باید اراده وحرکت وعشق باشد تا نتیجه ای بهتر به دست بیاید

 12. Barad says:

  چقدر به ماتاکید شد که تا باور نداشته باشید به جای نمی رسید و دروغهای بزرگ و بزرگتر که همش ساخته ذهن بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *